بهینه ساز ویندوز

نرم افزار SystemTweaker برنامه ای برای بهینه سازی سیستم و پیکربندی و اعمال تغییرات دلخواه کاربر در تنظیمات ویندوز  لازم است. به کمک این نرم افزار می توانید کنترل بخش های مختلف از ویندوز را به دست بگیرید و آنان را آنگونه که می خواهید شخصی سازی کنید. شما تنها با چند کلیک ساده در رابط کاربری نرم افزار می توانید سرعت عملکرد ویندوز را افزایش دهید و گزینه های مختلف در Startup و یا گزینه های موجود در راست کلیک را تغییر دهید. همچنان تغییراتی را بر روی بخش هایی نظیر اینترنت ، شبکه ، محیط کاربری و عملکرد ویندوز اعمال کنید و سیستم عاملی کاملاً شخصی سازی شده را ایجاد کنید.  (بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

هر سیستمی مستلزم آن است که نرم افزارهای بهینه سازی روی آن نصب شده باشد چرا که پس از مدتی به دلیل وجود فایل های اضافی در بخش های مختلف مانند هارد دیسک و رجیستری، ضمن کم شدن فضای خالی، سرعت سیستم نیز کم می شود. به جهت همین مشکلات پیشنهاد می شود همیشه از نرم افزارهای بهینه ساز استفاده نمائید. نرم افزار WinTools.net Premium جزو بهترین نرم افزارهای بهینه سازی ویندوز می باشد. که با امکانات خودش قادر به بالا بردن سرعت کامپیوتر می باشد. این نرم افزار در بخش های مختلف شروع به اسکن و عیب یابی می کند و سپس مشکلات را رفع می نماید. حذف کامل نرم افزارها، بهینه سازی رجیستری ، مدیریت برنامه های استارت آپ ،حذف فایل های تکراری از هارد دیسک، حذف فایل های بی مصرف از هارد دیسک، بهینه سازی تنظیمات ویندوز و افزایش سطح امنیتی سیستم از جمله فعالیت هایی است که این نرمافزار انجام می دهد.

(بیشتر…)

  • 105 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

 

با پیشرفت تکنولوژی عمده ترین دغدغه کاربران دنیای الکترونیک سرعت می باشد، این نرم افزار عمده مشکل سرعت را در سیستم های خانگی برطرف می کند. نرم افزار سیستم سوییفت با تکیه بر الگوریتم های خاص خود میتواند افت سرعت های خسته کننده در کامپیوتر های شما را اعم از سرعت در گیمینگ، نرم افزار های کاربردی و سنگین، اینترنت و بقیه بخش های کلیدی را جبران نماید. اگر سرعت ویندوز و اینترنت سیستم تان پایین آمده و یا در هنگام اجرای بازی ها با افت سرعت رایانه مواجه می شوید بی شک SystemSwift گزینه ای مناسب برای رفع تمامی این مشکلات است. این نرم افزار با اسکن سیستم خطاهایی که موجب کاهش و افت سرعت سیستم و اینترنت و یا اجرای بازی ها می شود را شناسایی می کند و تمامی آن ها را تعمیر نموده و برطرف می کند. این برنامه با تغییر در تنظیمات ویندوز، از کار انداختنانیمیشن هایی که موجب ​​کاهش عملکرد سیستم هستند، اولویت بندی وظایف CPUU، تعیین چگونگی بارگذاری و نوشتن فایل ها بر روی هارد دیسک، تغییر شیوه استفاده ی نرم افزار ها از حافظه و تغییر تنظیمات انواع مدل های اتصال به اینترنت مانند Cable ،DSL ،U-Verse ،Fios و dial-up سرعت سیستم را تا حد زیادی افزایش می دهد.

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

نرم افزار ارائه شده توسط خانه دانلود مجموعه ای از ابزار قدرتمند را جهت مدیریت و رفع ایرادات دایرکت ایکس در اختیار کاربران قرار می دهد تا با استفاده از آن ها از DirectX نصب شده بر روی سیستم فایل پشتیبان تهیه کنند و در هنگام بروز خطا آن را بازیابی کنند، تنظیمات آن را بازنشانی و تصحیح نمایند و یا آن را بر روی سیستم نصب کنند. (بیشتر…)

