Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها ابزار سی دی : خانه دانلود
ابزار سی دی

Alcohol 120% یک برنامه براي رايت ، تكثیر و . . . CD ها است. اين برنامه می تواند به عنوان يه درايو مجازي مورد استفاده قرار گیرد. محيط برنامه ، در عين سادگي بسيار جذاب می باشد و تقريبا براي هر كاري دكمه مجزايي طراحي شده است. براي انجام كاهاي مختلف از قبيل كپي CD يا گرفتن ايميج از منوي main استفاده می  شود. گزينه Image Making Wizard براي ساخت يك ايميج از يك CD ، استفاده مي شود. اين برنامه علاوه بر ساختن فايل هاي mds مي تواند فایل هایی با پسوند ccd , cue هم بسازد. همچنین قابلیت رايت مستقيم CD روی CD ديگر ، توانایی خواندن سی دی های خش دار و کپی برداری از سی دی های قفل دار را نیز دارد.

(بیشتر…)

  • 61 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

نرم افزار Slysoft CloneBD  یک برنامه کاربردی برای کپی گرفتن از اطلاعات روی دیسک های بلوری بر روی هارد دیسک می باشد. با این نرم افزار می توانید تنها با چند کلیک ساده اطلاعات مورد نظر خودتان را از Blueray کپی کنید و علاوه بر تهیه نسخه کاملی از دیسک شما، عملیات فشرده سازی را در قالب BD-9 ، BD-25 و BD-5 انجام دهید. همچنین نرم افزار Slysoft CloneBD این قابلیت را دارد که بتوانید فایل های بلوری را به فرمت های مختلفی مانند mp4 ،avi، .mkv و … تبدیل کرده و امکان پشتیبانی دستگاه هایی همانند اندروید ، آیفون ، تلویزیون هوشمند و … هم در این نرم افزار گنجانده شده است . قابلیت کپی به صورت ۱:۱ ، پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای ، پشتیبانی از تمامی regions ها ، امکان پیش نمایش دیسک ها و … از امکانات این نرم افزار است.

(بیشتر…)

  • 94 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

دیسک های نوری با توسعه فلش دیسک ها کاربرد کمتری پیدا کرده اند اما هنوز هم به عنوان یکی از روش های رایج انتقال داده ها شناخته می شوند. امروزه محتوای دیسک های نوری را معمولا فایل های آرشیوی یا فیلم و بازی تشکیل می دهند و می توان این دیسک ها را به طور کامل تبدیل به یک فایل مستقل کرد تا برای استفاده دیگر نیازی به درایو نوری مانند دی وی دی رام نباشد. در این روش کلیه اطلاعات درون دیسک با حفظ ساختار به درون یک فایل ایزو (ISO) منتقل می شوند و می توان با ساخت یک درایو مجازی از این دیسک های مجازی استفاده کرد. (بیشتر…)

  • 78 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

Alcohol 120% یک برنامه براي رايت ، تكثیر و . . . CD ها است. اين برنامه می تواند به عنوان يه درايو مجازي مورد استفاده قرار گیرد. محيط برنامه ، در عين سادگي بسيار جذاب می باشد و تقريبا براي هر كاري دكمه مجزايي طراحي شده است. براي انجام كاهاي مختلف از قبيل كپي CD يا گرفتن ايميج از منوي main استفاده می  شود. گزينه Image Making Wizard براي ساخت يك ايميج از يك CD ، استفاده مي شود. اين برنامه علاوه بر ساختن فايل هاي mds مي تواند فایل هایی با پسوند ccd , cue هم بسازد. همچنین قابلیت رايت مستقيم CD روی CD ديگر ، توانایی خواندن سی دی های خش دار و کپی برداری از سی دی های قفل دار را نیز دارد.

(بیشتر…)

  • 88 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

Image یک فایل آرشیو بزرگ و یکپارچه از روی CD یا DVD، یک دیسکت فلاپی یا حتی یک یا چند درایو از هارد دیسک و… میباشد که بیت به بیت خوانده شده و تمامی اطلاعات موجود بر روی دیسک را همراه با نوع فایل سیستم آن در یک فایل با پسوند ISO ذخیره مینماید. برای تهیه Image می توان از نرم افزار UltraISO Premium استفاده کرد. درباره فراهم آوردن Image از دیگر رسانه‌ها مانند فلاپی دیسک‌ها و هارددیسک‌ها کمابیش فراهم کردن نسخه پشتیبان از داده‌ها و در برخی نمونه‌ها رو نویسی قفل‌های نرم‌افزاری، مد نظر است. ساخت فایل Image از راه نرم‌افزارهای گوناگونی و با چهارچوب‌های گوناگون تری شدنی است.

(بیشتر…)

  • 111 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

Sonoris DDP Creator نرم افزاری مستقل جهت ساخت سی دی های صوتی سازگار با تقریبا هر نرم افزار DAW در بازار است. DDP Creator به شما امکان می دهد CD های صوتی حرفه ای RedBook سازگار را بسازید و از ایمپورت و استخراج تصاویر DDP 2.00 و فایل های Cue Sheet پشتیبانی می کند. همچنین شما را قادر به رایت  سی دی های صوتی و ارسال تصاویر با FTP می کند.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

افرادی هستند که کلکسیون عظیمی از CD و DVD  دارند گاه پیش می آید که به دنبال فایل خاصی مانند آهنگ، فیلم، عکس و… در دیسک ها باشند و این را هم نمیدانند که در کدام یک از دیسک ها می باشد. بنابراین تمام دیسک ها را یکی یکی بررسی می کنند تا فایل مورد نظر خود را با صرف وقت و انرژی بسیار زیادی پیدا کنند . نرم افزار wincatalog برای حل این مشکل ارائه شده است. WinCatalog تمام فایل های موجود در هارد دیسک ها و سایر دیسک های ذخیره سازی را پیدا کرده و به دسته بندی و آرشیو کردن آنها می پردازد. کافیست این نرم افزار را باز کنید و اسم فایل خود را جستجو کنید و ببینید که آن فایل در کدام فولدر و یا سی دی قرار دارد. سپس با قرار دادن آن سی دی در دستگاه خود از آن فایل استفاده کنید.

(بیشتر…)

  • 88 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

 My Autoplay محصول شرکت نرم افزاری Arafasoft نرم افزاریست که به کمک انواع فرم ها ، تصاویر ، منوها ، متن های متحرک و … به شما این امکان را میدهد حتی بدون داشتن دانش قبلی در کوتاه ترین زمان ممکن Autorun هایی بسیار زیبا برای سی دی و … خود بسازید.  این برنامه به همراه تعداد زیادی از قالب های از پیش ساخته شده عرضه شده است که به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان به هدف مورد نظر خود برسید .

(بیشتر…)

  • 80 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سی دی

این نرم افزار به تنهایی تمامی نیازهای شما را در امور مدیریت فایل‌های چند رسانه‌ای بر طرف می‌کند. امکانات مجموعه ابزارهای Nero شامل رایت انواع DVD ،CD و BluRayy، پخش انواع فایل‌های صوتی و تصویری، ویرایش حرفه‌ای انواع فیلم‌ها و فایل‌های تصویری با کیفیت ۴K، کپی و پشتیبان گیری از انواع دیسک‌های چند رسانه‌ای، پخش آنلاین انواع فایل‌های صوتی و تصویری از اینترنت، تبدیل انواع فایل‌های چند رسانه‌ای به فرمت‌های مختلف و بسیاری از قابلیت‌های مختلف دیگر می‌شود.

(بیشتر…)

  • 109 نمایش
ادامه مطلب