نسخه جدید بازی MotorStorm توسط شرکت Electronic Entertainment Expo عرضه شده و این بازی تبدیل به گل سرسبد بازی های کنسول PS3 شده است. شاید جای تعجب باقی نگذارد که این عنوان همان MotorStorm Apocalypse باشد، این بازی سومین اثری بود که در لیست E3 برای کنسول PS3 قرار گرفت. این نسخه بزرگترین عنوان سری بازی های MotorStorm می باشد، مسابقات این بازی در شهر روی می دهد و دارای قدرت تخریب پذیری می باشد. بازی از جایی شروع می شود که کارکتر ها وقتی وارد بازی می شوند می فهمند تنها نیستند و دشمنانی به نام CRAZY در صدد نابودی آن ها می باشند، و هریک از این شخصیت ها برای آزادی و فرار از این شهر با بقیه به مبارزه می پردازد.

یکی از قابلیت های این بازی دسترسی به سلاح هایی می باشد که در اختیار دارید و به وسیله آن می توانید دشمنان را از پیش رو بردارید ولی سلاح هایی که CRAZY ها در اختیار دارند از تکنولوژی بالایی برخوردار است به نحوی که اگر در جایی گیر کنید به سادگی نابود می شوید.  قابلیت دیگر قدرت تخریب پذیری فوق العاده این بازی می باشد که همگان را محو خود کرده است. قدرت تخریب پذیری به نحوی بالا است که اگر جایی از شهر ویران شد این ویرانی تا آخر بازی به چشم می خورد.  قابلیت دیگر طراحی دلخواه ماشین مورد علاقتان می باشد شما می توانید همانند سری بازی NFS با امکاناتvinyls, stickers ,و paint به ماشین خود جلا بخشید یا با استفاده از performance و handling های مختلف قدرت ماشینتان را دو چندان کنید. موتور این بازی همان موتور نسخه می باشد با این تفاوت که دارای تغییراتی از جمله قدرت تخریب پذیری و افکت های نوری می باشد که تا حالا در هیچ سری از این بازی به چشم نخورده است.

صدا : موزیك های بازی با بهترین روش ها و توسط افراد مجرب و صاحب نام ضبط شده اند و استودیوی Abbey Road بهترین امكانات را برای این افراد تأمین كرده است. دوبله هم خوب است و چیز خاصی ندارد. صدای انفجارها و تخریب ها خوب و طبیعی از آب در آمده كه طبیعی بودن بازی را افزایش می دهد. موقعیت بازی و ریتم موزیك ارتباط تنگاتنگی با هم دارند.

گیم پلی : قسمت های قبلی سری بازیهای MotorStorm بیشتر بر پایه حالت مسابقه ای بودند و اكشن جنبه ی تفریحی داشت ولی در این نسخه از بازی اكشن بر بازی احاطه دارد و به پایان رساندن مراحل كمترین توجه را می طلبد. هوش مصنوعی مشكلات اساسی ای دارد كه ارزش گیم پلی را تحت تأثیر قرار می دهد. كوبیدن به ماشین های رقیب و از جاده خارج كردنشان در زمین و هوا واقعا جذاب است ولی این جذابیت تنها یكی دو ساعت باقی می ماند و اینگونه حركات را باید آنقدر انجام دهید كه از چشمتان بیافتند. بازی دارای سه شخصیت است كه باید با هر كدام یكبار بازی را به پایان برسانید، همین سه شخصیت و تكراری بودن مسیرهای مسابقه باعث تكراری شدن بیش از حد مسیرها شده است.

 

The MotorStorm outfit, having done dust-bowls and jungles, has packed bags and shipped out. Their destination: a coastal city that’s in throes of a natural catastrophe — and what better place to kick-start another MotorStorm festival?
Set over a three day period, MotorStorm Apocalypse’s backdrop is rapidly disintegrating — You are there when it happens, and this is survival racing! Throughout the game the city will be ripped to pieces, in real-time, as you race. Routes will be affected, as will our emergent gameplay. Buggies using collapsing walls as half-pipes. Big Rigs on the rooftops of skyscrapers as they collapse. Superbikes gunning into the basements of enormous rifts. Supercars flicking on their headlights to barrel through the subways and sewers. You’ve never raced on the edge of insanity like this before.


مشخصات

 • نسخه : ۳
 • تعداد دانلود : ۳۱
 • محدودیت دانلود : ∞
 • تعداد فایل : ۲۰
 • سایز فایل : ۱۹٫۱۷ گیگابایت
 • ایجاد شده در : : ۲۷ آبان ۱۳۹۷
 • بروزرسانی شده در : ۱۲ آبان ۱۳۹۶
 • رمز فایل: www.ihomes.ir
 • منبع: خانه دانلود

دانـــــلود

پوشهعمل
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۲  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۳  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۴  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۵  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۶  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۷  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۸  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۹  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۰  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۱  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۲  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۳  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۴  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۵  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۶  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۷  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۸  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۱۹  دانلود  
دانلود بازی MotorStorm Apocalypse PS3 - پارت ۲۰  دانلود  

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار و نصب آن، ابتدا ارتباط اینترنت خود را قطع کنید، سپس فایل Patch / Keygen را اجرا کنید و در پنجره باز شده آدرس فایل اجرایی نرم افزار را به آن بدهید. سپس روی گزینه Save License کلیک کنید تا عملیات فعال سازی انجام شود.

 • 252 نمایش

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.