شبیه سازی

 

بازی Pro Evolution Soccer 2018 عنوانی جدید از کمپانی نام آشنا و محبوب کونامی است که در سبک شبیه سازی و ورزشی طراحی و ساخته شده و در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷ عرضه شده است. بازی PES از دیرباز دارای طرفداران سرسختی است و این بار نیز سعی کرده تا نسخه ای کاملا ارتقایافته را در اختیار آنها قرار دهد. طبق ادعای کونامی، تمامی بخش های این بازی شامل گرافیک، گیم پلی، منوها، بخش آنلاین، سیستم Match-Making، سیستم نقل و انتقال ها و… همگی نسبت به نسخه های پیشیین این مجموعه، پیشرفت کرده اند. سیستم های Strategic Dribbling و +Real Touch در گیم پلی، شما را وارد دنیای جدیدی از Pro Evolution Soccer می کند. تصاویر بازیکنان، رختکن ها، استادیوم ها و حتی منوهای بازی کاملا بروزرسانی شده است. شما می توانید بازی را در حالت های جدیدی که در بخش PES League اضافه شده، تجربه کنید. سیستم Random Selection Match نیز که در میان مخاطبین، طرفداران بسیاری داشته، با ویژگی های کاملا جدید به گیم پلی بازی بازگشته است. نورپردازی، مدلسازی بازیکنان و انیمیشن ها همگی بازسازی شده و به سطح بالاتری ازتقا یافته اند. کونامی مطابق وعده هایی که به هواداران PES داه بود، سعی داشته تا این بار، لایسنس های بیشتری را برای تیم ها و استادیوم های بازی تهیه کند.

(بیشتر…)

  • 587 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

بازی Automobilista عنوانی در سبک شبیه سازی و ماشین سواری می باشد که شما را در نقش راننده یک ماشین مسابقه ای قرار می دهد و باید در شرایطی کاملا شبیه سازی شده وارد مسابقات حرفه ای شوید و با مهارت خود برنده این مسابقات شوید. سری مسابقات حرفه ای برزیل به همراه خودروهای مسابقه ای بسیار متعدد، پیست های مسابقه ای بین المللی و … همگی برای ایجاد فضایی خاص در تجربه یک بازی گسترده با امکانات زیاد در زمینه ی ماشین های مسابقه ای به شما کمک خواهند کرد. شما در این بازی می توانید به تنهایی به بازی پرداخته و با AI بسیار هوشمند و دقیق این بازی به مسابقه بپدازید و یا با دوستانتان به مسابقه دادن مشغول شوید و از تجربه این عنوان بی نظیر با کمک دوستانتان بهره مند شوید . در این عنوان سازندگان سعی کرده اند که یک سیستم شخصی سازی بسیار کامل وارد این بازی کنند که در انجام این کار کاملا موفق عمل کرده اند ، شخصی سازی در این بازی کاملا وارد یک مرحله جدید شده است و شما می توانید یک ماشین کاملا با سلایق خود طراحی کنید و در این زمینه هیچ محدودیتی حس نکنید.

(بیشتر…)

  • 134 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

عنوان The Golf Club 2 در سبک شبیه‌ساز ورزش گلف می‌باشد که توسط استودیو HB Studios ساخته و شرکت Maximum Games آن را در سال ۲۰۱۷ برای PC عرضه نمود. این بازی دارای وسعت خوب و همچنین پویایی بالایی می‌باشد که تاکنون ساخته‌شده و شما می‌توانید در آن به شهرت و ثروت برسید. پیوستن به انجمن‌های آنلاین با دوستان، رقابت در مسابقات و همچنین کسب درآمد برای صعود در بزرگ‌ترین جامعه بازی گلف. این عنوان علاوه بر داشتن حالت تک‌نفره، می‌تواند در حالت آنلاین ساعت‌ها شمارا سرگرم مسابقه با رقیبان نماید. محیطی باشکوه و همچنین امکانات دیگر، همه این امکانات باهم یکپارچه و ترکیب‌شده تا تجربه یک گلف رؤیایی را برای شما و دوستانتان ایجاد نماید.

(بیشتر…)

  • 129 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

Planet Explorers یکی از جذاب ترين بازي هاي ماجراجويي مي باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط کمپاني Pathea Games ساخته شده است و براي PC منتشر شده است. داستان اين بازي بازي در آينده اي دور در جريان است ، انسان ها موفق به دست يابي به تکنولوژي بسيار پيشرفته شده اند که به کمک آن مي توانند به ساير سيارات سفر کرده و شروع به احداث کلوني بر روي ساير سياره ها کنند . در همين راستا انسان ها هر روز سفينه هاي بسياري را براي بررسي ساير سيارات مي فرستند ، در جريان يکي از همين سفرهاي اکتشافي سفينه انسان ها دچار حادثه مي شود ، شما به عنوان يکي از بازماندگان اين حادثه بايد به گشت و گذار در اين سياره پرداخته و راهي براي فرار از اين سياره ناشناخته پيدا کنيد . بازي رايانه اي Planet Explorers يکي از جذاب ترين بازي هاي ماجراجويي سال ۲۰۱۶ مي باشد.

