Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها زبان خارجه : خانه دانلود
زبان خارجه

تلفظ یکی از مسائل مهم در یادگیری هر زبانی است. هنگام آموختن زبان های دیگر بهتر است حروف و واژگان آن زبان را به درستی تلفظ کرده و سعی کنید مانند افراد بومی آن زبان، صحبت کنید چون در برخی موارد تلفظ اشتباه لغت باعث تغییر در معنای آن می شود و احتمال دارد معنی کاملاً متفاوتی را ایجاد کند. هرچند چگونگی تلفظ یک واژه که از واج‌ها و هجا تشکیل شده ممکن است تحت تاثیر عواملی مانند سن و سال، طبقه اجتماعی، قومیت، سواد، جنسیت و مخاطب متفاوت باشد ولی برخی موارد مانند چگونگی حرکت ماهیچه های دهان هنگام تلفظ، به عنوان موارد عمومی در تلفظ یک لغت در نظر گرفته می شوند.

(بیشتر…)

  • 123 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به کمک تصاویر آسان تر صورت میگیرد. این مجموعه ی آموزشی یک سیستم آموزشی آموزش زبان به خردسالان و کودکان است که به آن ها کمک می کند تا با بکار بردن عکس و کلمات نوشته شده، لغات جدید را به همراه شیوه ی صحیح تلفظ و املای آن ها بیاموزند. در این مجموعه آموزشی کودک شما به روشی کاملاً تعاملی با استفاده از تصویر، موسیقی، فیلم و به همراه خنده و بازی با لغات و حتی خواندن آن ها آشنا می شود. این فیلم برای کودکان ۶ ماه تا ۵۵ سال مناسب بوده و  با بکار بردن سیستم انقلابی در آموختن زبان، خواندن و نوشتن را زودتر از ۷۷ سالگی (درست در بهترین زمان برای آموختن) به کودکان آموزش می دهد.

(بیشتر…)

  • 134 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

معمولا امروزه اکثر مردم بعد از زبان انگلیسی علاقه ی زیادی به یادگیری زبان فرانسه دارند. مجموعه زبان فرانسه به نام Ma France توسط شرکت بی بی سی به شکل ۲۴ درس آموزشی کاربردی با موضوعاتی مثل صحبت های روزانه در ارتباط با دیگران، خرید، محیط کار، غذا خوردن و … تولید شده است. هر کدام از مباحث آموزشی از سه فایل ویدیویی به همراه فایل پی دی اف شامل متن محتوای صحبت شده در فیلم ها به دو زبان فرانسه و انگلیسی ایجاد شده اند.

(بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

این مجموعه آموزشی بهترین مجموعه برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد.این مجموعه‌ی آموزش زبان یک محصول جدید و خلاقانه برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد که با هدف رفع نیازها و بیشترین استفاده برای دانش آموختگان ایجاد شده است. این مجموعه‌ از روش آموزش با بکار بردن فیلم ها استفاده کرده است. این دوره دارای ۲۶ درس و فایل متنی (PDF) هر درس، در شش سطح است. هر درس شامل یک دوره آموزش ویدئویی و یک دوره آموزش تصویری است و روش بهتر برای آموختن دروس به این شکل است که اول آموزش ویدئویی را مشاهده نمائید،  بعد از تمرینات و آزمون های کتاب (PDFF) استفاده کنید و اینگونه مهارت های خود را در شنیدار، گفتار و درک مطلب بهبود بخشید. این آموزش زبان توسط موسسه غیر انتفاعی ETS به عنوان یک روش معتبر برای آمادگی امتحان تافل iBT به رسمیت شناخته شده است.

(بیشتر…)

  • 343 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

این روزها و با پیشرفت فن‌آوری‌های روز نیاز به دانستن زبان‌های خارجی به ویژه زبان انگلیسی بیش از هر چیز نمود پیدا کرده است، زیرا یا دانستن این دانش، شاید بتوان گفت درصد بالایی به متن احاطه خواهید داشت و افزون بر این در میان اطرافیان از امتیازی بالاتری برخوردار خواهید بود، چون شما می‌توایند علاوه بر هم‌زبان‌های خود با دیگران نیز ارتباط برقرار کنید.

اگر شما به دنبال یادگیری زبان هستید استفاده از این بسته ی آموزشی به شما پیشنهادداده می شود. مجموعه English Plus Interactive یکی از بهترین بسته های آموزش زبان انگلیسی است که با بکار بردن فیلم، متن درس، تمرین های تعاملی، تست و واژگان به شکل ۳۰ تا دی وی دی (۳۰ دوره آموزشی) به آموختن زبان انگلیسی پرداخته و تفاوت لهجه های انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی را به خوبی نشان می دهد.

(بیشتر…)

  • 100 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

زبان فرانسه در ایران به یکی از زبان های محبوب تبدیل شده است. تاریخچه ی زبان فرانسه در ایران به زمان مشروطه برمی گردد. در زمان قاجار بسیاری از رجال سیاسی برای ادامه تحصیل به فرانسه می‌رفتند که از همان زمان بسیاری از واژه‌های فرانسوی بوسیله ی قوانین حقوقی وارد ایران شد و امروزه نیز در زبان فارسی بسیاری از این کلمات بکار برده می شود و گاهی این کلمات به قدری در زبان فارسی بکار برده شده است که بسیاری از افراد اطلاعی از فرانسوی بودن این واژگان ندارند. از جمله می توان کلماتی همچون: دوش (حمام)،کروات، مغازه، فامیل، کادو، شوفر، آسانسور، کودتا، رفوزه، پاساژ، ماساژ، مونتاژ، کتلت، املت، توالت، آژانس، اورژانس، مانتو، پالتو، مرسی را نام برد.

(بیشتر…)

  • 115 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

یادگیری زبان انگلیسی امروزه برای هر فردی لازم و ضروری است. زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی و زبان دوم در بیشتر مدارس و دانشگاه های کل دنیا آموخته می شود و آشنایی و تسلط بر آن می تواند در بهتر شدن وضعیت شغلی و تحصیلی بسیار موثر باشد. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان زبان انگلیسی حتی در سطح های آموزشی بالا در زمان نوشتن یک متن در نقطه گذاری و گرامر، ساختار جملات و املای لغات به مشکل برخورد می کنند.

(بیشتر…)

  • 99 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

بهترین زمان برای آموزش زبان دوران کودکی است. بلوک های الفبا نام یک مجموعه تلویزیونی است که زبان را برای کودکان ۳ تا ۶ سال می آموزد. این مجموعه حروف الفبای انگلیسی را به همراه تلفظ درست آن ها به شکل فیلم های کارتونی زیبا به کودکان می آموزد. ۲۶ حرف انگلیسی که شبیه مکعب های رنگی طراحی شده اند از آسمان به زمین می افتند و پس از معرفی خود (مرحله اولیه معرفی تک تک حروف الفبای انگلیسی) تلاش می کنند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند (مرحله ساخت کلمات ساده و آشنایی با تلفظ صحیح) و دنیای جدید را کشف کنند. این کاراکترها در طول قسمت های گوناگون مجموعه با مشکلات مختلف روبه رو می شوند و به کمک هم تلاش می کنند این مشکلات را حل کنند.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

یکی از مباحث مهم در آموختن زبان تلفظ صحیح آن می باشد. تلفظ (Pronunciation) از مباحث ویژه علم زبان‌شناسی است که موضوع آن در مورد روند و نحوه ادای هجاها و واج‌ها میان اهل زبان است. یک واژه به چندین صورت تلفظ می شود و نحوه ی تلفظ یک واژه که متشکل از واج‌ها و هجا است در زبان های مختلف متفاوت است و اهمین باعث شده است که اکثر زبان آموزان همیشه با دغدغه نحوه ی تلفظ صحیح حروف و لغات در زبان جدید روبه رو باشند. نوع تلفظ واژه‌ها می تواند جایگاه یک زبان آموز را در توانایی Speaking (صحبت کردن) مشخص کند.

(بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
زبان خارجه

این مجموعه با شیوه ای جدید به آموزش زبان انگلیسی پرداخته است. در این مجموعه شما انگلیسی را با تماشای صحبت های تصویری شخصیت های معروف خواهید آموخت. این مجموعه آموزشی بر توانایی های شنیداری  و درک مطلب دقت دارد و برای دنبال کردن هدف خود برنامه های تلویزیونی شبکه SKY NEWSS و برنامه های رادیویی را بکار می برد. گوش دادن به صحبت های افراد انگلیسی زبان به شما این امکان را می دهد تا انگلیسی را به روشی جدید و کاربردی بیاموزید و برای داشتن مکالمات روزانه انگلیسی مهارت داشته باشید. با بکار بردن این مجموعه ی نرم افزاری شما می توانید آنچه در فیلم های انگلیسی زبان می شنوید را درک کنید، کلمات و عبارات کاربردی را بیاموزید همچنین با چهره های معروف دنیا نیز آشنا شوید.

(بیشتر…)

  • 79 نمایش
ادامه مطلب