تفننی

بازی Candy Crush Saga یک بازی زیبا و جذابی می باشد .این بازی که در سبک بازی های پازلی می باشد بسیار اعتیاد آور بوده و شما را ساعت ها به خود جذب خواهد کرد .شما در این بازی می توانید با چیدن آبنبات ها و شکلات های هم رنگ در کنار هم آنها را حذف کنید و بازی را به این صورت پیش ببرید .برای حذف شدن، باید حداقل سه شکلات هم رنگ در کنار هم قرار بگیرند. (بیشتر…)

  • 227 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

این بازی جالب و سرگرم  کننده که برای سیستم عامل اندروید  طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های تفننی می باشد . اینبازی زیبا دارایحالتاعتیاد آور بوده و قادر است ساعتهاشما را سرگرم کند .شما در این بازی در دهکده ناگهان رعد و برقی شروع می شود و تیرگی همه جا را فرا میگیرد، جادوگری شیطانی همه مردم روستا به جز Lep را که توانسته از دست او فرار کند ربوده است. حالا او وظیفه دارد تا به تنهایی برای نجات خانواده و دوستانش تلاش کند.شما باید برای جمع آوری سکه های طلا تلاش کنید. شما در جنگلی پر از حیوانات وحشی و زنبور های خشمگین هستید و باید در مسیری ناهموار به راهتان ادامه دهید و برای زنده ماندن در بازی برگ های جنگل را جمع آوری کنید. (بیشتر…)

  • 80 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

بازی فوق یک بازی زیبا و فوق العاده زیبا می باشد که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است .  سبک این بازی زیبا آرکید می باشد . شخصیت داستان که آلتو نام دار با دوستانش سوار بر اسنوبرد به سفری جالب می رود .سفرهای زیاد و جالب.سفر به سرزمین مادری تمامی ندارد و باید همه جور مراقب باشید تا رکورد بالیی برایش ثبت کنید . (بیشتر…)

  • 118 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

بازی زیبای Angry Gran Run ماجرای مادربزگ  عصبانی می باشد که در تعقیب یک دایناسور می باشد.این دایناسور همانند مادربزرگ عصابانی می باشد . شما دراین بازی باید به او کمک کنید تابتواند باروش های مختلف خود را از دست دایناسور نجات دهد . (بیشتر…)

  • 91 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

این بازی زیبا و بسیار سرگرم کننده که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های رکورد زنی واکشن می باشد .شما در این بازی زیبا با کنترل کردن تام یا آنجلا باید بهترین رکورد را در بازی ثبت کنید .به این صورت که طلاهای موجود در طول مسیر را باید جمع آوری نموده و با جمع کردن آنها بتوانید خانه رویایی برای تام و آنجلا بسازید .سبک این بازی زیلا که دویدنی می باشد با داشتن گیم پلی. زیبا و مهیج بازی را برای شما جذابتر می کند .شما در این بازی با تله های مختلفی روبه رو هستید که باید آن ها رد کرده و یکی بعد از دیگری آن ها را پشت سر بگذارید . (بیشتر…)

  • 99 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

بازی Rolling Sky  توسط شرکت Cheetah Games طراحی و ساخته شده است برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است و سبک این بازی از بازی های چالش برلنگیز می باشد . شما در این بازی با غلتاندن گوی و هدایت کردن آن به چپ و راست باید گوی را به مسیر اصلی هدایت کنید . این بازی دارای قابلیتهای بسیاری می باشد از جمله گرافیک بسیار بالا ،صداگذاری بسیار خوب و بازی جدید و خاص وچالشی که ساعت ها می تواند شما را سرگرم کند .

(بیشتر…)

  • 73 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

 

بازی Pocket Mine 3 بازیست معروف و دوست داشتنی که توسط شرکت بازیساز Roofdog Games طراحی و ساخته شده است . سبک این بازی که برای سیستم عامل اندروید تهیه شده است سرگرمی می باشد .شما در این بازی یک معدنچی می باشید که کار آن بدست آوردن طلا در بیشتر از ۱۰ جزیره مختلف است .همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که باید بیش از ۱۰ جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید . شما باید الماس ها و طلاهای که در زیر زمین هستند را جمع آوری کنید و مراحل این بازی را یکی بعد از دیگری سپری کنید . شما میتوانید شخصیت این بازی که معدنچی می باشد را به سلیقه خود شخصی سازی کنید .این بازی دارای گرافیک فوق العاده ای می باشد که بازی را جذاب تر می کند. (بیشتر…)

  • 64 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

این بازی زیبا و محبوب که برای سیستم عامل اندروید تهیه و ساخته شده است در سبک بازی هایتفننی و سرگرمی قرار دارد .این بازی قدیمی بسیار محبوب می باشد .شما در این بازی به دویدن های بی پایان می پردازید بطوریکه می توانید بچرخید و بپرید و موانع بازی را یکی پس از دیگری سپری کنید .شما در این بازی به ماجراجویی بهمراه سونیک پرداخته و جاهای مختلف را کشف می کنید .این بازی با داشتن گرافیک اچ دی بازی را برای شما جذاب تر کرده است . (بیشتر…)

  • 96 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

بازی Subway Surfers بازیست بسیار زیبا ، سرگرم کننده و جذاب که برای سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی و ساخته شده است . شما در این بازی که سبک تفننی و سرگرم کننده دارد در مترو ایی هستید که باید از دست کاراگاه فرار کنید . شما در این بازی با استفاده از تخت موج می توانید در روی ریل ها حرکت کنید .شما در این بازی به شخصیت بازی که جک نام دارد کمک می کنید تا از دست کارگاه نجات یابد .شما با جمع کردن سکه ها می توانید گزینه های بیشتری را برای فرار استفاده کنید . (بیشتر…)

  • 155 نمایش
ادامه مطلب
تفننی

Rodeo Stampede یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های مسابقه ای است  که توسط کمپانی Yodo1 Games برای سیستم عامل اندروید طراحی و منتشر شده است . گرافیکی ساده و پیکسلی به همراه گیم پلی سرگرم کننده این بازی را به یکی از مهیج ترین بازی های نوع خود تبدیل کرده است . در این بازی شما به باغ وحش های موجود در شهر روم رفته و به اجرای نمایش می پردازید و می توانید  تحربه جالبی از سوارکاری را حس کنید . شما باید از میان حیواناتی که وجود دارند یکی را انتخاب کرده و  به بازی بپردازید حفظ تعادل مهمترین کاری است که باید در این بازی انجام دهید .  در این میان باید حواستان به حیواناتی که می خواهند خراب کاری کنند باشد زیرا میخواهند شما را از مسابقه حذف کنند .علاوه بر حیوانات , بلوک ها و سنگ های بزرگی در رو به روی شما قرار گرفته اند که باید پشت سر بگذارید در غیر این صورت با اثابت به سنگ ها خواهید باخت. (بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب