Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها نرم افزار مهندسی : خانه دانلود
نرم افزار مهندسی

ArchiCAD به کاربران توانایی ایجاد معماری عالی و افزایش بهره وری را می دهد. از همان ابتدا این نرم افزار توسط معماران و برای معماران طراحی شده است، و در طول سالها به تدریج بیشتر و بیشتر پالایش شده و گسترش یافته است تا کاربران خود را بهتر بتواند به خود جذب کند.

 • تمرکز بر طراحی
 • تغییر مدیریت
 • ارزیابی گزینه های طراحی
 • هماهنگ كردن

ArchiCAD® یک رویکرد متفاوت برای فرایند گردش کار شما را ارائه می دهد که به شما این امکان را میدهد که کنترل بیشتری بر طراحی خود داشته باشید. در حالی که شما دیوارها را بالا می آورید، طبقه ها را می بندید، درب ها و پنجره ها را اضافه می کنید، پله ها را می سازید و سقف ها را می سازید صحت و کارایی اسناد و مدارک را نیز حفظ میکنید. این ابزار Authoring Information Building یک پایگاه داده مرکزی از داده های مدل ۳D ایجاد می کند. از این می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای توصیف کامل طرح خود ارائه دهید – طرح های کامل، بخش ها و ارتفاعات، جزئیات معماری و ساخت و ساز، برنامه های پنجره / درب / پایان برنامه های صورتحساب، ترسیم، انیمیشن ها و صحنه های واقعیت مجازی. این بدان معنی است که در هنگام طراحی، ArchiCAD تمام اسناد پروژه را ایجاد می کند، بنابرایننیازی به نوشتن تکراری و خسته کننده نخواهید داشت.

(بیشتر…)

 • 143 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

یکی از مهمترین بخش های صنایع نفتی و پتروشیمی طراحی و تحلیل سیستم های تاسیساتی است که با بهره گیری از این کار قدرت و فرآیند پروژه بالا می رود و بهینه می‌شود. نرم افزار AVEVA PDMS حداکثر بهره وری و قابلیت های ویژه ای را در تمام انواع پروژه کارخانه ای از کوچکترین ارتقاء به پروژه newbuild از اندازه نامحدود و پیچیدگی ارائه می دهد . PDMS توسط بسیار‌ی از کاربران و پیمانکاران مهندسی مبتدی تا حرفه ای در شرکت های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار محصولی قدرتمند از کمپانی AVEVA می باشد که برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است ، این شرکت در تولید نرم افزار های مهندسی و تخصصی صنایع مختلف بسیار پیشرو می باشد . نرم افزار AVEVA PDMS شرکت ها را قادر می سازد تا به بهره وری فوری و قابل توجه در پروژه های خود از قابلیت جدید تحویل داده بر روی پلت فرم دست پیدا کنند .
(بیشتر…)

 • 80 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

Nova for Windows نرم افزاری برای پیگیری بلادرنگ تعداد نامحدودی ماهواره است. Nova for Windows معروف ترین برنامه ردیابی ماهواره ای مبتنی بر ویندوز در جهان  است. دلیل این برتری برنامه تنظیم شدن با استانداردهای مربوطه  است و همچنین در NASA ،U.S. Air Forcee، صنعت و هزاران اپراتور رادیویی مورد استفاده قرار می گیرد. Nova حاوی نقشه های واقع گرایانه ای است که رشد و نمو گیاهان، نقشه های مکانی و عمق اقیانوس را نشان می دهند. وضعیت های ماهواره ها را به همراه تقسیم بندی های زمین، مسیرهای مداری و پس زمینه ستاره ها نمایش داده می شوند.
(بیشتر…)

 • 89 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

نرم افزار MAX+PLUS II برای طراحی مدارات منطقی و دیجیتال ایجاد شده و از زبان های VHDL یا Verilog HDL پشتیبانی می کند.میتوانید به راحتی با این نرم افزار مدارهای منطقی  (مانند cpu,cu,alu و.. ) را طراحی کنید.همچنین میتوانید مدار طراحی شده خود را رو برد‌های FPGA یا CPLD پروگرام کنید و عملکرد مدار را ببنید.
(بیشتر…)

 • 86 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

Microsoft Math مجموعه ای از ابزارهای ریاضی را فراهم می کند  و به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند تا کار مدرسه و دانشگاه را به سرعت و به آسانی انجام دهند. با استفاده از ریاضی مایکروسافت، دانش آموزان می توانند برای حل معادلات گام به گام یاد بگیرند، در حالی که درک مفیدی از مفاهیم اساسی در جبر، مثلثات، فیزیک، شیمی و حسابداری به دست می آورند.

 

 • 88 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

Quantity Takeoff  نرم‌افزاری از شرکت Autodesk است . این نرم‌افزار توانایی تخمین هزینه‌های مورد نیاز برای ساخت یک ساختمان را دارد ، بطور مثال هزینه‌های مواد اولیه و مصالح تخمین زده می‌شود. به وسیله‌ی این نرم افزار می‌توان هزینه‌های پروژه را مدیریت و بهینه نمود. نرم افزار هایی Revit Structure ,Revit Architecture و Revit MEP در صورت استفاده همزمان با Autodesk Quantity Takeoff باعث می‌شوند که تخمین میزان مصالح موردنیاز و مصرفی برای هر قسمت از ساختمان با بیشترین دقت انجام گیرد و در اختیار  مدیران قرار گیرند، و هزینه کلی پروژه را به خوبی تخمین زده شود.
(بیشتر…)

 • 130 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

CADzation AcroPlot نرم‌افزاری جهت تبدیل  فایل های اتوکد است که قابلیت تبدیل فایل‌های اتوکد به pdf بدون کمتر شدن کیفیت را دارد.نرم افزار CADzation AcroPlot j توانایی تبدیل فرمت‌های گوناگون همچون XLS ،BMP ،CALS ،JPG ،GIF ،TIFF ،PLTDWG , … به pdf را دارد . چون بعد تبدیل نقشه‌ها و طرح‌ها به pdf توانایی کپی و دزدی از بین می‌رود، CADzation AcroPlot به نرم‌افزاری عالی برای مراقبت از طرح و حق‌امتیاز به اثر تبدیل میشود.
(بیشتر…)

 • 119 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

Ansys نرم‌افزاری است که از روش المان محدود برای طراحی و تحلیل سازه‌ها و قطعات استفاده می‌کند.با این روش می‌توان هر قطعه و یا سازه پیچیده‌ای را با تجزیه به اجزای کوچک تجزیه و تحلیل کرد.
روش خاص این نرم‌افزار در تجزیه و تحلیل قطعات، آن را به قدرتمندترین نرم‌افزار شبیه‌سازی و تحلیل قطعات و سازه‌های مکانیکی تبدیل کرده است که در حال حاضر بسیار مورد استفاده مهندسین و دانشجویان مکانیک قرار می‏گیرد.قدرت و توانایی این نرم‌افزار در کنار بازار کار گسترده‌ای که دارد، باعث شده است که هر دانشجو یا مهندس مکانیکی خود را ملزم به فراگیری و استفاده از آن بداند.

(بیشتر…)

 • 88 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

ZW3D یک نرم‌افزار طراحی در امور مهندسی می‌باشد.نرم افزار ZW3D  محیطی کامل را برای طراحان فراهم می آورد که بتوانند طرح های خود را در آن کامل و پیاده‌سازی نمایند. این نرم افزار می‌تواند نقش جایگزینی مناسب برای نرم افزار AutoCAD داشته‌باشد و این قابلیت را دارد که فایل‌های AutoCAD را باز کرده و آن‌ها را اصلاح نماید. در این نرم افزار قابلیت کلیدی، نوشتن ابزارهای اضافه به صورت دستی و با استفاده از زبان های برنامه نویسی از جمله VB و C و C++، گنجانده شده است. کار با این نرم‌افزار برای کسانیکه آشنا با نرم‌افزار AutoCAD هستند بسیار ساده خواهد‌بود چون محیط این نرم‌افزار بسیار شبیه AutoCAD است. این نرم افزار برای مدلسازی های سه بعدی، طراحی قالب و ماشین کاری بسیار مفید و کاربردی است.
(بیشتر…)

 • 98 نمایش
ادامه مطلب
نرم افزار مهندسی

نرم‌افزار طراحی ساختمان سه بعدی Building Design Suite  محصول کمپانی Autodesk است. این بسته نرم‌افزاری شامل بسیاری از نرم‌افزارهای مورد نیاز در حوضه‌ی ساخت ساز مانند : AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, AutoCAD Raster Design, Navisworks Simulate, Revit, Inventor, 3ds Max Design, Autodesk InfraWorks  می‌باشد. نرم افزار قابلیت‌های مانند تولید حجم و اجسام جامد، استفاده از شبیه سازی و ابزار تجزیه و تحلیل، این نرم افزار شامل مجموعه ای از نرم افزارهای لازم در زمینه ی ساخت و ساز چون:و …را دارامی‌باشد . طراحان به وسیلهاین ابزارها میتوانند از پایه یک ساختمان را طراحی کرده و حتی طراحی داخلی و آرشیتکت ساختمان با گرافیک و کیفیت بالا انجام دهند. (بیشتر…)

 • 115 نمایش
ادامه مطلب