Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها PS3 : خانه دانلود
PS3

 

تأثیر فراگیر ۲ یا اثر جرمی ۲ (به انگلیسی: Mass Effect 2) یک بازی ویدئویی به سبک اکشن نقش آفرینی با دیدسوم شخص که توسط شرکت بایوور ساخته شده و الکترونیک آرتس آن را منتشر کرده‌است. تأثیر فراگیر ۲ ابتدا برایمایکروسافت ویندوز و اکس‌باکس ۳۶۰ در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۰ منتشر شد و نسخه پلی‌استیشن ۳ آن یکسال بعد در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۱ روانه بازار گردید. این دومین قسمت در مجموعه بازی‌های تأثیر فراگیر و ادامه تأثیر فراگیر ۱ است.داستان بازی در قرن ۲۲ و در کهکشان راه شیری، دنباله مأموریت فرمانده شپرد که وظیفه جمع آوری یک تیم ویژه از سرتاسر کهکشان و بدست آوردن سطح وفاداری آن‌ها برای مبارزه با گونه‌ای از جانورانی به شکل حشره، با نام کالکتورها را دنبال می‌کند. دنباله‌ای برای این بازی که قسمت آخر این سه‌گانه نیز می‌باشد با نام تأثیر فراگیر ۳ در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 192 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

بتمن: شهر آرکهام (به انگلیسی: Batman: Arkham City) یک بازی ویدیویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. این بازی که براساس داستان‌های بتمن ابرقهرمان کتاب‌های مصور دی‌سی کامیکس ساخته شده به عنوان دومین قسمت در مجموعه بازی‌های بتمن: آرکهام محسوب می‌شود و همچنین دنباله‌ایست بر بازی موفق بتمن: تیمارستان آرکهام که در سال ۲۰۰۹ عرضه شده بود.فضا و داستان شهر آرکهام توسط نویسنده کهنه‌کار کتاب‌های مصور پال دینی طراحی شده است؛ تیمارستان آرکهام را نیز او طراحی کرده بود. داستان اصلی بازی پیرامون زندانی شدن بتمن در گاتهام سیتی می‌گذرد؛ زندان جدیدی که پنج برابر بزرگتر از تیمارستان آرکهام است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 519 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

ندای وظیفه: جنگاوری پیشرفته (به انگلیسی: Call of Duty: Advanced Warfare) یک بازی ویدئویی تیراندازی اول شخصمحصول سال ۲۰۱۴ که توسط اسلج‌همر گیمز توسعه یافته و بوسیلهٔ اکتیویژن انتشار یافته است. این بازی یازدهمین بخش از سری بازی‌های ندای وظیفه و اولین آن که توسط اسلج‌همر گیمز توسعه یافته است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 172 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

فضای مرده ۳(به انگلیسی: Dead Space 3) یک بازی ویدیویی تیراندازی سوم شخص است که توسط شرکت ویسرال گیمزساخته شده و توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، و ویندوز منتشر شده‌است.این بازی در فوریه ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی و اروپا انتشار یافت. این بازی سومین سری از بازی های فضای مرده به شمار می رود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 178 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

ندای وظیفه: جنگاوری نوین ۲(به انگلیسی: Call of Duty: Modern Warfare 2) (به‌اختصار جنگاوری نوین ۲) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های ندای وظیفه است که توسط شرکت اینفینیتی وارد ساخته شده و توسط شرکت اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ویندوز منتشر شده‌است.در ادامه مطلب اب ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 246 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

ندای وظیفه ۴: جنگاوری نوین (به انگلیسی: Call of Duty 4: Modern Warfare)یک بازی تیراندازی اول شخص ایجاد شده توسط اینفینیتی وارد و منتشر شده توسط اکتیویژن و برای پلی‌استیشن ۳، ویندوز، و ایکس‌باکس ۳۶۰. و بعد از مدتی برای مکینتاش و در پاییز سال ۲۰۰۸ منتشر شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 253 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

بتلفیلد: جوخه بی انضباط (که با نام بتلفیلد: بد کامپنی نیز شناخته می‌شود) (به انگلیسی: Battlefield: Bad Company) یک بازی تیراندازی اول شخص از سری بازی‌های بتلفیلد است که توسط شرکت EA دیجیتال ایلوژنز سی‌ایساخته شده و توسط شرکت الکترونیک آرتز برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰منتشر شده‌است. این بازی در ژوئن ۲۰۰۸ در آمریکای شمالی و اروپا انتشار یافت. ادامه این بازی با نام بتلفیلد: جوخه بی انضباط ۲ در مارس ۲۰۱۰ منتشر شد.بتلفیلد: جوخه بی انضباط بازیکن را در نقش یک سرباز آمریکایی قرار میدهد که در جنگ ایالات متحده با روسیه و ارتش خاور میانه (MiddleEast Coalition) شرکت دارد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 201 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

Sniper: Ghost Warrior یک بازی ویدیوی تهاجمی است که توسط City Interactive برای مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شده است. این بازی بر اساس نقش تک تیرانداز نظامی است که براساس توسعهدهنده، بخشی به کانال هایی مانند Channel History یا Channel نظامی نشان می دهد. هدف بازی این است که بازیکنان را به نقش یک تیم تک تیرانداز نخبه در ناحیه خصمانه در تلاش برای کمک به شورشیان Isla Trueno، یک کشور ساختگی خیالی آمریکای لاتین، در برابر نیرویی که حکومت خود را در کودتای نابود کرده است آغاز میکند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 179 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

Brothers in Arms: بزودی بزودی یک بازی ویدیویی تیرانداز ۲۰۰۸ که توسط Gearbox Software ساخته شده و توسط Ubisoft برای PlayStation 3، Xbox 360 و Microsoft Windows منتشر شده است. این بازی سومین سری از سریال Brothers in Arms است. برادران در ارتش: بزرگراه جهنم در سالهای بعد از جنگ جهانی دوم، در طول عملیات بازار باغ در هلند، مردان را از ۱۰۱ قسمت هواپیما (لشکر پیاده نظام پیاده نظام ۵۰۲) دنبال می کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 148 نمایش
ادامه مطلب
PS3

 

کیش یک آدم‌کش ۲ یا اساسینز کرید ۲ یا فرقه اساسین ۲ (به انگلیسی: Assassin’s Creed II) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی و مخفی کاری و دومین قسمت از مجموعه بازی‌های کیش یک آدم‌کش است که توسط استودیوییوبی‌سافت مونترال ساخته شده، و بوسیلهٔ یوبی‌سافت منتشر شد. این بازی داستانی غیرخطی دارد و در برای دستگاه‌هایپلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰؛ و سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ساخته شده‌است.ادامه‌ای بر این بازی با عنوان کیش یک آدم‌کش: برادری در سال ۲۰۱۰ منتشر شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 264 نمایش
ادامه مطلب