مذهبی

دانلود تواشیح با موضوع صلوات

بدون دیدگاه

صلوات بر «محمد و آل محمد» یکی از بهترین دعاهایی است که از جایگاه بسیار خوبی برخوردار بوده و علاوه بر اجر معنوی برای انسان به ارمغان می آورد.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

دانلود مولودی به مناسبت میلاد امام علی (ع)

بدون دیدگاه

میلاد امام علی (ع) بر تمام شیعیان مبارک باد.به مناسبت میلاد مولای متقیان این روز ، روز پدر نام گذاری شده است.

  • 86 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

اگر بخواهیم یکی از خواننده های موفق و معروف را در زمینه آهنگ های مذهبی معرفی کنیم بی شک او کسی نیست جز علی فانی معروفترین اثر این خواننده عزیز با نام “به طاها به یاسین” است که در این مجموعه سعی بر این بود تا تمام آثار ایشان که اغلب در ارتباط با حضرت مهدی (عج) است گردآوری شود.

  • 503 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

دانلود دعای روزهای ماه مبارک رمضان

بدون دیدگاه

ماه رمضان، ماه پر خیر و برکتی است که بهترین فرصت برای بازگشت است؛ بازگشت به آغوش خدای مهربان. ماهي است که نااميدي از درگاه خدا رخت برمي بندد. هم اکنون می توانید ادعیه روز های مختلف ماه رمضان را مشاهده فرمائید.

(بیشتر…)

  • 87 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

 

دعای پرفیض و برکت ابوحمزة ثمالی، از جمله دعاهائی است كه امام سجاد، زین العابدین سلام الله علیه در تمام سحرهای ماه مبارك رمضان این دعا را می‌خواندند. این دعا مناسب زمان سحر است و شایسته است پیروان اهل بیت نسبت به تلاوت این دعا مبادرت ورزند.

  • 233 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

در مجموعه حاضر بهترین مداحی ها از مداحان معروف اهل بیت از حمله  حاج محمود کریمی،کربلایی جواد مقدم و … به مناسبت اربعین حسینی گردآوری شده و آماده ارائه شما عزیزان گردد.

(بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

دعای عرفه دعایی است که امام حسین (ع) در صحرای عرفات (در ۲۰ کیلومتری مکه) توسط همراهانش در بیرون خیمه‌ها خوانده و در آن مفصل و مشتمل بر تمام مطالب دنیا و آخرت پرداخت.این دعای نسبتاً طولانی از اعمال مهم شیعیان در روز عرفه است که پس از نماز ظهر و عصر تا غروب خوانده می‌شود.

 

  • 89 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

سخنرانی پیامبر اكرم (ص) در آخرين سفر حج ايشان (حجة الوداع) که در محل معروف غدیر خم ایراد شد خطابه غدیر نام دارد.در این خطابه بیش از یكصد و بیست هزار نفر حضور داشتند كه به دستور خداوند متعال ایراد شد و نزدیك به دو ساعت طول كشید در آن روز پیامبر (ص) به همگان دستوردادند که پیام ایشان را به کسانی که غائب بودند و همه والدین تا روز قیامت به فرزندان خود برسانند.

(بیشتر…)

  • 91 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

در این پست سعی شده است مداحی با نوای حاج میثم مطیعی به مناسبت رحلت رسول اکرم گردآوری شده و آماده ارائه شما عزیزان گردد.

در سوگ نبی جهان پُر از ماتم شد /  زین داغ گران قامت هستی خم شد
دیوار و در مدینه فریادزنان /  می گفت دل فاطمه پُر از غم شد

  • 99 نمایش
ادامه مطلب
مذهبی

شبهای قدر یکی از مهمترین شب های ماه رمضان است که در آن حضرت علی (ع)  شهادت  رسیده است.در مجموعه ی زیر گلچین بهترین مداحی های حاج محمود کریمی گردآوری و ارائه شده است.

کی مثل علی به جان رسیده است کسی/کی همچو علی رنج کشیده است کسی
تاریخ گواه است که در روی زمین/مظلوم تر از علی ندیده است کسی . . .

  • 86 نمایش
ادامه مطلب