ابزار فلش
نام اين نرم افزار براي همه کاربران همیشگی وب آشناست. چرا که با آن مي توانند نسبت به انجام بازي هاي تحت وب ، رزونامه هاي کاري ، تفريحات  تبليغات اينترنتي بپردازند. این نرم افزار مخصوص مشاهده صفحاتی است که با نوعی انیمیشن صفحات وب شبیه به فلش طراحی شده اند. (بیشتر…)
  • 50 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

Adobe AIR در واقع مخفف حروف اول عبارت Adobe Integrated Runtime می باشد. این نرم افزار Runtime مرتبط با فعالیتهای سیستم ایجاد میکند! در اینصورت شما در هر لحظه و در هر  مکان توانایی استفاده از این مجموعه رو خواهید داشت. Adobe AIR مهارت برنامه نویسی وب ازقبیل JavaScript ،HTML ،Flex ،Flash و یا  Ajax یک محتوای RIA یا همان Rich Internet Applications  (برنامه کاربردی وب غنی) ایجاد نموده و آنرا برروی رایانه دسکتاپ خود قرار دهید (Deploy نمایید) ودر واقع این امکان را برای شما فراهم می آورد تا برنامه های کاربردی تحت وب موردعلاقه خود را در تدانلود Adobe Air v2.7.1.19610 + SDK – ابزار ادوب ایرمامی زمانها به همراه خود داشته باشید.

(بیشتر…)

  • 73 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

فایلهای فلش به عنوان یكی از محبوب ترین فرمتهای رایج , جای بسیاری ازفرمتهای تصویری را در گوشه و كنار اینترنت گرفته اند و روز به روز براستفاده و محبوبیتشان افزوده می شود. برای مشاهده ی هر چه بهتر این فایل ها نیز كمپانی Adobe نرم افزار Flash Player مخصوص خود را به طور رایگان دراختیار عموم قرار داده و با دادن نسخه ی جدید تر از طرفداران این محصول پشتیبانی می كند. نرم افزار فلش پلیر (Flash Player) این امکان را فراهم می آورد تا برنامه نویسان و توسعه دهندگان صفحات فلش با افزودن تصاویر ویدیویی، متن، صدا و دیگر افکتهای گرافیکی به فایل های خود، برنامه هایی جذاب تر را آماده نمایند. نرم افزار فلش بیشترین مورد استفاده در بین کاربران اینترنت را دارد به گونه ای که بیش از ۹۸ درصد از رایانه های خانگی بر روی خود این نرم افزار را بصورت نصب شده دارند.

(بیشتر…)

  • 80 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

ADOBE FLASH PLAYER یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید، امروزه بیش از ۴۵۰ میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی انواع بازی‌های تحت وب، فیلم‌های آموزشی و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا می‌کنند. به زبان ساده این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های طراحی شده توسط برنامه ADOBE FLASH را اجرا کند.

(بیشتر…)

  • 81 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

نرم افزاری جالب برای طراحان فلش که تبدیل کامل file های SWF به فرمت Fla (sorce).پس از تبدیل File های SWF به Fla می توانید عکس ها(در فرمت های مختلف، آهنگ ها (Wav و Mp3)، را استخراج کرده کنید و یک راه حل جامع برای طرفداران فلش برای استفاده به عنوان: SWF به مبدل HTML5، مبدل SWF به FLA، SWF به مبدل FLEX، عصاره عناصر SWF، و آنلاین دانلود فلش است. شما به راحتی می توانید تمام SWF را به فایل های HTML5 تبدیل کنید، SWF را به پروژه FLA یا FLEX تبدیل کنید، واردات SVG و ویرایش عناصر شکل در SWF، جایگزین عناصر تصویر / متن / صدا برای SWF و استخراج منابع فلش مانند شکل، تصویر، صدا mp3 این نرم افزار فلش پشتیبانی از فلش CS3 / CS4 / CS5 / CS6 و ActionScript 2.0 / 3.0 را دارد، شما به راحتی می توانید فایل XFL را از فلش CS5 دریافت کنید. SWF یک فلش پلیر داخلی برای پخش SWF / FLV / F4V در دسترس است.

(بیشتر…)

  • 91 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش
Adobe-Flash-Player-v28.0.0.126

Adobe Flash Player یک نرم افزار معروف جهت اجرای فایل های فلش توسط مرورگر میباشد.

(بیشتر…)

  • 86 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید، امروزه بیش از ۴۵۰ میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی انواع بازی‌های تحت وب، فیلم‌های آموزشی و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا می‌کنند. به زبان ساده این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های طراحی شده توسط برنامه Adobe Flash را اجرا کند.
به همین دلیل بخش عمده‌ای از فایل‌های چندرسانه‌ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه‌های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما امکان اجرای فایل‌های فلش در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی مختلف را می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید انواع فایل‌های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت‌هایی که در آن‌ها از این عنصر استفاده شده را به صورت کامل مشاهده نمایید. (بیشتر…)

  • 426 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

برای نمایش تصاویر در وب نیاز به برنامه فوقالعاده کاربردی Adobe Shockwave Player است. Adobe Shockwave Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است.بخش عمده‌ای از فایل‌های چندرسانه‌ای که در اینترنت در دسترس قرار دارند، برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه‌های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند.نرم افزار Shockwave Player زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی و مواردی از این دست، که این گونه از فایل‌ها در قالب فایل SWF منتشر می‌شوند؛ در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و باید حتماً Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد.
اما Flash Player زمانی استفاده می‌شود که صرفاً یک فایل فلش تصویری قرار است به کاربر نمایش داده شود و هیچ گونه تبادلی بین کاربر و طراح صورت نگیرد، این گونه عناصر که معمولاً با پسوند FLV شناخته می‌شوند برای اجرا نیاز به برنامه Flash Player دارند که می‌توانید آن را نیز دانلود و نصب کنید.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

این نرم افزار یک سازنده آلبوم فلش است که به شما اجازه می دهد تصاویر متحرک نمایش اسلاید عکس را با فرمت SWF به عنوان فرمت خروجی ایجاد کنید. با ۳ مرحله ساده، می توانید یک نمایش حرفه ای از فلش عکس ایجاد کنید. این مجموعه عکس های دیجیتال خود را به فرمت فایل های Macromedia Flash (SWF) تبدیل می کند که می توانید لحظات یادبود خود را با خانواده یا دوستان خود در صفحه اصلی خود، پست در وبلاگ خود و یا آپلود در وب سایت خود به اشتراک بگذارید و همچنین  با انتخاب یک موسیقی پس زمینه برای اسلایدشو ، آن را ذخیره نمایید و از دیدن عکس های خود لذت ببرید. (بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
ابزار فلش

این نرم افزار یک برنامه مفید برای گرفتن، decompile، استخراج فیلم Shockwave فلش و تبدیل SWF خود به FLA است. با استفاده از Sothink SWF Decompiler، که به طور کامل با Flash 8 و ActionScript 2.0 سازگار است، می توانید تقریبا همه چیز را در یک فیلم فلش پیدا کنید!
(بیشتر…)

  • 92 نمایش
ادامه مطلب