نقش آفرینی

بازی Middle-earth Shadow of War یک بازی عالی که در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط چند کمپانی قدرتمند طراحی و عرضه شده است. این بازی در ۱۰ اکتبر سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر منتشر شده است. شما در این بازی در قرن های مختلفی حضور خواهید داشت و با قهرمانان بزرگی روبه رو خواهید شد. هر یک از این قهرمان ها دارای قدرت و ویژگی خواص خود می باشند در این بازی از اژدها برای مقابله علیه شما استفاده شده است و شما میتوانید با در اختیار گیری یک اژدهای دیگر با آنها به رقابت بپردازید. Middle-earth Shadow of War یک بازی جهان باز است که در آن میتوانید به راحتی به ماجراجویی بپردازید و آیتم های مختلفی در مکان های مخوف کشف نمایید.

(بیشتر…)

  • 221 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

 

Planet Explorers یکی از جذاب ترين بازي هاي ماجراجويي مي باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط کمپاني Pathea Games ساخته شده است و براي PC منتشر شده است. داستان اين بازي بازي در آينده اي دور در جريان است ، انسان ها موفق به دست يابي به تکنولوژي بسيار پيشرفته شده اند که به کمک آن مي توانند به ساير سيارات سفر کرده و شروع به احداث کلوني بر روي ساير سياره ها کنند . در همين راستا انسان ها هر روز سفينه هاي بسياري را براي بررسي ساير سيارات مي فرستند ، در جريان يکي از همين سفرهاي اکتشافي سفينه انسان ها دچار حادثه مي شود ، شما به عنوان يکي از بازماندگان اين حادثه بايد به گشت و گذار در اين سياره پرداخته و راهي براي فرار از اين سياره ناشناخته پيدا کنيد . بازي رايانه اي Planet Explorers يکي از جذاب ترين بازي هاي ماجراجويي سال ۲۰۱۶ مي باشد.

(بیشتر…)

  • 154 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

 

سبک بازی Fallen Enchantress: Legendary Heroes نقش آفرینی و استراتژیک بوده که دارای گرافیک نسبتا خوبی است. این بازی کامپیوتر بر اساس سحر و جادو در میان قوم جاوگر بنا شده است. در داستان بازی قومی از جادوگران هستند که به دنبال تسخیر زمین هستند و به همین دلیل هرکدام از جادوگران به قسمتی از سطح زمین فرستاده میشوند. در بازی استراتژیک Fallen Enchantress یکی از این جادوگران و سحر کنندگان شما هستید که باید از طریق ترکیبی از قدرت جادویی، قدرت نظامی، مهارت های دیپلماتیک دشمنان خود را نابود کنید و مناطق بیشتری را تصرف کنید و بنا های خود را بسازید. شما با استخدام کردن Champion و افزایش قدرت آن ها میتوانید Level آن ها را افزایش دهید و آن ها را در هر مرحله قدرتمندتر بسازید. اسکیل های مختلف بازی به شما در انجام سحر و جادو کمک میکنند. همچنین میتوانید برای یونیت های خود سلاح و زره در نظر بگیرید و آن ها طبق آرایش خاصی روانه چنک کنید. همچنین میتوانید به آن ها صفاتی از قبیل چشم پوشی از درد را بدهید تا در حد مرگ بسوی جنگ بروند.

(بیشتر…)

  • 123 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

 

بازی Beastmancer در سبک استراتژی و نقش آفرینی که طراحی آن به صورت جداگانه توسط Autarca بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. در سرزمین های ناشناخته سفر کرده و رازهای آن را کشف کنید. در گوشه و کنار سرزمین بازی شاهد انواع و اقسام هیولاها هستیم. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازي بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

 

این بازی در سبک نقش آفرینی که طراحی آن توسط Coin Operated Games بوده و در سال ۲۰۱۷ توسط Coin Operated Games,Work Shift Play Inc. برای رایانه های شخصی منتشر شده است. داستان بازی در شهر نیویورک جریان دارد که سعی شده است شهر به صورت کاملا طبیعی در بازی قرار داده شود. در قرن نوزدهم، شهر نیویورک تبدیل به یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای جهان شده است، اما سیل تمام شهر را فرا گرفته و پیدا کردن آب تازه در این شهر، بسیار دشوار شده است. این شهر به ایالت‌های مختلفی که قصد تصرف کل شهر را دارند، تقسیم شده است. شما تصمیم می‌گیرید که به کدام ایالت ملحق شوید و به دنبال راه‌حلی برای مشکل آب باشید. داستان بازی Empyre: Lords of the Sea Gates توسط پاول نوث نوشته شده است؛ کسی که سال‌ها در این صنعت مشغول به کار است و کارهای او را می‌توان در شرکت‌های Cartoon Network و Adult Swim مشاهده کرد.

(بیشتر…)

  • 67 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

 

بازی Nine Parchments در سبک اکشن و نقش افرینی که طراحی آن توسط کمپانی Frozenbyte بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. داستان بازی در مورد کارآموزان مدرسه جادوگری است که به دنبال افزایش مهارت خود و رسیدن به Nine Parchments هستند. در طول سرتاسر نقشه بازی به گشت و گذار پرداخته و گنجینه های مختلف را کشف کنید. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازي بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 132 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

این بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی که طراحی آن توسط KOEI TECMO GAMES CO., LTD. طراحی و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. در کتاب سفرنامه مارکو پولو آمده است که زیپانگو، یکی از نام‌های قدیمی ژاپن، کشوری دارای محیط‌ های آغشته به طلا و جواهرات رنگارنگ است. حال در یکی از روزهای آن زمان کوبلای خان، یکی از پادشاهان مغولستان، ارتشی به زیپانگو فرستاد تا این جواهرات را از آن خود کند ولی، سربازان زیپانگو بواسطه سنگ‌های معجزه آسا یا سنگ‌های جادویی توانستند مغول‌ها را شکست بدهند. داستان بازی با یک پیش درآمد سینمایی شروع می‌شود که در آن ویلیام آدامز، شخصیت اصلی بازی، توضیحاتی در مورد آمریتا، همان سنگ معجزه آسا، می‌دهد. ملکه الیزابت اول در جریان جنگ با اسپانیا و ضعف در نیروهای جنگی مجبور می‌شود به علم کیمیاگری روی بیاورد. از این‌رو دزدان دریایی مثل ویلیام را مامور می‌کند تا برای وی آمریتا پیدا کنند. حال بواسطه قدرت آمریتا انگلیس توانست سربازان اسپانیایی را شکست دهد و بعد از این وقایع تصمیم گرفتند روش‌های خود در کیمیاگری را به عنوان یک راز حفظ کنند. ولی ظاهرا این تمام قضیه نیست و شخصی علاقه مند به استفاده مجدد از قدرت آمریتا است. پس از ویدیو سینمایی شما ویلیام آدامز را در یک سلول در زندان لندن پیدا می‌کنید که بواسطه روح نگهبان خود موفق به فرار می‌شود. در این میان اتفاقاتی رخ داده و روح نگهبان ویلیام آدامز توسط شخصی بنام ادوارد کلی دزدیده می‌شود تا بتواند راه کشور ژاپن را پیدا کرده و قدرت سایر آمریتاها را دریافت کرده و برای ارباب خود بیاورد. از این‌رو ویلیام مجبور می‌شود به ژاپن برود و داستان بازی تازه شروع می‌شود!

(بیشتر…)

  • 116 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

این بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی که طراحی آن به صورت جداگانه توسط Defiant Development بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. کاراکتر Ariadne از Stiegal در بازی با شما همراهی خواهد کرد و با داشتن ویژگی های منحصر‌ به‌ فرد خود هم در مبارزات و هم‌ بازی‌های کارتی به شما یاری خواهد کرد. کاراکتر مذکور قادر هست که در حین مبارزات زره دشمنان خود را تخریب کند و همچنین در بازی‌های کارتی این قابلیت را دارد که از روی کارت‌ها کپی برداری کند. شخصیت Ariadne به کاراکتر‌ قبلی این بازی یعنی Captain Estrella Fiore، که پیش‌تر معرفی شده بود، ملحق می‌شود. این کاراکتر این قابلیت را دارد که برای خود شانس دوم در بازی‌های کارتی به ارمغان آورد. در انتها سازندگان به مناسبت مشخص شدن تاریخ انتشار این پروژه، تریلر جدیدی نیز از بازی Hand of Fate 2 منتشر کردند که گیم‌پلی آن را در کنار بازی کارتی‌اش نشان می‌دهد.

(بیشتر…)

  • 97 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

در این بازی در سبک نقش آفرینی و استراتژی که ظراح آن به صورت جداگانه توسط بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. این بازی اولین عنوان از استودیوی آلمانی Overhype واقع در شهر هامبورگ است و در سبک فانتزی و استراتژی برای حدود دو سال بصورت دسترسی زودهنگام در دسترس قرار گرفته بود و امروز نیز به صورت کامل در استیم در دسترس قرار گرفت. در این بازی شما گروهی از مزدوران را رهبری می کنید و بصورت تصادفی به تولید جهان بازی خواهید پرداخت و قادر خواهید بود تا محل و نحوه موفقیت برادران خود را مدیریت کنید؛ در این بازی اقدام به استخدام مزدوران جدید کرده، آنها را با ابزار جدیدی مجهز و آموزش داده تا قوی‌تر شوند و در برخی مواقع مورد نیاز نیز به عنوان رهبر اقدام به تنبیه آنها نمایید؛ در نهایت این شما خواهید بود که مسئول انتخاب افرادی هستید که در نبردهای خونین زنده مانده یا کشته خواهند شد.

(بیشتر…)

  • 91 نمایش
ادامه مطلب
نقش آفرینی

بازی Deus Ex Mankind Divided توسط Eidos Montreal ساخته و توسط کمپانی Square Enix برای رایانه های شخصی منتشر شده است. داستان بازی اینگونه است که شما در نقش شخصی به نام ادام جانسون شروع به بازی میکنید که به یک گروه ضدتروریستی خواهید پیوست. در شروع بازی خود را در دبی خواهید دید که وسط جنگ هستید. با ادامه بازی به مکان های دیگر خواهید رفت و در بازی امکان شخصی سازی فراوان به گیمر داده شده است.

(بیشتر…)

  • 133 نمایش
ادامه مطلب