ابزار دسکتاپ

 

طبیعت بهترین منظره را ارائه می دهد که فقط یک عکاس با استعداد همیشه می داند که چگونه و از کجا باید اقدام به عکاسی کند. در این مجموعه شما شاهد تصاویر خارق العاده از کشور کانادا قرار داده شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 88 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

با وجود محبوبیت آن، ویندوز به عنوان یک سیستم عامل کامل درنظر گرفته نمی شود، بنابراین کاربران در سراسر جهان به بهترین شکل ممکن می توانند با تغییراتی مواجه شوند که ظاهر و عملکرد آن را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، اگر می خواهید دسکتاپ خود را زیبا کنید، می توانید یک تم را نصب کنید یا می توانید Winstep Xtreme را بعنوان یک نرم افزار جانبی در کنار ویندوز امتحان کنید که جایگزین تجربه دسکتاپ سنتی می شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با این نرم افزار بیشتر آشنا کنیم. (بیشتر…)

  • 150 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

تم های سواحل پانورامیک برای همه کسانی که در تابستان غروب خورشید را دوست دارند، دوست داشتنی هستند و دوست دارند دریابند که روزانه به دریا می آیند حتی اگر در یک تصویر باشند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 71 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

در میان حشرات در سراسر جهان، زنبورها نقش مهمی در تکامل طبیعت دارند، زیرا آنها نقش مهمی در گرده گل ها و تولید عسل و موم زنبور دارند. تم زنبورها یک مجموعه زیبا از تصاویر با این موجودات زیبا است. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است که باید به راحتی کشف شود، به لطف طرح بصری. نه تصویر متفاوت در بسته وجود دارد، هر کدام زنبورها را “در محل کار” نشان می دهد، یعنی بر روی گل ها قرار دارد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 76 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

دسکتاپ متحرک به شما این امکان را می دهد که تم های متحرک را بر اساس انیمیشن های فلش، اپلت های جاوا، اجزای Active X و صفحات HTML روی دسکتاپ ویندوز خود قرار دهید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 79 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

Start Menu 7 یک جایگزین جالب برای Start Menu استاندارد در ویندوز ۷ است. این برنامه با سهولت استفاده و سفارشی سازی در ذهن طراحی شده است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 64 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

یک بسته کامل که برای تبدیل سیستم عامل ویندوز به شبیه سازی صحنه های مختلف از بازی پرندگان خشمگین Angry Birds Skin Pack قرار می گیرد شامل مجموعه ای از ابزارهایی است که برای تغییر ظاهر سیستم عامل ویندوز به نظر می رسد تا بازی پرندگان عصبانی  به صفحه نمایش کامپیوتر شما کوچ کرده اند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 65 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

Talisman Desktop یک جایگزین پوسته ویندوز قابل تنظیم است که در سال ۱۹۹۷ توسط Lighttek Software معرفی شده است. این زبان در زبان های مختلف از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، سوئدی، پرتغالی، روسی و ایتالیایی موجود است. Talisman Desktop نرم افزاری است که به عنوان یک بار دانلود محاکمه آزاد در ۳۰ روز به پایان می رسد. رابط کاربری Talisman به صورت رایگان قابل خواندن است و از تم های قابل دانلود استفاده می کند. چندین تم همراه با دانلود گنجانده شده است و بیشتر از وب سایت سازنده و سایر وب سایت های دیگر نیز موجود است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 90 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

زمستان یک فصل جادویی است و شبها زمانی که برف به آرامی به زمین می رسد می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. DesktopSnowOK یک ابزار کوچک است که برف روی رایانه شما به ارمغان می آورد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 51 نمایش
ادامه مطلب
ابزار دسکتاپ

 

اگر از ظاهر شدن ویندوز خود خسته شده اید، بسته های تحرک زیادی وجود دارد که می تواند ظاهر سیستم عامل را کاملا تغییر دهد. یکی از آنها به طور مستقیم به نام OS X Mavericks Transformation Pack نامیده می شود که همانند نام آن نشان می دهد که OS X بر روی سیستم عامل ویندوز خود می تواند با افزودن عناصر سنتی موجود در دستگاه های Mac از جمله اسناد، آیکون ها و طرح های جدید پنجره . نسخه ۳٫۱، که اخیرا منتشر شد، فعال شدن گوشه صفحه نمایش را به عنوان ویژگی اختیاری، و همچنین برخی از برنامه های سیستم که در ویندوز می تواند از دست رفته باشد، اضافه می کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 99 نمایش
ادامه مطلب