معمایی

بازی Never Alone یک بازی است که توسط منتقدین تحسین شده است و موفق شده است که جوایز بسیاری را برای سازندگانش به ارمغان آورد. داستان بازی در مورد شیوه زندگی و سنت ها و غیره مردم آلاسکا است که از خود این مردم نیز برای ساخت بازی کمک گرفته شده است. نام اصلی این بازی Kisima Ingitchuna  که داستان سفر حماسی یک دختری را به همراه روباه سپیدی روایت میکند که در پی طوفانی بزرگ و عجیبی هستند که میتواند هر چی که او تا به حال شنیده یا دیده است را نابود کند و … .

(بیشتر…)

  • 112 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

بازی Magneti Cage Closed  همان طور که از نامش مشخص است در مورد نیروی مغناطیسی است و این که چگونه بازیکن می تواند با بهره گیری از این نیرو به هدف های خود دست یابد. ابزار یا سلاح شما در این بازی هم یک تفنگ مغناطیسی است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید میدان های الکترومغناطیسی را با بارهای مثبت یا منفی ایجاد کنید و از این طریق بر روی اشیاء و یا بر روی خود محیط اثر گذارید و در نهایت جورچین ها یا معماها را حل کنید.

(بیشتر…)

  • 69 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

شما در بازی A Game of Clones با شصت قسمت مختلف رو به رو خواهید شد که هر یک نماینده یک مرحله چالش برانگیز است. مراحل بازی طوری طراحی شده اند که ذهن شما را درگیر میکنند و سرعت واکنش های شما را در معرض آزمایش قرار می دهند. موجودات کپی شده همگی شبیه به یکدیگر هستند و قرار است آن ها را برای انجام آزمایش هایی مختلف استفاده کنند. اما در بین موجودات یکی از آنها حاضر نیست بر رویش آزمایشی انجام شود، بنابرین برای گریختن از این شرکت که دارای فناوری های امنیتی بالایی است، تلاش می کند. بازیکن باید با حل جورچین ها و مسائل پیش رو و با استفاده از قدرت ذهنی و سرعت واکنش بالای خود، این موجود کوچک را نجات دهد و آن را با دنیای بیرون از شرکت آشنا کند!

(بیشتر…)

  • 68 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

دانلود بازی چاله آب – Puddle

بدون دیدگاه

در بازی Puddle از قوانین فیزیک برای سرگرم کردن بازیکنان استفاده شده است. استفاده از قوانین فیزیک برای ایجاد یک بازی منطقی موضوع جدیدی نیست اما چیزی که این بازی را تبدیل به بازی خاص می کند، نوآوری سازندگانش در استفاده از قوانین فیزیک است. در این بازی مایعات حکمرانی می کنند و فیزیک سیالات همه قوانین بازی را تعیین می کند! برای گذراندن مراحل این بازی ها، کافی است بدانید که مایعات را چگونه باید به این سو و آن سو هدایت کنید. سه عاملی که ما باید هنگام بازی کردن در نظر داشته باشیم، سایش (اصطکاک)، جاذبه و دما است. البته اینها تنها مواردی نیستند که ما باید در نظر داشته باشیم چون مواردی مانند (آب، روغن، نیتروگلیسیرین، مواد مذاب آتشفشانی و …) هر کدام خواصیت منحصر به فرد خودشان را دارند. پس با در نظر گرفتن تمام این ویژگی ها و البته با جاری کردن مایعات، تبدیل به پروفسور فیزیک سیالات شوید و جورچین ها را یکی پس از دیگری حل کنید!

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

بازی The Talos Principle در سبک جورچینی یا یهتر است بگوییم پازل ساخته شده است که ذهن بازیکن را در خود درگیر میکند. این بازی توانسته است نمره های خوبی از سایت های بازی دریافت کند و در سال ۲۰۱۴ به عنوان یکی از بازی های خوب انتخاب شده است.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

این بازی میتواند با جلوها و موسیقی خود، شما را به طرف خود بکشد. شما در این بازی باید به دنبال راهی باشید که با کمترین حرکت کاشی ها را باهم ادغام کرده و از بین ببرید. بازیکن می تواند چهار حالت متفاوت بازی و مراحل متوالی در آن ها را تجربه کند.

(بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

این بازی در ابتدای انتشارش از طرفداران خوبی برخوردار شد. دلیل تحسین سازندگان و توجه بالا به این بازی به این دلیل است که همه شخصیت ها، مکان ها و دنیای بازی کاملا با دست ساخته شده اند. منظور از ساخت با دست این نیست که بازی با تعدادی نقاشی طراحی و با دست به وجود آمده است بلکه با استفاده از کاغذ، مقوا، چسب، موتورها و چراغ های مینیاتوری ساخته شده است. همین نکته باعث شده است که بازی با استفاده از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی عکس و با تکنیک ها و فناوری ها طراحی شود. همان طور که از نام بازی مشخص است، داستان بازی در مورد دنیای شهری لومینو است که دارای مکان های متنوعی مثل باغ های آسمانی و برج های مارپیچی است. شما باید با قدرت حل معما و حس کاوشگری خود به مردمی که در این شهر زیبا نیاز به کمک دارند، کمک کنید.

(بیشتر…)

  • 91 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

در این بازی سبک دیگری از بازی پازل تجربه می شود. کل تصویر از مکعب های رنگی تشکیل یافته است که باید بر اساس حالت و جهت قرار گیری مکعب های رنگی، آن ها را در کوتاه ترین زمان با کمترین حرکات، نابود کنید.

(بیشتر…)

  • 157 نمایش
ادامه مطلب
معمایی

در داستان این بازی، طوفان برای دهکده تهدید بزرگی می باشد بنابراین یکی از اهالی تصمیم می گیرد تا علت آن را کشف باشد. یک ماجراجویی مهیج که در آن باید به یک مادر دختری برای نجات پدرش که در چنگال یک روح شیطانی اسیر شده است کمک کرد و با حل معماهای مختلف، از بارش باران مرموز سیاه جلوگیری کرد.

(بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب