Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها آفیس : خانه دانلود
آفیس

 

سوئیت های اداری را می توان برای اکثر کاربران کامپیوتر مورد نیاز دانست. اگر چه به عنوان شناخته شده مایکروسافت آفیس نباشد، Ashampoo Office مجموعه ای است که یک بسته کامل برای پردازش متن، ارائه سخنرانی ها و کار با صفحات گسترده را فراهم می کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 199 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

 

Form Pilot Office  یک نرم افزار حرفه ای است که هدف آن کمک به کاربران در پر کردن فرم های کاغذی با استفاده از یک مجموعه غنی از مجموعه ابزار ویرایش است. طرح بصری دسترسی سریع به چندین عمل ویرایش را فراهم می کند که می توانند به راحتی فعال شوند. شما می توانید اطلاعات را از فرمت های مختلف فایل مانند CFP، BMP، PCX، FPT، EMF یا دیگر فرمت های فایل وارد کنید یا موارد اسکن شده را از طریق دستگاه های TWAIN آپلود کنید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 129 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

 

TriSun Access Password Recoveryیک برنامه کوچک است که به طور خاص برای کمک به افراد در بازیابی پایگاه داده های دسترسی مایکروسافت یا همان اکسس بکار میرود. این نرم افزار شامل یک نوار منو میباشد که با محیط ساده ای که دارد میتوانید براحتی اقدام به بازیابی پسوورد فایل های اکسس خود نمایید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

 

SoftMaker Office یک مجموعه اداری است که از سال ۱۹۸۷ توسط شرکت نرم افزاری SoftMaker Software GmbH، نورمبرگ ساخته شده است. SoftMaker Office 2006 و ۲۰۰۸، قبلا برای خرید، بعدها به عنوان نرم افزار آزاد منتشر شد، و بعدا توسط SoftMaker FreeOffice جایگزین شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

 

مایکروسافت برای تغییر زبان محیط خود پکیجی را ارایه کرده که با آن می توان از زبان فارسی در محیط آفیس بهره برد.این نرم افزار برای فارسی کردن محیط آفیس طراحی شده است. این نرم افزار نسخه ای است که باترجمه همه قسمت های آفیس این مکان را به کاربر می دهد که با زبان فارسی با نرم افزار وابزارهایش کار کند.

(بیشتر…)

  • 302 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

Total Excel Converter یک انتخاب عالی برای تبدیل  فایل ها، جداول و صفحات ساخته شده در اکسل به فرمت هایی مثل DOC ،DOCX ،PDF ،HTML ،Access ،TXT و … است. با استفاده از این نرم افزار کم حجم شما قادر خواهید بود انواع جداول و صفحات ساخته شده با فرمت های XLSM ،XLT ،XLTM ،ODS ،XML ،SQL ،WK2 ،WKS ،WAB ،DBF ،TEX ،DIF و … را علاوه بر فرمتهای گفته شده به سایر فرمت ها نظیر ODT ،ODS ،XML ،SQL ،CSV ،Lotus ،DBF ،TEX ،DIFF ،SYLK و LaTeX تبدیل کنید. تصور کنید با این ابزار شگفت انگیز تبدیل فرمت چقدر در زمانتان  صرفه جویی خواهید کرد. به جای صرف وقت برای تلاش برای جمع آوری مبدل های مختلف برای هر نوع فایل، دانلود یک ابزار مناسب کافی است که تا بتواند همه آنها را اداره کند!

(بیشتر…)

  • 102 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

Microsoft Office 2010 یک نسخه از مجموعه بزرگ و پرکاربرد مایکروسافت آفیس میباشد که جانشین مایکروسافت آفیس ۲۰۰۷ و پیشین مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳ است. آفیس ۲۰۱۰ شامل پشتیبانی از فرمت فایل و به روز رسانی رابط کاربر است. در ۱۵ آوریل ۲۰۱۰ آفیس ۲۰۱۰ به تولید گذاشته شد. این مجموعه برای خرید و فروش آنلاین و خرده فروشی در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۰ در دسترس قرار گرفت. آفیس ۲۰۱۰ اولین نسخه است که نیاز به فعال سازی محصول برای نسخه هایش و صدور مجوز دارد. Office 2010 آخرین نسخه مایکروسافت آفیس با پشتیبانی از ویندوز ایکس پی، ویندوز سرور ۲۰۰۳، ویندوز ویستا و ویندوز سرور ۲۰۰۸ است.

(بیشتر…)

  • 125 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

Microsoft Office 2013 یک نسخه از مایکروسافت آفیس است، یک مجموعه بهره وری برای مایکروسافت ویندوز. این برنامه جانشین مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰ است و شامل پشتیبانی از فرمت فایل فرمت، به روز رسانی رابط کاربر و پشتیبانی از لمس در میان ویژگی های جدید خود است. Office 2013 برای سیستم های IA-32 و x64 مناسب است و نیاز به ویندوز ۷، ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 و یا نسخه های بعدی دارد. یک نسخه از Office 2013 معمولا در دستگاه های ویندوز RT ارائه میگردد. توسعه در این نسخه از مایکروسافت آفیس در سال ۲۰۱۰ آغاز شد و در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۲، زمانی که مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳ برای تولید منتشر شد، به پایان رسید. (بیشتر…)

  • 88 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

بعد از اینکه مجموعه ی نرم افزاری Office 2013 را نصب کردید برای فعال سازی تمامی قابلیت های آفيس ۲۰۱۳ و همچنین رفع محدودیت زمانی ۳۰ روزه آن بهترین کرک منتشر شده را می‌توانید از آی هومز دریافت نمایید و بسته را فعال کنید.شرکت مایکروسافت در آفیس ۲۰۱۳ از شیوه جدید فعال سازی استفاده نموده است که کرک کردن ویندوز را کار بسیاری دشواری برای هکرها ساخته است کرک‌هایی که در اینجا ارائه شده قابلیت فعال سازی تمامی بسته‌ها آفیس و برنامه‌های Visio و Project را نیز دارند.

(بیشتر…)

  • 82 نمایش
ادامه مطلب
آفیس

بعد از اینکه مجموعه ی نرم افزاری Office 2010 را نصب کردید برای فعال سازی تمامی قابلیت های آفيس ۲۰۱۰ و همچنین رفع محدودیت زمانی ۳۰ روزه آن بهترین کرک منتشر شده را می‌توانید از آی هومز دریافت نمایید و بسته را فعال کنید.

(بیشتر…)

  • 127 نمایش
ادامه مطلب