قفل گذاری

WTM Copy Protection نرم افزار پرقدرتی است که برای حفاظت از سی دی ها و کپی غیر قانونی سی دی ها می توان از آن استفاده کرد. این نرم افزار از سی دی های : فیلم، اطلاعات ، فایل ، عکس و موسیقی شما محافظت می کند و مناسب قفل گذاری بر روی انواع دیسکت ها است. با این نرم افزار هرگونه اطلاعات مهم خودتون رو محافظت خواهید کرد و هیچ کس جز خودتان نمی تواند به آنها دسترسی داشته باشد. کار با این نرم افزار بسیار آسان است . دانلود کنید و از اطلاعات خودتون با امنیت بالا محافظت کنید.

(بیشتر…)

  • 94 نمایش
ادامه مطلب
قفل گذاری

با نرم افزار فوق العاده محبوب Air Explorer Pro  می توانید به صورت اختیاری فایل های خود را رمز نگاری کرده، چندین کاربر را برای یک سرور تعریف کنید، فایل هایتان را بین رایانه و سرور به روز رسانی کنید، فایل ها را بین سرور ها جابه جا کرده، به اشتراک بگذارید یا به جستجوی آن ها بپردازید.

(بیشتر…)

  • 92 نمایش
ادامه مطلب
قفل گذاری

idoo Secure Disc Creator یک نرم افزار عالی برای رمزگذاری بر روی دی وی دی ها است که به وسیله آن می توان قسمت مورد نظر برای رمزگذاری را به دلخواه انتخاب کرد و بر روی آنها رمزگذاری انجام داد. دی وی دی هایی که با این نرم افزار رمزگذاری می شوند توانایی اجرا بر روی تمامی کامپیوتر ها را بدون نیاز به نصب نرم افزار اضافی و جانبی را دارند.

(بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب