Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها کودکان : خانه دانلود
کودکان

 

عنوان The Golf Club 2 در سبک شبیه‌ساز ورزش گلف می‌باشد که توسط استودیو HB Studios ساخته و شرکت Maximum Games آن را در سال ۲۰۱۷ برای PC عرضه نمود. این بازی دارای وسعت خوب و همچنین پویایی بالایی می‌باشد که تاکنون ساخته‌شده و شما می‌توانید در آن به شهرت و ثروت برسید. پیوستن به انجمن‌های آنلاین با دوستان، رقابت در مسابقات و همچنین کسب درآمد برای صعود در بزرگ‌ترین جامعه بازی گلف. این عنوان علاوه بر داشتن حالت تک‌نفره، می‌تواند در حالت آنلاین ساعت‌ها شمارا سرگرم مسابقه با رقیبان نماید. محیطی باشکوه و همچنین امکانات دیگر، همه این امکانات باهم یکپارچه و ترکیب‌شده تا تجربه یک گلف رؤیایی را برای شما و دوستانتان ایجاد نماید.

(بیشتر…)

  • 156 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

 

این بازی در سبک ورزشی که به طور جداگانه طراحی آن توسط شرکت Zen Studios بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. سازندگان سعی کرده اند که تجربه کاملی را برای بازیکنان به ارمغان بیاورند و در این راستا زمین های متفاوتی را در بازی قرار داده اند که هر کدام چالش های متفاوتی را پیش روی بازیکنان قرار می دهد. فیزیک بازی یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در این گونه بازی ها است که در این بازی نیز به خوبی پیاده سازی شده و از دقت خوبی برخوردار است. از دیگر قابلیت های بازی می توان به امکان بازی به صورت چند نفره و به اشتراک گذاری بازی با دیگران اشاره کرد. در ادمه مطلب با ما همراه باشيد تا شما را با اين بازی بيشتر اشنا کنيم.

(بیشتر…)

  • 116 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

این بازی در سبک ماجرائی که طراحی آن به صورت جداگانه توسط Gears for Breakfast بوده و در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر های شخصی انتشار یافته است. براساس اعلام سازندگان این بازی ، تمامی مراحل طراحی شده در این بازی برای آنها خیلی منحصر به فرد بوده است. مراحل بازی در ۵ جهان قرار خواهد داشت و بازیکنان برای تجربه این ۵ جهان نیاز به جمع کردن کلید در مراحل مختلف خواهند داشت و پیدا کردن آیتم‌های مخفی شده در این بازی نیز برای پیشبرد مراحل مفید خواهد بود. همچنین، شخصیت Hat Kid‌ با ارتقای سطح چتر خود می‌تواند در برابر باس‌ها قرار بگیرد و با آنها مبارزه کند. این بازی برای اولین بار در ماه می سال ۲۰۱۳ معرفی شد. این بازی دارای بخش‌های آنلاین، co-op آفلاین چندنفره خواهد بود و دارای ترک‌های موسیقی از Grant Kirkhope، آهنگساز بازی Banjo-Kazooie، خواهد بود.

(بیشتر…)

  • 96 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

این بازی میتواند با جلوها و موسیقی خود، شما را به طرف خود بکشد. شما در این بازی باید به دنبال راهی باشید که با کمترین حرکت کاشی ها را باهم ادغام کرده و از بین ببرید. بازیکن می تواند چهار حالت متفاوت بازی و مراحل متوالی در آن ها را تجربه کند.

(بیشتر…)

  • 135 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

بازی Snake Pass توسط Sumo Digital طراحی و جهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع میشود که آرامش Haven Tor توسط نیرویی ناشناخته بهم میخورد و تنها نیرو های نا متعارفی میتوانند آن را بازگردانند. شما در بازی با ماری به نام نودل، شخصیت اصلی بازی و دوست پیش فعالش که مرغ مگس خواری به نام دودل است، آشنا شوید. ماموریت آنها این است که باید دروازه های جادویی و طاق هایی که به Haven Tor قدرت میبخشند را پیدا کرده و باهم متحد سازند.

(بیشتر…)

  • 148 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

در این بازی شخصیت اصلی بازی یعنی Nyx در جستجوی پیدا کردن عزیزترین دوست خود یعنی ایکاروس تلاش می کند، آشنا می شوید. این بازی در یونان باستان انجام میشود  یعنی جایی که سرنوشت انسان ها در دست خدایان دمدمی مزاج است. مراحل بازی در صحنه های فوق العاده ایی که پر از موجوادت جالب است به وقوع می پیوندد. این محیط دارای موجودات آسمانی خطرناکی است و Nyx نمی تواند به تنهایی با آن ها روبرو شود بنابراین شما باید او را در پرواز و عبور از موانع راهنمایی کنید و کمک کنید تا از قدرت های باورنکردنی برخی خدایان که به او بخشیده اند، به درستی استفاده کند.

(بیشتر…)

  • 173 نمایش
ادامه مطلب
کودکان

در این بازی سبک دیگری از بازی پازل تجربه می شود. کل تصویر از مکعب های رنگی تشکیل یافته است که باید بر اساس حالت و جهت قرار گیری مکعب های رنگی، آن ها را در کوتاه ترین زمان با کمترین حرکات، نابود کنید.

(بیشتر…)

  • 184 نمایش
ادامه مطلب