درایور

نرم افزار Driver Magician Lite  یک راه حل حرفه ای برای درایور های دستگاه از جمله پشتیبان گیری، بازیابی و به روز رسانی در سیستم عامل ویندوز می باشد که توسط آن قادر خواهید بود تنها با یک کلیک ساده از نسخه فعلی و آخرین ورژن درایور خود مطلع شوید و به سرعت و مستقیم آنها را بروز رسانی کنید. نرم افزار Driver Magician در واقع بعد از یافتن هر یک از هارد دیسک‌ها، آن‌ها را در محلی که توسط شما تعیین می‌شود ذخیره سازی می‌نماید. پس از فرمت نمودن کامپیوتر و ارتقا یا نصب مجدد سیستم عامل، می‌توانید همه‌ درایورهای سخت ‌افزارهای موجود را یک ‌جا به وضعیت قبل از فرمت بازگردانید. پس از Restart نمودن کامپیوتر، سیستم شما به همراه تمامی درایورهای مورد نیاز به صورت نصب شده اجرا می‌شود. آخرین نسخه نرم افزار Driver Magician حاوی یک پایگاه اطلاعات متشکل از جدیدترین درایورها است و می‌تواند جدیدترین درایورها را از طریق اینترنت پشتیبانی نماید.

(بیشتر…)

  • 75 نمایش
ادامه مطلب
درایور

DriverEasy یک نرم افزار سودمند برای دانلود و آپدیت نمودن درایورهای سیستمتان است، که از آن می توانید برای پیدا نمودن درایور خود طمانی که آم را گم کرده باشید استفاده نمایید. کاربران تازه وارد این مشکلات را دارند که با استفاده از نرم افزار DriverEasy می توانند درایورهای سیستم را بررسی نموده و اقدام  آنها را نصب نمایند، این نرم افزار میتواند درایور دلخواهتان را بیابد، چرا که یک بانک اطلاعاتی بسیار قوی دارد، از دیگر قابلیت های این برنامه  تهیه بک آپ از درایورهای سیستم است.

(بیشتر…)

  • 94 نمایش
ادامه مطلب
درایور

 

درایور پک (DriverPack) نام یک شرکت با مسئولیت محدود واقع در مسکو روسیه است که بیشترین فعالیتش برروی ساخت و انتشار رایگان مجموعه درایور و گرداننده دستگاه متمرکز است. این شرکت سازنده محبوب‌ترین نرم‌افزار مجموعه درایور دنیا با نام DriverPack Solution است که یک نرم‌افزار متن باز می‌باشد. این شرکت عرضه عمومی نشده است و همچنان با فعالیت‌های محدودی به کار خود ادامه می‌دهد و با توجه به متن بازبودن محصولاتش درآمد مستقیم و قابل توجهی از عرضه محصولاتش ندارد. تعداد کارکنان این شرکت در مجموع ۱۰ نفر است اما تیم اصلی که DriverPack Solution را نیز منتشر می‌کند تنها از ۳ نفر تشکیل می‌شود. در واقع این نرم افزار به منظور کمک در پیدا کردن و نصب اتوماتیک درایورهای هر قطعه سخت افزاری کامپیوتر شما طراحی شده است.

(بیشتر…)

  • 204 نمایش
ادامه مطلب
درایور

Driver Magician یک نرم افزار پر قدرت برای بک آپ و پشتیبانی، آپدیت، و حتی حذف درایورها است. این برنامه به شناسایی درایورها پرداخته و در جای مورد نظر شما ذخیره می نماید، شما میتوانید با فرمت نودن در نصب دوباره، بار دیگر از اینها استفاده نمایید که فقط کافیست سیستم را ریستارت نموده، تا درایورها اجرا گردند.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
درایور

نرم افزار به روز رسانی درایورها یک نرم افزار سودمند در زمینه به روز رسانی درایورها می باشد. این نرم افزار که محصول شرکت ReviverSoft است یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه محسوب می شودDriver Reviver تمام دستگاه های سخت افزار را بررسی می کند و اگر ورژن جدیدی برای آنها در اینترنت توسط شرکت سازنده منتشر شده باشد به روز می کند. همچنین این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگاری دارد.

(بیشتر…)

  • 114 نمایش
ادامه مطلب
درایور

مدیریت آپدیت درایور – Driver Robot 2.5.4.1

بدون دیدگاه

Driver Robot 2.5.4.1  نام یک نرم افزار برای درایورهاییست که بر روی کامپیوتر نصب نشده اند که آنها را یافته و در فایل (html) ذخیره می نماید. و آنها را بصورت لینک مستقیم در اختیارتان می گذارد. با این برنامه می توانید درایور انواع لپ تاپ ها را نیز پیدا نمایید.

(بیشتر…)

  • 100 نمایش
ادامه مطلب