فونت

دانلود فونت عربی ترحال – Tarhaal

بدون دیدگاه

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت ترحال با فرمت OTF را در ادامه مطلب دانلود کنید..طراحان و گرافیست های خلاق می توانند با استفاده از این فونت،خلاقیت خود را به بهترین شکل در تصاویر مذهبی،اسلامی و … نمایان کنند.
(بیشتر…)

  • 206 نمایش
ادامه مطلب
فونت

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت سمبل های ترول را با فرمت TTFاز این وب دانلود کنید.فونت های فونت سمبل های ترول اغلب به دلیل جذابیت و بامزگی خاصی که دارند، در پروژه هایی که از قالب فان و سرگرمی برخوردار هستند، استفاده می شوند،در نتیجه کاربران و گرافیست های عزیز می توانند با استفاده از این فونت پروژه های مربوطه خود را به اوج زیبایی برسانند.

  • 112 نمایش
ادامه مطلب
فونت

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت سمبل پرشین میخی را با فرمت TTFاز این وب دانلود کنید.فونت سمبل پرشین میخی اغلب در پروژه های ایران باستان و تاریخ ایران کهن استفاده می شود،در نتیجه کاربران و گرافیست های عزیز می توانند با استفاده از این فونت پروژه های مربوطه خود را به اوج زیبایی برسانند.

  • 372 نمایش
ادامه مطلب
فونت

دانلود فونت عربی سمبل الحج – AraSym Hajj

بدون دیدگاه

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت عربی سمبل الحج را با فرمت TTFاز این وب دانلود کنید.فونت عربی سمبل الحج اغلب در پروژه های مذهبی و اسلامی استفاده می شوند،در نتیجه کاربران و گرافیست های عزیز می توانند با استفاده از این فونت پروژه های مربوطه خود را به اوج زیبایی برسانند.

  • 244 نمایش
ادامه مطلب
فونت

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت های صنعتی با بافت کثیف انگلیسی را با فرمت TTF در این وب دانلود کنید.در این پک ۴۵ فونت صنعتی با بافت کثیف انگلیسی قرار دارد که برای گرافیست های خلاق می تواند امتیاز خوبی در تمامی پروژه ها محسوب شود.

  • 375 نمایش
ادامه مطلب
فونت

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت های منجمد و آتشین انگلیسی را با فرمت TTF،از این وب دانلود کنید.در این پک ۱۸ فونت منجمد و آتشین انگلیسی قرار دارد که برای گرافیست های خلاق می تواند امتیاز خوبی در پروژه های مربوطه محسوب شود.

  • 701 نمایش
ادامه مطلب
فونت

فونت های انگلیسی – English Fonts Pack 07

بدون دیدگاه

طراحان وب سایت و گرافیست های خلاق می توانند از این مجموعه زیبا فونت در طراحی پروژه های تبلیغاتی و تجاری خود مطابق نیاز و سلیقه ی خود کمک بگیرند. این پک شامل ۱۲۷ فونت های انگلیسی با فرمت TTF  می باشد.

(بیشتر…)

  • 89 نمایش
ادامه مطلب
فونت

شما کاربران همیشگی خانه دانلود می توانید فونت های فانتزی  انگلیسی را با فرمت TTF،از این وب دانلود کنید.در این پک ۸۸ فونت فانتزی انگلیسی قرار دارد که برای گرافیست های خلاق می تواند امتیاز خوبی در پروژه های مربوطه محسوب شود.

  • 753 نمایش
ادامه مطلب
فونت

 

فونت ها نقش بسیار مهمی در نوشته های ما ایفا میکنند.حتما همه کسانی که به شکلی با تایپ کردن در کامپیوتر سروکار دارند و دوست دارند نوشته هایشان زیبا و رسمی دیده شود اولین گزینه ای که به نظرشان میرسد،استفاده از فونت های فارسی است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با مجموعه ای زیبا و گرافیکی از فونت های فارسی آشنا کنیم. (بیشتر…)

  • 82 نمایش
ادامه مطلب
فونت

دانلود فونت مولا – Mola

بدون دیدگاه

فونت مولا شامل همه اعراب تکی و ترکیبی می‌شود و دارای حروف ترکیبی است و اعراب در محل خود روی حروف قرار می‌گیرد. طراح این فونت حسین زاهدی ، یکی از طراحان خوش ذوق کشورمان می باشد.  فونت مولا در تمام برنامه‌هایی که فونت استاندارد را ساپورت می‌کنند و از نظر قرار دادن اعراب و حروف ترکیبی مشکل ندارند، عمل می‌کند.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب