بازی های سری متال گیر از سبک داستان گویی منحصر به فرد هیدئو کوجیما بهره می برند و همواره با قصه های جذاب و محکم، طرفداران خود را راضی نگه داشته اند. Ground Zeroes آخرین نسخه منتشر شده از این مجموعه نیز با وجود اینکه خیلی طولانی نیست، اما داستانی درگیر کننده و زیبا دارد که وقایع قبل از نسخه ۲۰۱۵ یعنی The Phantom Pain را روایت می کند. در این بازی بازیکن میتواند ماموریت های مختلف را به ترتیبی که بازی و داستان بازی پیش میرود و یا به ترتیب دلخواه انتخاب و بازی کند. در این بازی گیم پلی جدیدی برای مخفی کاری و گشت گذار در محیط بازی اضافه شده است که در نسخه های قبلی وجود نداشته است.در طول بازی بازیکنان سعی میکنند با مهارت های مخفی کاری ماموریت ها را بدون شناسایی شدن توسط دشمن به پایان برسانند. سیستم تشخیص تهدیدات نسبت به نسخه های قبلی جدیدتر شده است در این نسخه به جای نمایش دادن میزان تهدیدات بر روی صفحه نمایش با استفاده از یک پروگرس بار از نمایش تصویری و صوتی استفاده شده است. علاوه بر این دوربین مخفی کاری در بازی هم که یکی از تجهیزاتی است که در اختیاز بازیکن قرار داد، کاملا جدید شده است.

راهنماهایی برای زمانی که یک دشمن ما را ببیند و به سمت ما حرکت کند، در بازی قرار داده شده است. مد جدیدی به بازی اضافه شده که در آن وقتی دشمن ما را پیدا می کند، بازیکن فقط زمان کوتاهی را در اختیار دارد که بتواند او را از بین ببرد در غیر این صورت، شخصی که ما را دیده است، آلارم اخطار را به صدا در می آورد، نام این مد جدید Reflex Mode است.

برای این نسخه از بازی تعداد ۷ ماموریت اصلی تعریف شده است. وقتی که بازیکن یک ماموریت اصلی را به پایان می رساند در کنار آن چندین ماموریت کوچک هم آزاد میشود، از جمله، از بین بردن اهداف از پیش تعیین شده و یا به دست آوردن اطلاعات محرمانه دشمن، به این ماموریت های کوچک در بازی Side Ops گفته می شود. با توجه به کم بودن مراحل بازی، به پایان رساندن مراحل و داستان بازی زمان زیادی نیاز نخواهد داشت اما ماموریت های کوچک زیادی وجود دارند که بازیکن میتواند آنها را را به اتمام رساند.

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes acts as a prologue to Metal Gear Solid V: The Phantom Pain and takes place one year after the events of Metal Gear Solid: Peace Walker.
Assuming control of the legendary Snake (a.k.a. Big Boss), players are charged with the infiltration of Camp Omega where both Paz and Chico are held.


مشخصات

 • نسخه :
 • تعداد دانلود : ۰
 • محدودیت دانلود : ∞
 • تعداد فایل : ۱۵
 • سایز فایل : ۷٫۲۶ گیگابایت + ۱٫۸۳ گیگابایت + ۳٫۷۵ گیگابایت + ۰٫۳۵ گیگابایت
 • ایجاد شده در : : ۳۰ آبان ۱۳۹۷
 • بروزرسانی شده در : ۴ آذر ۱۳۹۶
 • رمز فایل: www.ihomes.ir
 • منبع: خانه دانلود

دانـــــلود

پوشهعمل
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۱  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۲  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۳  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۴  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۵  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۶  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۷  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes XBOX360 -پارت ۸  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS3- پارت ۱  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS3- پارت ۲  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4- پارت ۱  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4- پارت ۲  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4- پارت ۳  دانلود  
دانلود بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4- پارت ۴  دانلود  
دانلود آپدیت ۱۰۴ بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes PS4  دانلود  

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار و نصب آن، ابتدا ارتباط اینترنت خود را قطع کنید، سپس فایل Patch / Keygen را اجرا کنید و در پنجره باز شده آدرس فایل اجرایی نرم افزار را به آن بدهید. سپس روی گزینه Save License کلیک کنید تا عملیات فعال سازی انجام شود.

 • 201 نمایش

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.