Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها اداری : خانه دانلود
اداری

بهترین ابزار برای پردازش فایل های متنی برای دستگاههای قابل حمل ، نرم افزار Pages می‌باشد. این اپلیکیشن قدرتمند به شما کمک می‌کند تا گزارش، رزومه و اسناد متنی خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب
اداری

ActivePresenter یک نرم افزار عالی با ابزارهای کاملا حرفه ای و کامل جهت ساخت فیلم های آموزشی است و از روش های حرفه ای جهت فیلم برداری از صفحه نمایش استفاده میکند این برنامه با افزودن پرسش، سناریو و گزینه های قابل کلیک بر روی پروژه هایتان آنها را از لحاظ آموزشی روانتر و ساده تر می کند و با عناصر پیش فرض موجود در نرم افزار این اجازه را به شما خواهد داد که برنامه های آموزشی و پروژه های مولتی مدیا قدرتمندی را ایجاد کنید و از آن ها در انواع قالب های رایج مثل HTML5, Adobe Flash (SWF), PowerPoint, AVI, MPEG4, WMV, WebM, MKV, SCORM خروجی بگیرید .

 

  • 106 نمایش
ادامه مطلب
اداری

Cert Prep: Access 2016 Microsoft Office Specialist یکی دیگر از دوره های آموزشی خانم Jennifer McBee می باشد که در آن پنج مبحث اصلی آزمون مایکروسافت اکسس ۷۷-۷۳۰ را آموزش داده و شما را برای این آزمون آماده می کند. Jennifer McBee در این دوره آموزشی، پنج مبحث اصلی ایجاد و مدیریت یک پایگاه داده، ساخت جدول، ایجاد کوئری، ایجاد فرم و ایجاد گزارش را در نرم افزار مایکروسافت Access 2016 به شما آموزش می دهد.

(بیشتر…)

  • 89 نمایش
ادامه مطلب
اداری

یکی دیگر از پکیج های آموزشی خانم Jennifer McBe است که در آن مباحث اصلی آزمون Microsoft اکسل ۷۷-۷۲۸ را آموزش داده و شما را برای این آزمون آماده می کند.  McBee در این دوره آموزشی، مباحث مدیریت ورک بوک ها، ارجاع اطلاعات در ورک بوک های دیگر، محافظت از ورک شیت ها و ورک بوک ها، ایجاد فرمت های سفارشی، ایجاد استایل ها و تم های سفارشی، ایجاد فرمول های پیشرفته، تعریف محدوده های دارای نام و اشیاء و کشیدن نمودار ها و جداول پیشرفته را به شما آموزش می دهد.

(بیشتر…)

  • 113 نمایش
ادامه مطلب
اداری

Outlook 2016 Microsoft Office Specialist یکی دیگر از دوره های آموزشی خانم Jennifer McBee می باشد که در آن چهار مبحث اصلی آزمون مایکروسافت اوت لوک ۷۷-۳۱۷ آموزش داده و شما را برای این آزمون آماده می کند . همچنین این دوره آموزشی کاملا به صورت تخصصی و تک به تک تمامی موارد را مورد برسی قرار می دهد .

(بیشتر…)

  • 95 نمایش
ادامه مطلب
اداری

دوره ی آموزشی خانم Jennifer McBee . در این دوره مباحث اصلی آزمون مایکروسافت ورد ۷۷-۲۵۷ را آموزش داده و جزئیات آن را مورد برسی قرار می دهد. Jennifer McBee در این دوره آموزشی، موضوعاتی از جمله: ایجاد و مدیریت اسناد؛ فرمت بندی متون؛ ایجاد جداول و لیست ها؛ ایجاد و مدیریت منابع؛ و افزودن و فرمت بندی عناصر گرافیکی را مورد بررسی قرار می دهد.

(بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
اداری

آموزش دوره مسیرهای کاری و گواهینامه های ابر رایانه: مراحل اول  در این ویدیو مراحل و گام های اولیه برای یافتن شغلی در زمینه محاسبات ابری را معرفی شده و مهارت های لازم و گواهینامه هایی را که برای دریافت این شغل لازم هستند را بررسی می کنیم.

(بیشتر…)

  • 82 نمایش
ادامه مطلب
اداری

Cert Prep: PowerPoint 2016 Microsoft Office Specialist یکی از دوره های آموزشی Megan Hoffman می باشد که در آن مباحث اصلی آزمون مایکروسافت پاورپوینت ۷۷-۲۹۷ را آموزش داده و شما را برای این آزمون آماده می کند.

(بیشتر…)

  • 79 نمایش
ادامه مطلب
اداری

(تحقق منافع کسب و کار) یکی از دوره های آموزشی Haydn Thomas هست که در آن اصول و مبانی تحقق مزایای کسب و کار را به شما آموزش می دهد. Haydn Thomas در این دوره آموزشی ابتدا نحوه ایجاد یک نقشه راه برای مزایای کسب و کار و برنامه ریزی برای تحقق این مزایا را آموزش می دهد. سپس، چگونگی نظارت بر مزایای کسب و کار را نشان داده و نحوه تهیه گزارش از روند کار و ارائه گزارش نتایج را بررسی می کند.

(بیشتر…)

  • 80 نمایش
ادامه مطلب
اداری

(تیزهوشی برای مدیران پروژه) Business Acumen for Project Managers یکی از دوره های Daniel Stanton می باشدکه در آن مهارت های مدیریت استراتژیک را که می تواند به تقویت هوش تجاری شما کمک کند، به طور کامل به شما آموزش می دهد و تمامی مسائل و موضوعات مربوط به این بحث مورد برسی قرار می گیرد.

(بیشتر…)

  • 89 نمایش
ادامه مطلب