Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها فیلم : خانه دانلود
فیلم

تخت جمشید ،مجموعه ای از کاخهای بسیار باشکوهی است که ساخت آنها در سال ب۵۱۲ قبل از میلاد آغاز شد و اتمام آن ۱۵۰ سال به طول انجامید.تخت جمشید در محوطة وسیعی واقع شده که از یک طرف به کوه رحمت و از طرف دیگر به مرودشت محدود است . این کاخهای عظیم سلطنتی در کنار شهر پارسهکه یونانیان آن را پرسپولیس خوانده اند ساخته شده است . این فیلم که با سرمایه خصوصی تولید شده است یک تولید ارزشمند و اثری پیشگام است. تقریبا نیمی از فیلم متکی به تصویرسازی دیجیتالی است و بیینده در برابر تصویرهایی که در آنها ویرانه های تخت جمشید به کاخ های زیبا و غول پیکر تبدیل می شوند احساس عجیبی می کند. (بیشتر…)

  • 279 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

در مستند سیاره یخ زده که مجموعه ای است که با صرف هزینه خیلی بالا و با کمک گروه های مختلف فیلمبرداری و… و زندگی سخت در قطب شمال و جنوب ساخته شده است .از کارهای پیشین گروه کارگردانی این مجموعه می توان به مستند The Blue Planet سیاره ابی اشاره کرد که جوایز بسیاری را در سال ۲۰۰۱ نصیب خود کردند. راوی این مجموعه، مستندساز معروف آقای دیوید اتنبرو David Attenborough است که براستی می توان گفت موی خود را در راه ساختن مستندهای بزرگ علمی و حیات وحش سپید کرده است. تمرکز این مستند بر روی زندگی موجودات زنده و محیط زیست آن ها در قطب شمال و قطب جنوب می باشد. اتنبرو به هر دو قطب شمال و جنوب زمین سفر میکند تا زندگی وحشی در این دو قطب را نمایان کند. او به تحقیق در مورد حیات وحش و خصوصیات جغرافیایی این منطقه پرداخته و دو قطب سفیدپوش زمین را برای کشف موجودات زنده شگفت انگیزی که تا کنون ندیده ایم زیر پا می گذارد.و باعث میشود شما هم با او به این ماجرای سخت قدم بگذارید …

(بیشتر…)

  • 317 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

در مصر مجسمه ای بزرگ وجود دارد که اسم ان ابلهول است .ابوالهل مجسمه ای است بسیار بزرگ که در صحرای مصر در هشت کیلومتری قاهره قرار دارد. این مجسمه غول پیکر همچون یک نگهبان در برابر اهرام سه گانه در جیزه ایستاده است. ابوالهل یک هیولای سنگی است که سری شبیه انسان دارد اما اندامش شبیه شیری است که بر زمین نشسته و پنجه هایش را جلو گذاشته است. نیروی انسان و طبیعت عواملی اند که در تخریب مجسمه ابوالهل نقش به سزایی داشته اند. برای نجات این بنا دانشمندان باید به علت و طرز ساخت این سازه عظیم پی ببرند. رویاهای وهم آلود ، انسان هایی که قربانی شدند و هم خطی این بنا با خورشید تنها سرنخ هایی است که برای حل معمای باستانی ابوالهل و نجات این بنای شگفت انگیز در اختیار دارند. در این مطلب مستند Ancient Secrets The Sphinx را برای شما آماده کرده ایم . که بسیاری از حقایق را در مورد این مجسمه برای شما اشکار کرده ایم.

(بیشتر…)

  • 246 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

در این مستند با توجه به این که سازندگان ان ها نشنال جئو گرافیک هست در مورد زندگی کبوتر های نابغه است .کبوتر (نام علمی: Columba) به گروهی از پرندگان متوسط تا بزرگ جثه از خانواده کبوترسانان گفته می‌شود که به دو صورت وحشی و اهلی یافت می‌شود و رنگ‌ها و نژادهای مختلفی دارد که معروف‌ترین آن‌ها کبوتر خانگی،هستند با هم به تماشای این مستند زیبا و جالب در مورد کبوتر های نابغه میپردازیم …

(بیشتر…)

  • 350 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

در مستند طبیعت روسیه از این کشور پهناور که در نیم کره شمالی کره زمین واقع شده است در این مستند  حیات وحش بی نظیر روسیه را به شما نشان خواهیم داد. در حیات وحش روسیه، سفری به یاد ماندنی در سرزمین گسترده ای که از اروپا تا اقیانوس آرام کشیده شده میپردازیم. این کشور بزرگ که یازده منطقه زمانی را تحت پوشش خود قرار داده غنی از حیات وحشی دست نخورده می باشد. در پس ابرشهرهایی مانند مسکو و سنت پترزبورگ، دنیایی باشکوه با کوه هایی بلند، رودخانه هایی خروشان، و گیاهان و حیواناتی منحصر به فرد پنهان شده است. ما از طریق دسترسی بی سابقه ای که به این مناطق پیدا کرده ایم قادریم برخی از این جلوه های زیبای قارۀ روسیه را به تصویر بکشیم. و در طول شش قسمت دیدنی این سرزمین پهناور و متنوع را کاوش خواهیم کرد.  روسیه عالی ترین نمونه از این مطلب است که جثه اهمیتی ندارد. خرس های قهوه ای بسیار بزرگ رودخانه را در جستجوی ماهی قزل آلا زیر پا میگذارند. آسمان روسیه قلمروی بزرگ ترین جغد دنیا و عقاب های دریایی باشکوه است. در آبهای یخ بستۀ شمالی شیرهای دریایی و نهنگ های بِلوگا دست به شکار ماهی میزنند. این سرزمین همچنین پناهگاه برخی از کمیاب ترین گونه های دنیاست که پلنگ آمور یکی از آنهاست.

