Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها آموزش : خانه دانلود
آموزش

 

یادگیری نحوه ترکیب و ترکیب چندین عکس با یکدیگر یک دنیای جدید را برای هر عکاس باز می کند. این که آیا شما تازه به ترکیب کردن و یا یک ویرایشگر با تجربه، این آموزش نحوه ایجاد تصاویر کامپوزیتی را تغییر خواهد داد. همراه با عکس های RAW شامل و براش فتوشاپ سفارشی کنید.درادامه مطلب با ما همراه باشبد. (بیشتر…)

  • 183 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

ادوبی فتوشاپ لایت روم یک پردازشگر و ویرایشگر عکس می‌باشد که توسط شرکت ادوبی برای ویندوز و او اس ده منتشر شده است. این برنامه به کاربر اجازه دیدن، ویرایش و روتوش تعداد زیادی از عکس‌های دیجیتالی را می‌دهد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 113 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

این ویژگی ها توسط اکثر نویسندگان مورد نیاز نیست و از رابط کاربری استاندارد Jutoh حذف شده است. Jutoh Plus مخصوصا در ناشرانی است که تعدادی کتاب را ویرایش می کنند. اسکریپت ها اجازه می دهد تا خودکار سازی وظایف مانند ایجاد یک پروژه یوتو، جایگزینی محتوا، تنظیم ابرداده و خواص تنظیمات، و ایجاد کتاب الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد. (بیشتر…)

  • 127 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

شیرپوینت (به انگلیسی: SharePoint) یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که نخستین بار در سال ۲۰۰۱ عرضه شده است. شیرپوینت که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است به عنوان یک درگاه اطلاعاتی سازمان با قابلیت مدیریت اسناد، مدیریت و سفارشی‌سازی داده‌ها و قابلیت تعریف و مدیریت سایت‌های نامحدود ایجاد شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

Adobe Photoshop Elements یک ویرایشگر گرافیکی رندر برای عکاسان سطح بالا، ویراستاران تصویر و سرگرمی است. این شامل بسیاری از ویژگی های نسخه حرفه ای است اما با گزینه های کمتر و ساده تر. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تصاویر را ایجاد، ویرایش، سازماندهی و اشتراک گذاری کنند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 136 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

ادوبه این‌دیزاین(Adobe InDesign) یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینهٔ نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتاً بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود. از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات،کتابها، سررسید‌ها، برشور‌های تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند. (بیشتر…)

  • 104 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

جاوااسکریپت، به اختصار JS (به انگلیسی: JavaScript) زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا، مبتنی بر شی، وابستگی کم به نوع (Weakly typed)، چند رویه و تفسیری است. در کنار HTML و CSS، جاوااسکریپت یکی از سه هسته صفحات دنیای وب می‌باشد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

Shopify یک شرکت تجارت الکترونیک کانادا است که مقر آن در اتاوا، انتاریو است. همچنین نام پلت فرم تجارت الکترونیک اختصاصی آن برای فروشگاه های آنلاین و سیستم های فروش خرده فروشی است.این شرکت گزارش می دهد که بیش از ۵۰۰،۰۰۰ بازرگان با استفاده از پلت فرم خود،با حجم کل محصولات ناخالص بیش از ۴۵ میلیارد دلار است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

گوگل داکس اند اسپردشیتز (Google Docs & Spreadsheets) برنامه واژه پرداز و صفحات گسترده به صورت بر خط توسط گوگل است. در ۲۷ سپتامبر ۲۰۰۷ انتشار عمومی یافت. از قابلیت‌های مهم این برنامه می‌توان به ذخیره با پسوندهای .xls و .doc اشاره کرد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 74 نمایش
ادامه مطلب
آموزش

 

ادوبی بریج (به انگلیسی: Adobe Bridge) محصول شرکت ادوبی است که وظیفه‌ی مدیریت و سازماندهی فایل‌های تولید شده توسط نرم‌افزارهای شرکت ادوبی را برعهده دارد. این نرم‌افزار برای اولین بار بطور آزمایشی تحت عنوان Adobe Creative Suite v2 ایجاد گردید که با آغاز فضای اشتراک Creative Cloudیک برنامه کاملاً مجزا از سری برنامه‌های Adobe CC شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 96 نمایش
ادامه مطلب