Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها پلتفرمر : خانه دانلود
پلتفرمر

بازی Never Alone یک بازی است که توسط منتقدین تحسین شده است و موفق شده است که جوایز بسیاری را برای سازندگانش به ارمغان آورد. داستان بازی در مورد شیوه زندگی و سنت ها و غیره مردم آلاسکا است که از خود این مردم نیز برای ساخت بازی کمک گرفته شده است. نام اصلی این بازی Kisima Ingitchuna  که داستان سفر حماسی یک دختری را به همراه روباه سپیدی روایت میکند که در پی طوفانی بزرگ و عجیبی هستند که میتواند هر چی که او تا به حال شنیده یا دیده است را نابود کند و … .

(بیشتر…)

  • 141 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

شما در بازی A Game of Clones با شصت قسمت مختلف رو به رو خواهید شد که هر یک نماینده یک مرحله چالش برانگیز است. مراحل بازی طوری طراحی شده اند که ذهن شما را درگیر میکنند و سرعت واکنش های شما را در معرض آزمایش قرار می دهند. موجودات کپی شده همگی شبیه به یکدیگر هستند و قرار است آن ها را برای انجام آزمایش هایی مختلف استفاده کنند. اما در بین موجودات یکی از آنها حاضر نیست بر رویش آزمایشی انجام شود، بنابرین برای گریختن از این شرکت که دارای فناوری های امنیتی بالایی است، تلاش می کند. بازیکن باید با حل جورچین ها و مسائل پیش رو و با استفاده از قدرت ذهنی و سرعت واکنش بالای خود، این موجود کوچک را نجات دهد و آن را با دنیای بیرون از شرکت آشنا کند!

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

دانلود بازی استارباند – Starbound

بدون دیدگاه

بازی Starbound توسط Chucklefish جهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است. در بازی شما شخصی را کنترل خواهید کرد که از سیاره خود فرار کرده و به زمین پناه آورده ولی زمین جای مناسبی برای او نخواهد بود! در بازی شما قادر خواهید بود تا داستان بازی را خودتان بنویسید و هیچ راه درست و یا غلطی در مقابل شما وجود ندارد. به این معنا که تمامی‌ انتخاب‌ها برای شما در دسترس است که می‌تواند هر نوع آینده ای را برای شما در بر داشته باشد.

(بیشتر…)

  • 105 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

دانلود بازی بروفورس – Broforce

بدون دیدگاه

بازی Broforce توسط شرکت Devolver Digital جهت بازی در رایانه های شخصی ارائه شده است. در بازی، شما با شخصیت های معروف و خاطره انگیزی روبرو خواهید شد. استودیوی سازنده، بازی را با شوخی به کلیشه های هالیوود بر اساس نجات دنیا توسط سربازان آمریکایی ساخته است. شما در این بازی باید به سرتاسر جهان سفر کنید تا دشمنان را از هر جای دنیا پاک سازی کنید. بازی به شوخی اسم کشور ها و حتی اسم بازیکن ها را نیز تغییر داده است.

(بیشتر…)

  • 115 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

دانلود بازی میکازو – Mekazoo

بدون دیدگاه

بازی Mekazoo توسط The Good Mood Creators ساخته و جهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است. بازی از معماهای قابل توجهی برخوردار است که گیمر را خوب به چالش میکشد. در بازی شما کنترل دو ربات را خواهید داشت که هر کدام خصوصیات و قدرت های منحصر به فردی دارند.

(بیشتر…)

  • 102 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

بازی Ori and the Blind Forest: Definitive Edition توسط استدیو مون ساخته و جهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است که مایکروسافت استدیو آن را بصورت انحصاری برای پلتفرمهای خود یعنی ایکس باکس و ویندوز منتشر نموده است. ارزش انجام این بازی از بسیاری از بازی های پرخرج صنعت گیم بالاتر است. داستان بازی مربوط به جنگل بزرگ و تاریکی است که رفته رفته حیات خود را از دست می دهد و موجود روح مانندی تلاش می کند از این اتفاق جلوگیری کند.

(بیشتر…)

  • 298 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

دانلود بازی Inside – درون

بدون دیدگاه

بازی Inside توسط استودیوی پلی دد ساخته و جهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است. قبل از بازی درون، این استودیو بازی فوق العاده زیبا و پر طرفداری در سبک ماجرایی بنام لیمبو را ارائه کرده بود و در ادامه نیز این بازی هم خوب از آب درآمد و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. بازی در مورد دنیای آخر الزمانی است که اتفاقات عجیب و ترسناکی در آن در حال اتفاق است. شخصیت اصلی این بازی نیز یک پسر بچه است. استودیو برای تکراری نشدن بازی برای آن گیم پلی نسبتا کوتاهی انتخاب کرد که میتوان آنرا در عرض ۴ ساعت به پایان رساند.

(بیشتر…)

  • 189 نمایش
ادامه مطلب
پلتفرمر

در بازی Ice Land 2 شما به پنگوئنی به نام Mortimer کمک می کنید تا تمام ماهی هایی را که روی تکه های شناور یخ افتاده اند را بعنوان غذای مورد نیاز خود و همسرش جمع آوری کند. در این بازی شما باید عکس العمل سریع و پرش های سریع و به موقع داشته باشید تا در آب نیافتید.

(بیشتر…)

  • 178 نمایش
ادامه مطلب