(بیشتر…)

  • 154 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

بازی Polaris Sector در سبک شبیه سار و استراتژی که طراحی آن توسط کمپانی SoftWarWare بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی Slitherine Ltd. برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. کهکشان پهناوری پیش روی شما قرار دارد که می توانید با استفاده درست از منابع و امکاناتی که در اختیار دارید به فتح آن اقدام کنید. در این راه رقبا و دشمنان زیادی قرار دارند که می توانند مشکلات زیادی برای شما به وجود آورند یا حتی عاملی برای نابودی کامل شما باشند. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازي بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

سیاهچال محوطه یا اتاقی زیرزمینی است که در آن زندانیان را نگه می‌داشتند. سیاهچال‌ ها از آغاز تمدن بشری وجود داشته‌اند ولی بیشتر در دوران سده‌های میانه در زیر دژهای حکومتی، کاخ‌ها و زندان‌ها وجود داشتند که در آن‌ها زندانیان را نگه داشته و بسیاری را نیز شکنجه می‌دادند. سیاهچال‌های قدیم، مکان‌هایی نمور و تاریک و بسیار ناگوار بودند و بندیان را گاه با غل و زنجیر نیز در آن‌ها می‌بستند. در روزگار مصریان باستان و آشوریان از سیاهچال استفاده می‌شد و در شاهنشاهی ایران، امپراتوری روم و در میان یونانیان نیز کسانی که بزه‌های سنگین انجام داده‌بودند به سیاهچال افکنده می‌شدند. از زندانیان معروف سیاهچال می‌توان به گریگور روشنگر اشاره کرد که مسیحیت را به ارمنستان آورد. گریگور فرزند آناک از خاندان ایرانی پارت بود که پس از کشته شدن پدرش، توسط دایه خود به بیزانس برده شد و بدین ترتیب در محیطی مسیحی پرورش یافت. گریگور همراه تیرداد سوم پسر خسرو پادشاه ارمنستان پس از مرگ خسرو، به قصد تصاحب تاج و تخت پدر به ارمنستان آمد. (بیشتر…)

  • 96 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

 

این بازی در سبک شبیه ساز که طراحی آن توسط کمپانی TML-Studios بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت Aerosoft GmbH برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. در این بازی شبیه ساز شما در نقش یک راننده اتوبوس به بازی خواهید پرداخت. در این نقش شما باید سعی کنید با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در کمترین زمان و بدون تصادق مسافرین را به مقصد برسانید. مدل های مطرح اتوبوس های مسافربری در بازی وجود دارند و مسیرهای متنوعی در بازی پیاده سازی شده اند تا روند آن به راحتی تکراری نشود. به جز عوامل محیطی و جاده، در هر سفر اتفاقات پیش بینی نشده دیگری احتمال وقوع دارد که باعث شده است این بازی شبیه ساز به واقعیت نزدیکتر شود. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 426 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

دانلود بازی پینبال – Pinball FX3

بدون دیدگاه

بازی Pinball FX3 در سبک شبیه ساز که طراحی آن توسط کمپانی Zen Studios بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافت است. این بازی آمده است تا بازی Pinball قدیمی که اکثرا از زمان ویندوز XP با آن خاطره داریم را به سطح جدیدی ببرد. سازندگان برای این کار مراحل و چالش های متفاوتی را برای بازیکنان فراهم کرده اند. گرافیک خیلی خوب به همراه صداگذاری عالی بازی باعث شده است تا بازی به طور کامل به یک بازی جذاب و درگیرکننده تبدیل شود. در کنار موارد فوق سازندگان با چاشنی خلاقیت توانسته اند که بازی را خیلی گسترده کنند تا روند آن به راحتی تکراری نشود. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 166 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

بازی FURIDASHI Drift Cyber Sport در سبک مسابقه ای، شبیه ساز و ورزشی که طراحی آن توسط شرکت Peak Angle Team بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. یک بازی ماشین سواری تمام عیار که تمرکز کامل خود را بر روی مسابقات دریفت گذاشته است و توانسته این نوع مسابقات را به طور کامل در بازی پیاده سازی کند. یکی از ملزومات بازی های شبیه ساز، پیاده سازی دقیق فیزیک در آن است که در اینجا هم شاهد فیزیک بسیار دقیق موتور بازی در کنار گرافیک بسیار جذاب آن هستیم. پیست ها از تنوع خوبی برخوردار هستند و هر کدام از آنها با جزئیات زیادی پیاده سازی شده اند. ماشین های متعددی با امکان شخصی سازی ظاهری و اجزای آن در بازی وجود دارد که با طی کردن مراحل مختلف می توانید هر کدام از آنها را خریداری کنید. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 127 نمایش
ادامه مطلب
شبیه سازی

این بازی در سبک استراتژی، شبیه ساز و نقش آفرینی که طراحی آن توسط Paradox Development Studio بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط Paradox Interactive برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. بازی جنگ‌های صلیبی Crusader Kings II 2012 بازی بسیار زیبا و جذابی است که در سبک استراتژیکی که منتشر شده است. داستان این بازی مربوط به سال ۱۰۶۶ و ۴۰۰ سال قبل از تشکیل اروپا می‌باشد. زمانی که جز قرون وسطا می‌باشد و جنگ‌های صلیبی اتفاق می‌افتد. جنگ‌هایی که بین فئودال‌ها یا زمین دارای بزرگ بزرگ افتاد. اینک شما در این بازی شما نقش پادشاه یکی از همین سرزمین‌ها دارید که علاوه بر حفظ قلمرو خود باید کل اروپا را تسخیر کنید. این بازی قالبتی چند نفره بازی کردن را نیز دارا می‌باشد که همین موضوع باعث جذابت بیشتر بازی جنگ‌های صلیبی ۲۰۱۲ شده است.

(بیشتر…)

  • 128 نمایش
ادامه مطلب