ابزار رجیستری

اگرچه اغلب ویروسها توسط آنتی ویروس ها حذف می شوند اما اثرات آن ها بر روی سیستم شما باقی می ماند. از جمله مشکلاتی که چنین ویروس هایی ایجاد می کنند عبارت است از خراب کردن Folder Options، ازکار انداختن درایوهای USB، از کار انداختن Safe Mode، خراب کردن تنظیمات اینترنت به طوری که دیگر نمی توانید به اینترنت متصل شوید، چک دیسک های غیر ضروری و بسیاری مشکلات دیگر!؟

(بیشتر…)

  • 119 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

حتما برای شما هم پیش آمده که در مرور گر خود بوک مارک ها را ناخواسته حذف کرده اید.اما دیگر نگران نباشید.نرم افزار LinkCollector به شما کمک می کند تا بوکمارک های مرورگرهای خود را در پایگاه داده های مستقل ذخیره کند. به این ترتیب می توانید بوکمارک های خود را در هر کامپیوتری که بخواهید با خود ببرید و استفاده نمایید. این برنامه می تواند با مرورگرهای پورتابل و نصبی نیز کار کند. (بیشتر…)

  • 110 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

از جمله مهم ترین فایل های موجود در کامپیوتر می توان به فایل های DLL اشاره کرد و یکی از بخش های بیسیک و اساسی برای اجرای نرم افزارها روی سیستم های عامل هستند.

(بیشتر…)

  • 104 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

گاهی اوقات ویروس ها، بدافزارها و نصب برخی از نرم افزارها با تغییر تنظیمات اولیه ویندوز، باعث بههم ریختگی تنظیمات و به وجود آمدن مشکلاتی برای شما شوند که گاها سرو کله زدن با انها کاریست طاقت فرسا و زمان بر ، اما نگران نباشید نرم افزار هایی برای این گونه اوقات تمهید دیده شده تا شما را در فایق امدن بر این مشکلات یاری نماید.

(بیشتر…)

  • 177 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

رجیستری ویندوز از مهمترین بخش و قسمت های ویندوز است به عبارتی میتوان آن را قلب ویندوز نامید این بخش پس از گذشت مدت زمانی پر از اطلاعات شده و نیاز به پاکسازی و تمیز کاری دارد استفاده از نرم افزار های بهینه سازی از ساده ترین راه های افزایش کارآیی و سرعت اجرا در کامپیوتر بوده و می تواند خطاهای آن را از بین ببرد ، از جمله آنها می توان به نرم افزار سریع Registry Recycler اشاره نمود.

(بیشتر…)

  • 99 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

همیشه کندی و لگ سیستم عامل و مخصوصا ویندوز یکی از علل شکایت و نارضایتی کاربران این سیستم عامل میباشد که بعد ازگذشت مدت زمان طولانی از نصب ویندوز، این سیستم عامل دچار اختلاطی همچون کاهش محسوس سرعت، بروز خطاهای ناگهانی بر روی صفحه ویندوز بدون اطلاع از علت آن و … می شود.

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

دیتا واطلاعات همیشه در سیستم های کامپیوتری در حال اضافه و پاک شدن هستند و رجیستری نیز مرکز ویندوز است و تمام تنظیمات و اطلاعات در آن ذخیره شده و از طریق داده های آن ویندوز و برنامه ها کنترل می شوند و تمامی امور مختلف سیستمی به آن وابستگی دارد.

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

امروزه با توجه به فزونی گشت و گذار در اینترنت و حجم بالای اطلاعات اضافی و بدرد نخور حافظه کامپیوتر ها سریعتر از انچه انتظار میرود کاربران را با مشکل و لگ و هنگ در استفاده از سیستم عاملشان قرار میدهد،از این رو شرکت های بزرگ نرم افزاری تمحیداتی را برای خلاص شدن از شر ایگونه از اطلاعات اندیشیده اند. نرم افزار R-Wipe & Clean  یکی از این دسته ابزار های کاملی است که برای پاک کردن فایل های غیر قابل استفاده یا بی مصرف ازکامپیوتر شما پیشنهاد میشود.

(بیشتر…)

  • 78 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

نرم افزار Registry Workshop یک نرم افزار پرطرفدار و یک جایگزین مناسب و پیشرفته برای RegEdit و RegEdit32 سیستم عامل ویندوز می باشد. این نرم افزار علاوه بر دارا بودن تمام گزینه های استاندارد، قابلیت های دیگری نیز دارد که به کاربر اجازه می دهد سریع تر و بهتر کار کند.

(بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
ابزار رجیستری

همواره کاهش سرعت سیستم عامل و بروز خطاهای جزیی و کلی از دغدغه های کاربران بوده ، استفاده از نرم افزار های بهینه سازی از ساده ترین راه های افزایش کارآیی و سرعت اجرا در کامپیوتر بوده و می تواند خطاهای آن را از بین ببرد.

(بیشتر…)

  • 90 نمایش
ادامه مطلب