موسیقی بی کلام

 

پایه و اساس آموزش موزیک یادگیری موسیقی کلاسیک یا سنتی است و سایر سبک ها از موزیک کلاسیک شاخه گرفته اند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

  • 68 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

آلبوم خواب شهر در آگوست سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی Oxexo Records منتشر شده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 82 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

موزیک کلاسیک به موسیقی هنری اروپا گفته می‌شود. شروع این موزیک را از سده‌های میانه در حدود سال ۵۰۰ پس از میلاد می‌دانند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

آندره ریو از از برجسته ترین نوازندگان ویولن دنیا بشمار می رود که با کنسرتهای باشکوه و کم‌نظیر خود توانسته علاقه مندان زیادی را در سرار دنیا به سوی خود جلب کند.آندره ریو در اکتبر سال ۱۹۴۹ در خانواده‌ی هلندی بدنیا آمد. پدر او رهبر ارکستر بود و تاثیر بسزایی در آینده آندره داشت به طوریکه در سن ۵ سالگی شروع به نواختن پیانو کرد و در ابتدای جوانی با اجرای قطعه والس ذوق و استعداد خود را در این زمینه نشان داد.  در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

  • 80 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

موسیقی کلاسیک به موسیقی هنری اروپا گفته میشود. شروع این موسیقی را از سده‌های میانه در حدود سال ۵۰۰ پس از میلاد می دانند.حتی اگر در موسیقی خیلی حرفه ای نباشیم و دو قطعه کاملا” ناشناس برای ما پخش کنند خیلی سریع میتونیم با یک قضاوت اولیه بگیم که کدامیک از این دوقطعه کلاسیک هست و کدام نیست.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
  • 87 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

در آلبوم ۱۰۰ موسیقی بی کلام پرمخاطب (Top 100 Instrumental Hits) همان طور که از نام آلبوم مشخص است ۱۰۰ قطعه موسیقی از بهترین اثر های هنرمندان معروف در زمینه موسیقی بی کلام گردآوری شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

موسیقی بدون کلام (Instrumental music) به موسیقی ای گفته می‌شود که بدون آواز و صدای خواننده تهیه می‌شود در این موسیقی فقط از صدای ساز استفاده می‌شود.در آلبوم حاضر سعی شده بهترین موسیقی های بی کلام در قالب یک آلبوم گردآوری شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

(بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

موسیقی برزیل مانند مردمانش متنوع است. مشهورترین نوع موسیقی برزیل سامبا است. در دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ نوعی موسیقی به نام بوسانوا در ساحل‌های ریو دو ژانیرو شکل گرفت. نوازندگانی مانند استن گتز با بردن این موسیقی به آمریکا آن را جهان‌گیر کردند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 52 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

 

آلبوم کریسمس گرم یکی از آلبوم های زیبایی در زمینه موسیقی بی کلام می باشد که در کریسمس سال ۲۰۰۷ عرضه شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 59 نمایش
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام

موسیقی یک از اصلی ترین موراد تاثیر گذار در آرامش روح و روان است . در این سری مجموعه ۶۰ دقیقه ای بهترین موزیک های بی کلام آرامش بخش منتشر شده در سال ۲۰۱۶ را تدارک دید ایم که تقدیم حضور شما عزیزان میگردد.هم اکنون می توانید این مجموعه را از خانه دانلود دریافت نمائید.

(بیشتر…)

  • 50 نمایش
ادامه مطلب