استراتژی

 

سبک بازی Fallen Enchantress: Legendary Heroes نقش آفرینی و استراتژیک بوده که دارای گرافیک نسبتا خوبی است. این بازی کامپیوتر بر اساس سحر و جادو در میان قوم جاوگر بنا شده است. در داستان بازی قومی از جادوگران هستند که به دنبال تسخیر زمین هستند و به همین دلیل هرکدام از جادوگران به قسمتی از سطح زمین فرستاده میشوند. در بازی استراتژیک Fallen Enchantress یکی از این جادوگران و سحر کنندگان شما هستید که باید از طریق ترکیبی از قدرت جادویی، قدرت نظامی، مهارت های دیپلماتیک دشمنان خود را نابود کنید و مناطق بیشتری را تصرف کنید و بنا های خود را بسازید. شما با استخدام کردن Champion و افزایش قدرت آن ها میتوانید Level آن ها را افزایش دهید و آن ها را در هر مرحله قدرتمندتر بسازید. اسکیل های مختلف بازی به شما در انجام سحر و جادو کمک میکنند. همچنین میتوانید برای یونیت های خود سلاح و زره در نظر بگیرید و آن ها طبق آرایش خاصی روانه چنک کنید. همچنین میتوانید به آن ها صفاتی از قبیل چشم پوشی از درد را بدهید تا در حد مرگ بسوی جنگ بروند.

(بیشتر…)

  • 150 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

Warhammer 40,000: Space Wolf  فرماندهی گرگ های فضایی، سربازانی خبره و ماهر که توسط ولگارد هدایت و رهبری می شوند را بر عهده بگیرید. همراهان و متحدان شما در تله ای که توسط نیرو های هرج و مرج طراحی شده است گیر افتاده اند و باعث شده است که شما مجبور شوید بر رپی kanak فرود بیایید، سرزمینی با آتش فشان های فعال و خطرناک که توسط بربر ها اشغال شده است. نه تنها باید در این جهان وحشی زنده باقی بمانید، بلکه باید نیرو های خود را بار دیگر ساماندهی کنید و با رهبری آن ها، پیروزی های متعددی را بدست آورید. این بازی داستانی حماسی را به نمایش میگذارد که در سیاره ای دور دست رخ می دهد. با خائنانی که برای رئیس های chaos god کار میکنند مبارزه کنید و یک بار برای همیشه آنها را شکست دهید. با برادران خود به شکل آنلاین مبارز کنید و بهترین جوایز ممکن را بدست آورید.  این شما هستید که تصمیم میگیرید از چه استراتژی ای برای پیروزی استفاده نمایید. سرزمین های مختلفی وجود دارد که باید در آن ها با نیرو های chaos رو به رو شوید و با آن ها مقابله نمایید. از استراتژی صحیح استفاده کنید. گرافیک این بازی سه بعدی و دارای کیفیت فوق العاده بالایی می باشد.

(بیشتر…)

  • 136 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

این بازی در سبک اکشن و استراتژی که طراحی آن به صورت جداگانه توسط Zillion Whales بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. بعد از موفقیت های فراوانی که این بازی در پلتفرم های موبایل به دست آورد، سازندگان آن در صدد انتشار آن برای پلتفرم کامپیوتر های شخصی برآمدند. مانند دیگر آثار سبک استراتژی شما بعد از انتخاب نژاد خود باید با دیگر قبایل برای بدست آوردن منابع و جایگاه بالاتر به نبرد بپردازید. ماموریت های متنوعی در بازی وجود دارد که باعث تنوع بیشتر گیم پلی بازی شده است. گرافیک بازی در سطح بالایی قرار دارد و سازندگان به پورت کردن ساده بازی اکتفا نکرده اند.

(بیشتر…)

  • 282 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

 

بازی Polaris Sector در سبک شبیه سار و استراتژی که طراحی آن توسط کمپانی SoftWarWare بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی Slitherine Ltd. برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. کهکشان پهناوری پیش روی شما قرار دارد که می توانید با استفاده درست از منابع و امکاناتی که در اختیار دارید به فتح آن اقدام کنید. در این راه رقبا و دشمنان زیادی قرار دارند که می توانند مشکلات زیادی برای شما به وجود آورند یا حتی عاملی برای نابودی کامل شما باشند. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازي بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 127 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

 

بازی Beastmancer در سبک استراتژی و نقش آفرینی که طراحی آن به صورت جداگانه توسط Autarca بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. در سرزمین های ناشناخته سفر کرده و رازهای آن را کشف کنید. در گوشه و کنار سرزمین بازی شاهد انواع و اقسام هیولاها هستیم. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازي بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 119 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

 

سیاهچال محوطه یا اتاقی زیرزمینی است که در آن زندانیان را نگه می‌داشتند. سیاهچال‌ ها از آغاز تمدن بشری وجود داشته‌اند ولی بیشتر در دوران سده‌های میانه در زیر دژهای حکومتی، کاخ‌ها و زندان‌ها وجود داشتند که در آن‌ها زندانیان را نگه داشته و بسیاری را نیز شکنجه می‌دادند. سیاهچال‌های قدیم، مکان‌هایی نمور و تاریک و بسیار ناگوار بودند و بندیان را گاه با غل و زنجیر نیز در آن‌ها می‌بستند. در روزگار مصریان باستان و آشوریان از سیاهچال استفاده می‌شد و در شاهنشاهی ایران، امپراتوری روم و در میان یونانیان نیز کسانی که بزه‌های سنگین انجام داده‌بودند به سیاهچال افکنده می‌شدند. از زندانیان معروف سیاهچال می‌توان به گریگور روشنگر اشاره کرد که مسیحیت را به ارمنستان آورد. گریگور فرزند آناک از خاندان ایرانی پارت بود که پس از کشته شدن پدرش، توسط دایه خود به بیزانس برده شد و بدین ترتیب در محیطی مسیحی پرورش یافت. گریگور همراه تیرداد سوم پسر خسرو پادشاه ارمنستان پس از مرگ خسرو، به قصد تصاحب تاج و تخت پدر به ارمنستان آمد. (بیشتر…)

  • 113 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

این بازی زیبا که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های استراتژیک می باشد .شما در این بازی بعنوان یک سر آشپز بهترین غذاهارا درست می کنید .شپا باید با کامیون سیار به سراسر جهان سفر کنید و در شهراهای مختلف آشپزی کرده و بهترین غذاها را طبخ کنید . شما با استفاده از مواد غذایی که در اختیار دارید باید بتوانید انواع مختلفی از غذاها مانند قهوه ، پیتزا ، انواع کیک و … را با دستورهای جالبرو شگفت انگیز درست کنید .این بازی از جمله بازی های اعتیاد آور بود و لا داشتن گرافیک بسیار بالا و زیبا جذابیت بازی را بالا می برد . (بیشتر…)

  • 220 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

 

این بازی در سبک اکشن، ماجرائی، استراتژی و شبیه ساز که به طور جداگانه طراحی آن توسط شرکت Delusion Arts Entertainment, LLC بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. در نقش شخصیتی به نام آنی به بازی خواهید پرداخت و قرار است تا با بزرگترین ترس های آنی در بازی رو به رو شوید. در نیمه شب و هنگامی که ماه در اوج آسمان قرار دارد شما به ماجراجویی در محیط تاریک اطراف خواهید پرداخت. تنها وسیله ای که می تواند راه را برای شما روشن کند چراغ قوه همراه شماست. گیم پلی بازی بسیار خوب طراحی و پیاده سازی شده است و مراحل بازی بسیار جذاب هستند که به غیر از طراحی مراحل جذاب آن، موسیقی بازی تاثیر بسیاری در آن داشته است. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 112 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

دانلود بازی آرملو – Armello

بدون دیدگاه

 

این بازی در سبک ماجرائی، نقش آفرینی و استراتژی که به طور جداگانه طراحی آن توسط League of Geeks بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. وقایع بازی Armello در دنیایی خیالی روی می‌دهد و کاراکتر‌های آن را حیوانات انسان-مانند تشکیل داده‌اند. کاربران در این بازی که تا چهار بازیکن را به طور همزمان پشتیبانی می‌کند، راند را آغاز می‌کنند و با مشخص کردن وظیفه خود بازی را پیش می‌برند تا اینکه در جایگاه ملکه یا پادشاه بعدی قرار بگیرند. مکانیک گیم‌پلی این بازی به طور نوبتی انجام می‌شود. کاربران در این بازی با ریختن تاس و نمایان شدن عدد آن، کارتی را از دسته‌ کارت‌ها بیرون می‌کشند و با توجه به کارت کشیده‌شده آن را روی قهرمان خود اعمال می‌کنند تا بازی را پیش ببرند. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 130 نمایش
ادامه مطلب
استراتژی

بازی MEG 9 Lost Echoes در سبک اکشن و استراتزی که به طور مستقل طراحی آن توسط Skunkwerks Kinetic بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. با بازی دیگری در سبک مبارزات فضایی رو به رو هستیم که آمده است داستان خود را در این میان بیان کند. داستان بازی در مورد پرونده افق است که از مدار خارج شده است و شما با سفیه ده تنی ریج باید این مورد را حل و فصل کنید. در این میان انواع مختلفی از دشمنان در کمین شما هستند که هر کدام دارای تاکتیک و نفاط قوت و ضعف مخصوص به خود هستند. گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد و موسیقی متن بازی به خوبی حال و هوای بازی را القا می کند که باعث شده است ضرب آهنگ بازی به خوبی حفظ شود. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 108 نمایش
ادامه مطلب