XBOX 360

 

World of Tanks (WoT) یک بازی آنلاین چند نفره ای است که توسط شرکت Wargaming، که در اواسط قرن بیستم میلادی (۱۹۳۰s-1960s)، وسایل نقلیه جنگی را در اختیار دارد،ساخته شده است.این است که بر اساس یک مدل کسب و کار freemium که در آن بازی رایگان برای بازی ساخته شده است، اما شرکت کنندگان همچنین می توانند پرداخت هزینه برای استفاده از ویژگی های “حق بیمه”. تمرکز بر روی بازیکن در مقابل گیم پلی بازی با هر بازیکن کنترل یک خودرو زره پوش، که ممکن است یک تیر نور، متوسط ​​یا سنگین، ناوشکن مخزن، و یا تفنگ دستی.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 242 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

تأثیر فراگیر ۲ یا اثر جرمی ۲ (به انگلیسی: Mass Effect 2) یک بازی ویدئویی به سبک اکشن نقش آفرینی با دیدسوم شخص که توسط شرکت بایوور ساخته شده و الکترونیک آرتس آن را منتشر کرده‌است. تأثیر فراگیر ۲ ابتدا برایمایکروسافت ویندوز و اکس‌باکس ۳۶۰ در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۰ منتشر شد و نسخه پلی‌استیشن ۳ آن یکسال بعد در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۱ روانه بازار گردید. این دومین قسمت در مجموعه بازی‌های تأثیر فراگیر و ادامه تأثیر فراگیر ۱ است.داستان بازی در قرن ۲۲ و در کهکشان راه شیری، دنباله مأموریت فرمانده شپرد که وظیفه جمع آوری یک تیم ویژه از سرتاسر کهکشان و بدست آوردن سطح وفاداری آن‌ها برای مبارزه با گونه‌ای از جانورانی به شکل حشره، با نام کالکتورها را دنبال می‌کند. دنباله‌ای برای این بازی که قسمت آخر این سه‌گانه نیز می‌باشد با نام تأثیر فراگیر ۳ در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 183 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

بتمن: شهر آرکهام (به انگلیسی: Batman: Arkham City) یک بازی ویدیویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. این بازی که براساس داستان‌های بتمن ابرقهرمان کتاب‌های مصور دی‌سی کامیکس ساخته شده به عنوان دومین قسمت در مجموعه بازی‌های بتمن: آرکهام محسوب می‌شود و همچنین دنباله‌ایست بر بازی موفق بتمن: تیمارستان آرکهام که در سال ۲۰۰۹ عرضه شده بود.فضا و داستان شهر آرکهام توسط نویسنده کهنه‌کار کتاب‌های مصور پال دینی طراحی شده است؛ تیمارستان آرکهام را نیز او طراحی کرده بود. داستان اصلی بازی پیرامون زندانی شدن بتمن در گاتهام سیتی می‌گذرد؛ زندان جدیدی که پنج برابر بزرگتر از تیمارستان آرکهام است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 511 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

ندای وظیفه: جنگاوری پیشرفته (به انگلیسی: Call of Duty: Advanced Warfare) یک بازی ویدئویی تیراندازی اول شخصمحصول سال ۲۰۱۴ که توسط اسلج‌همر گیمز توسعه یافته و بوسیلهٔ اکتیویژن انتشار یافته است. این بازی یازدهمین بخش از سری بازی‌های ندای وظیفه و اولین آن که توسط اسلج‌همر گیمز توسعه یافته است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 169 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

فضای مرده ۳(به انگلیسی: Dead Space 3) یک بازی ویدیویی تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت ویسرال گیمزساخته شده و توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، و ویندوز منتشر شده‌است.این بازی در فوریه ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی و اروپا انتشار یافت. این بازی سومین سری از بازی های فضای مرده به شمار می رود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 174 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

بتلفیلد ۲: نبرد مدرن (انگلیسی: Battlefield 2: Modern Combat) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخصاست که توسط الکترونیک آرتس و در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. «بتلفیلد ۲: نبرد مدرن» در پلت‌فرم‌های اکس‌باکس ۳۶۰،ایکس‌باکس، و پلی‌استیشن ۲ منتشر شده‌است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 566 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۲(به انگلیسی: Call of Duty: Modern Warfare 2) (به‌اختصار جنگاوری نوین ۲) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های ندای وظیفه است که توسط شرکت اینفینیتی وارد ساخته شده و توسط شرکت اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز منتشر شده‌است.در ادامه مطلب اب ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 241 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

ندای وظیفه ۴: جنگاوری نوین (به انگلیسی: Call of Duty 4: Modern Warfare)یک بازی تیراندازی اول شخص ایجاد شده توسط اینفینیتی وارد و منتشر شده توسط اکتیویژن و برای پلی‌استیشن ۳، ویندوز، و ایکس‌باکس ۳۶۰. و بعد از مدتی برای مکینتاش و در پاییز سال ۲۰۰۸ منتشر شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 244 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

بتلفیلد: جوخه بی انضباط (که با نام بتلفیلد: بد کامپنی نیز شناخته می‌شود) (به انگلیسی: Battlefield: Bad Company) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های بتلفیلد است که توسط شرکت EA دیجیتال ایلوژنز سی‌ایساخته شده و توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰منتشر شده‌است. این بازی در ژوئن ۲۰۰۸ در آمریکای شمالی و اروپا انتشار یافت. ادامه این بازی با نام بتلفیلد: جوخه بی انضباط ۲ در مارس ۲۰۱۰ منتشر شد.بتلفیلد: جوخه بی انضباط بازیکن را در نقش یک سرباز آمریکایی قرار میدهد که در جنگ ایالات متحده با روسیه و ارتش خاور میانه (MiddleEast Coalition) شرکت دارد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 193 نمایش
ادامه مطلب
XBOX 360

 

ندای وظیفه ۲(به انگلیسی: Call of Duty 2) عنوان دومین قسمت از سری اصلی ندای وظیفه می باشد . این بازی تیراندازی اول شخص که درباره وقایع جنگ جهانی دوم ساخته شده است ، امتیازات بالایی را از سایت های مهم و معتبر بازی کسب کرد . از ندای وظیفه ۲ به عنوان یکی از برترین عناوین بازی در ارتباط با جنگ جهانی دوم یاد می‌شود و برای ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز عرضه شد .معمولاً این بازی با Call of Duty 2 :Big Red One اشتباه گرفته می‌شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 195 نمایش
ادامه مطلب