Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها PS4 : خانه دانلود
PS4

 

World of Tanks (WoT) یک بازی آنلاین چند نفره ای است که توسط شرکت Wargaming، که در اواسط قرن بیستم میلادی (۱۹۳۰s-1960s)، وسایل نقلیه جنگی را در اختیار دارد،ساخته شده است.این است که بر اساس یک مدل کسب و کار freemium که در آن بازی رایگان برای بازی ساخته شده است، اما شرکت کنندگان همچنین می توانند پرداخت هزینه برای استفاده از ویژگی های “حق بیمه”. تمرکز بر روی بازیکن در مقابل گیم پلی بازی با هر بازیکن کنترل یک خودرو زره پوش، که ممکن است یک تیر نور، متوسط ​​یا سنگین، ناوشکن مخزن، و یا تفنگ دستی.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 252 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

لیگ راکت یک بازی ویدئویی فوتبال است که توسط Psyonix منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن ۴ در ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر شد و پورتهای Xbox One، macOS، لینوکس و Nintendo Switch بعدا منتشر شد. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، ۵۰۵ بازی شروع به پخش یک نسخه خرده فروشی فیزیکی برای PlayStation 4 و Xbox One کردند، با Warner Bros. Interactive Entertainment که تا پایان سال ۲۰۱۷ این وظایف را بر عهده گرفتند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 253 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

Dreadnought یک شبیه ساز مبارزه با رزمی برای پلی استیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز است که توسط Yager Development توسعه داده شده و توسط Gray Box با Six Foot منتشر شده است. اولین پیش نمایش ها در سال ۲۰۱۴ نشان داده شده اند. Dreadnought در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۱۶ وارد بتا بسته شد. در ۳ دسامبر ۲۰۱۶ در PlayStation Experience این مشخص شد که برای PlayStation 4 نیز قابل دسترس خواهد بود. این بازی در تاریخ ۱ اوت ۲۰۱۷ به بتا باز PS4 منتشر شد و به صورت رسمی منتشر شد و از بتا در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۷ خارج شد.ادامه مطلب با ما همرا باشید. (بیشتر…)

  • 123 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

متال گیر سروایو (به انگلیسی: Metal Gear Survive) یک بازی ویدئویی در سبک بقا و اکشن ماجراجویی که توسط کونامی دیجیتال انترتینمنت ساخته شده است، و بوسیلهٔ شرکت کونامی در فوریه ۲۰۱۸ برایمایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. این اولین عنوان در مجموعه بازی‌های متال گیر به شمار می‌رود که پس از جدایی هیدئو کوجیما از شرکت کونامی در دسامبر ۲۰۱۵ ساخته شده‌است. رخدادهای بازی در بازه زمانی نسخه‌های متال گیر سالید: گراند زیروز و متال گیر سالید ۵: فانتوم پین اتفاق می‌افتد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 170 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

F1 2017 یک بازی ویدیویی مسابقه ای است و قسط نهم در حق رای دادن بازی های ویدیویی Formula One که توسط Codemasters طراحی شده و منتشر شده است. برای پلیاستیشن ۴، ایکس باکس و ویندوز در ۲۵ اوت ۲۰۱۷ منتشر شد. این بازی بر اساس فرمول ۲۰۱ فصل و شامل همه ۲۰ مدارات، بیست راننده و ده تیم با رقابت در فصل است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 211 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

جنگ تندر یک بازی پلت فرم مبارزه با وسایل نقلیه MMO است که توسط Gaijin Entertainment برای مایکروسافت ویندوز، macOS، لینوکس، پلی استیشن ۴ و اندروید TV Shield ساخته شده است. به زودی برای Xbox One منتشر خواهد شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 207 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

A Way Out یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Hazelight Studios ساخته شده و توسط Electronic Arts تحت برنامه EA Originals منتشر شده است. این بازی ویدیویی دوم توسط Josef Fares پس از برادران: داستان دو پسر است. اعلام شده در E3 2017، این بازی تنها در دو صفحه نمایش آنلاین یا محلی تقسیم شده بین دو بازیکن بدون حالت تک نفره بازی می شود. این بازی در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۸ برای ویندوز مایکروسافت، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی در قالب فیزیکی و دیجیتال منتشر شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 385 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

جنگ ستارگان Battlefront II یک بازی اکشن تیرانداز مبتنی بر فریبندگی فیلم Star Wars است. این قسمت چهارم بزرگ از جنگ ستارگان است: سری Battlefront و هفتم به طور کلی، و دنباله ای برای راه اندازی مجدد سری ۲۰۱۵٫ این برنامه توسط EA DICE، با همکاری Criterion Games و Motive Studios توسعه داده شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. این بازی در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ برای PlayStation 4، Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 225 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

فار کرای ۵ (به انگلیسی: Far Cry 5) یک بازی ویدئویی رو به انتشار در سبک اکشن-ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده و بوسیله یوبی‌سافت در ۲۷ مارس ۲۰۱۸ برایمایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد. این یازدهمین نسخه و پنجمین عنوان اصلی در مجموعه بازی‌های فار کرای محسوب می‌شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 211 نمایش
ادامه مطلب
PS4

 

Steep یک بازی ویدیویی فوق العاده است که توسط Ubisoft Annecy توسعه داده شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی در ۲ دسامبر سال ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس اول منتشر شد و در نهایت در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوئد عرضه خواهد شد. این بازی تاکید زیادی بر چند نفره آنلاین دارد و با تمرکز بر رقابت در چالش های ورزشی مختلف زمستانی با دیگر بازیکنان آنلاین به مبارزه با هم بپردازید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 115 نمایش
ادامه مطلب