 

(بیشتر…)

  • 268 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

شیوه های حمله و دفاع از خود را می توانید در  این فیلم یاد بگیرید مبارزه کردن اصول خاصی و ریزه کاری هایی دارد که باید با رعایت آنها از صدمه دیدن جلوگیری کنید.در این مطلب مستند Fight Science Hidden Fighters را برای شما آماده کرده ایم.در این مستند شما با اصول مهم و ضروری مبارزه آشنا میشوید. این مستند توسط شبکه نشنال جئوگرافی تهیه شده و بسیار آموزنده و جذاب است و این را هم بدانید که امتحان کردن انها توسط شما در خانه به هیچ وجه توصیه نمیوشد و شاید باعث صدمه زدن به خود یا اعضای خانواده اتان شود … (بیشتر…)

  • 345 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

کانال سوئز آبراهه‌ای کشتی‌رو به طول ۱۶۶ کیلومتر است که دریای سرخ را به دریای مدیترانه پیوند می‌دهد. کمترین پهنای این کانال، ۵۵ متر و کمترین ژرفای آن ۱۲ متر است. این کانال زیر نظر فردیناند دولسپس، مهندس فرانسوی، از بندر سعید تا خلیج سوئز ساخته شد و در ۱۷ نوامبر ۱۸۶۹ میلادی پس از ۱۱ سال کوشش هزاران کارگر گشایش یافت. این کانال از سال ۱۸۷۵ زیر فرمان انگلستان درآمد تا این که در سال ۱۸۵۶ به فرمان جمال عبدالناصر، رییس‌جمهور فقید مصر، ملی شد و تا ۱۹۵۷ بسته ماند. این کانال یک‌بار دیگر به هنگام جنگ شش روزه‌ی عرب‌ها با اسرائیل در سال ۱۹۶۷ بسته شد و در ژانویه‌ی سال ۱۹۷۵ بار دیگر باز شد.

(بیشتر…)

  • 120 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

در این مستند زیبا که به مشکلات محیط زیستی میپردازد به فعالیت های ال گور فعال محیط زیست می پردازد که سعی دارد بشر را از خطرات آلودگی محیط زیست و گرم شدن کره زمین آگاه کند و  ال گور که سابقا معاون بیل کلینتون رئیس جمهور امریکا و نامزد ریاست جمهوری آمریکا بوده است  در این فیلم نشان میدهد که چگونه عمر خود را وقف کمک به محیط زیست کرده است .و این مستند هم برنده جایزه اسکار شده است .

(بیشتر…)

  • 193 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

دانلود مستند خانه – Home 2009

بدون دیدگاه

در این مستند شما شاهد وقایع و حوادث ناگواری می شوید که در طول زمان بر سر این سیاره یعنی زمین ، مکانی که در واقع خانه ما محسوب میشود افتاده است و ما برای این حوادث چه پاسخی داریم مستند خانه در واقع ما را از حال و روز سیاره ای که در آن زندگی می کنیم با خبر خواهد کرد موضوعی که این فیلم مستند را جذاب کرده عکس برداری و فیلم برداری در فضا و از سطح کره زمین می باشدجالب است بدانید این مستند بار ها در سینماها و شبکه های خانگی اکثر کشور ها پخش شده است و این نشان دهنده اهمیت موضوع می باشد ، این مستند در بیش از ۱۸۰ کشور به طور هم زمان پخش شده است و رکورد نمایش را در تاریخ به نام خود ثبت کرده است در کل این مستند هشداری است به تمام انسان ها تا دست از خرابکاری هایی که موجب از بین رفتن زمین میشود بردارند.و از نابودی آن فارغ شوند .
(بیشتر…)

  • 133 نمایش
ادامه مطلب
فیلم

برنامه تلویزیونی  انسان در مقابل طبیعت از سال ۲۰۰۶ درشبکه  معروف Discovery شروع به پخش شد. در این برنامه تلویزیونی فردی به نام Bear Grylls به همراه یک تیم چند نفره فیلم برداری در هر قسمت راهی یکی از نقاط مختلف دنیا  می شود. Bear Grylls قبلا سرباز ویژه انگلستان بوده  و جزو معدود کسانی هست که به قله اورست صعود کرده است .
(بیشتر…)

  • 142 نمایش
ادامه مطلب