  • 181 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

GameGain نرم افزار استاندارد کننده و بهینه ساز رایانه با عملکرد افزایش سرعت کامپیوتر و از بین برنده هر عملی که باعث کاهش سرعت کارایی کامپیوتر شده است می باشد که بسیار مفید برای بازی های سنگین است. کارایی این نرم افزار بازی با تمام نرم افزار های بهینه سازی کاملا متفاوت است و تنها با یک دکمه و راه اندازی دوباره رایانه همه چیز همانطور می شود که شما می خواهید. نرم افزار بهینه ساز رایانه برای بازی قادر است تمام ویندوز های مایکروسافت را پشتیبانی کند و خود را با خصوصیات دستگاه شما تنظیم کند. نرم افزار را دانلود و نصب کنید رایانه خود را به آن بسپارید تا قدرت تازه ای به آن ببخشد و بازی ها سریعتر از گذشته اجرا شوند. (بیشتر…)

  • 117 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

به هنگام راه اندازی ویندوز بیشتر نرم افزار ها به طور اوتوماتیک راه اندازی می شوند. معمولا نرم افزار هایی که مورد نیاز نمی باشند. PC Fresh نرم افزاری است که برای شما لیستی از تمامی نرم افزار ها در می آورد و برای شما امکان میدهد تا برنامه های غیر ضروری رو غیر فعال کنید تا در حین راه اندازی ویندوز اجرا نشوند. این نرم افزار با شناسایی نیازها و درخواست های هر سیستم عامل، سرویس ها و نرمافزار های مورد استفاده آن را در هنگام راه اندازی اجرا می کند و به این ترتیب نرم افزاری پرکاربرد و مناسب جهت بهینه سازی و بهبود سرعت و عملکرد سیستم می باشد.در ادمه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با این نرم افزار بیشتر اشنا کنیم.

(بیشتر…)

  • 139 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

نرم افزار OptiCut بر پایه الگوریتم های توانمندی چون multimode ،multiformat و multimaterial توسعه یافته برای بهینه سازی برش پانل و پروفیل است. با این برنامه قادر خواهی بود برای برش های دقیق ، پیش ربریدگی ها ، میزان کردن لبه ها ، چرخاندن لبه ها ، پارامتری کرد لیبل ها ، طراحی عالی ترین دستور برش برای کمترین مقدار پرت و ….. را انجام دهید. در این برنامه با تمامی برنامه های صفحه گسترده چون Excel فایل های خروجی و وردی امکان پذیر است. با بیشتر برنامه های ساخت قفسه و کابینت چون PolyBoard، TopWood ،Obvie ،KitchenDraw و … سازگار بوده و Post_Processor این برنامه با تمامی دستگاه های CNC توانایی برقراری ارتباط دارد.در ادمه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با این نرم افزار بیشتر اشنا کنیم.

(بیشتر…)

  • 428 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

Windows 10  محصول کمپانی بزرگ مایکروسافت آخرین نسخه سیستم‌عامل از خانوادهٔ ویندوزNT شرکت مایکروسافت است و نسخهٔ پس از ویندوز ۸٫۱ بشمار می‌آید. ویندوز ۱۰ ترکیبی از بهترین های ویندوز ۷ و ۸ است که به صورت پلتفرمی وسیع نسخه دسکتاپ و سرور و … را پشتیبانی می کند. از نظر ظاهری Windows 10 خیلی شبیه Windows 8.1 میباشد با این تفاوت که عملکرد و کارایی آن بهبود یافته است، هسته آن نسبت به ویندوز ۸٫۱ به طور وسیعی تغییر پیدا کرده و بسیاری از مشکلاتی که در Windows 8 وجود داشت در این نسخه از ویندوز برطرف گردیده است؛ با ارائه Windows 10 شرکت مایکروسافت بسیار امیدوار است تا بتواند بار دیگر موفقیت Windows XP و Windows 7 را کسب کند. (بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

مجموعه ابزارهای بهینه سازی ویندوز یک نرم افزار در زمینه بهینه سازی حافظه ، حذف فایل های زاید ، تعمیر و افزایش سرعت سیستم و پاک سازی و تعمیر رجیستری ویندوز می باشد. با استفاده از این نرم افزار شما همچنین می توانید فضای اشغال شده هارد دیسک توسط کلید های رجیستری نامعتبر ، میانبرهای نامعتبر ویندوز و ردپاهای به جا مانده از وبگردی های شما را مدیریت و حذف کنید.

(بیشتر…)

  • 119 نمایش
ادامه مطلب
بهینه ساز ویندوز

Windows 10 Manager نرم افزار کاربردی و قدرتمند برای بهینه سازی می باشد.  شما توسط این نرم افزار می توانید انواع بخش های ویندوز خود را مدیریت کنید و نظارت کامل بر آن ها داشته باشید . نرم افزار Windows 10 Manager دارای بخش های مختلفی مانند Information , Optimizer , Cleaner , Customization , Security , Network , و … برای مدیریت حرفه ای ویندوز ۱۰ می باشد. (بیشتر…)

  • 115 نمایش
ادامه مطلب