ابزار PDF

 

Prince یک نرم افزار چاپ مطلوب برای برنامه های برپایه سرور همانند اپلیکیشن های تحت وبی می باشد که لازم به نشر گزارشات خود دارند. با استفاده از این برنامه قادرید به راحتی و سریع فایل های PDF ای تولید کنید که ویژگی چاپ، طبقه بندی یا دانلود داشته باشند. Prince همانا قادر است به وسیله نویسندگان و ناشران برای تایپ کردن و چاپ سند های مندرج شده در یکی از فرمت های HTML، XHTML یا یکی از سند های برپایه ی XML مصرف شود. با این برنامه قادر خواهی بود مقالات دانشگاهی، ژورنال ها، مجلات و کتاب ها را قالب بندی کنید.

(بیشتر…)

  • 57 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

 

این نرم افزار، نرم افزاری کاملا رایگان با ویژگی های فراوان برای ایجاد فایل های پی دی  اف از بسیاری از برنامه های تحت ویندوز میباشد. شما از طریق این نرم افزار  نه تنها می توانید فایل پی دی اف ایجاد کنید بلکه علاوه بر آن قادر خواهید  بود تا فایل هایی با پسوند PNG، JPG، TIFF، BMP، PCX، PS و EPS ایجاد  نمایید از ویژگی های نرم افزار می توان به ساخت PDF از هر برنامه ای که قابلیت  پرینت دارد را نام برد. این برنامه امکان رمزنگاری از فایل های پی  دی اف ایجاد شده توسط خود را دارد. امکان ادغام چندین فایل در یک پی دی اف، نصب  آسان و سریع، اجرای  بدون مشکل در ترمینال سرور و ذخیره خودکار فایل ها در یک پوشه و نام گذاری  آن ها بر اساس برچسب از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

(بیشتر…)

  • 63 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

 

این نرم افزار، نرم افزاری قدرتمند از كمپانی ARTS-PDF است که با داشتن دو قابلیت مختلف تولیدی و ویرایشی , یكی از بهترین نرم افزار های كار با فایل های PDF بشمار می رود كه جهت ایجاد و ویرایش انواع فایل های PDF و تامین امنیت آن ها به طریق پسورد گذاری بروی فایل های تولید شده و اعمال كد گذاری های ۴۰-bit و ۱۲۸-bit كلیدی و یا قابلیت Watermarking انجام میدهد. این نرم افزار قادر است انواع فایل های PDF را بیش از ۳۰۰ فرمت مختلف را تنها با یك كلیك ساده (با عمل Drap&Drop) به اسناد PDF تبدیل كند. از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار اینست که پس از نصب این نرم افزار، یک Toolbar به بالای محیط كاربری نرم افزار Office ویندوز شما اضافه میشود كه جهت دسترسی سریع به این نرم افزار و تبدیل سریع  این فایل ها به فرمت PDF به كار میرود.

(بیشتر…)

  • 146 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

 

بیشتر نرم افزارهای مبدل فایل های PDF که تا به حال عرضه شده اند تنها میتوانند فایل PDF شما را به یک فرمت تبدیل کنند. این نرم افزار شما را از نصب چندین نرم افزار برای تبدیل فایل های PDF بی نیاز می کند. زیرا که نرم افزار توانایی تبدیل فرمت PDF به فرمت HTML و یا فرمت PDF به WORD میباشد.

(بیشتر…)

  • 64 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

 

توسط این نرم افزار کاربردی، مفید و معروف میتوانید تمامی فایل های متنی و عکسهای خود را به فرمت PDF تبدیل کنید. این نرم افزار مشهورترین نرم افزار در زمینه ساخت فایل های PDF می باشد که تقریبا با اکثر نرم افزار سازگاری کامل دارد و محیط کاربری ساده و روانی را در اختیار کاربر قرار خواهد داد از قابلیت های برجسته نرم افزار امکان چاپ متون و یا هر چیز قابل چاپی در برنامه adobe acrobat به صورت PDF میباشد.

(بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

قبل از ساخت نرم افزار PDF Annotator حاشیه نویسی و افزودن متن به فایل های پی دی اف با استفاده از چند محصول نرم افزاری دیگر امکان پذیر بود اما امروزه شما قادرید با استفاده از این نرم افزار بدون هیچ دردسری کار حاشیه نویسی را برای فایل های PDF خود انجام دهید. نرم افزاری خوب که توسط آن قادرید فایل های PDFخود را ویرایش و حاشیه نویسی کنید، در واقع با استفاده از PDF Annotator در یک مرحله می توانید بر روی فایل های پی دی اف حاشیه نویسی کنید. توسط این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های آماده شده را چاپ کنید و یا آن ها را به ایمیل خود ضمیمه کرده و به اشتراک بگذارید.
(بیشتر…)

  • 69 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

اگر نیازمند تهیه فایل یا عکس های خود با فرمت PDF هستید این نرم افزار میتواند به شما کمک کند.این نرم افزار، برنامه ای بسیار ساده در محیط کاربری بسیار راحت امکان ساخت فایل های PDF را برای شما ایجاد میکند. نحوه عملکرد نرم افزار بدین صورت است که این برنامه به صورت یک پرینتر مجازی به سیستم شما اضافه میشود با این تفاوت که با استفاده از آن به جای چاپ روی کاغذ مطالب شما به فایل PDF تبدیل می شود. توانایی گذاشتن رمز ورود برای فایل ها از دیگر امکانات این نرم افزار است همچنین Bullzip PDF Printer  قابلیت تنظیم کیفیت را هم دارد و میتواند برای فایل ها تصاویر یا نوشتار پس زمینه قرار دهد.

(بیشتر…)

  • 57 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

یکی از معروف ترین فرمت ها جهت نمایش اسناد PDF نام دارد. اما برای استفاده و مشاهده اسناد PDF همیشه نرم افزاری لازم بوده و خواهد بود. Foxit Reader یکی از این نرم افزار هاست که میتواند فایل های با فرمت PDF را به خوبی و بدون هیچ ایرادی ویرایش دهد.

(بیشتر…)

  • 57 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

این نرم افزار جهت مشاهده و ویرایش فایلهای پی دی اف با قابلیت پشتیبانی از برخی ویژگی های نرم افزار ادوب اکروبات می باشد که یکی از بهترین جانشین ها میتواند برای این نرم افزار پر دردسر است. یکی از ویژگی این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی می باشد که در نوع خود جالب می باشد.

(بیشتر…)

  • 69 نمایش
ادامه مطلب
ابزار PDF

این نرم افزار ساخت شرکت Bluebeam Software میباشد که برای ساخت فایل های PDF عرضه شده است بطوری که در زمان استفاده به برتری این نرم افزار نسبت به نرم افزار های هم خانواده اش پی خواهید برد. به کمک این نرم افزار میتوانید یک نوار ابزار در برنامه های ویرایشی اسناد متنی و یا مرورگرها را در اختیار داشته و اقدام به ساخت فایل های PDF به صورت سریع از متون و اسناد متنی و یا صفحات وب نمایید. این نرم افزار می تواند به عنوان یک چاپگر مجازی بر روی سیستم عامل قرار گیرد و با اجرای درخواست چاپ در محیط های قابل چاپ علاوه بر دستگاه های چاپگر، چاپگری برای تولید فایل های PDF نیز در اختیار داشت.

(بیشتر…)

  • 77 نمایش
ادامه مطلب