کسب و کار

گوگل ادوردز (به انگلیسی: Google AdWords) یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند. روش گوگل ادوردز تا حدودی بر اساس کوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شوند. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادوردز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحهٔ نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌تر است.در روش گوگل ادوردز گوگل جهت نمایش دادن تبلیغ از حساب کسی که تبلیغ داده است مبلغی کم نمی‌کند و فقط موقعی مبلغ کلیک را کم می‌کند که کاربر روی تبلیغ کلیک کرده و به سایت منتهی شود. همچنین اعدادی که گوگل جهت هر کلیک از حساب کم می‌کند یک عدد ثابت و مشخصی نیست و با موقعیت تبلیغ، نوع لغت و چندین پارامتر دیگر تغییر می‌کند و ممکن است در یک روز اعداد متفاوتی از یک حساب کم شود.

(بیشتر…)

  • 120 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

پی‌پال نام یک شرکت تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق آموزشی PayPal Essential Training شما با قابلیت های اساسی و کلیدی برای ایجاد یک حساب پی پال کاربردی قدرتمند آشنا می شوید.

(بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

اسکرام یک چارچوب تولید نرم‌افزار از سری روشهای تفکر چابک (Agile) می‌باشد.اسکرام (Scrum) یک متدولوژی افزایشی (Incremental) برای مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری است و از رده متدولوژی‌های Agile محسوب می‌شود. این متدولوژی اولین بار در ژاپن اختراع شد و بعدها در سال ۱۹۹۱ توسط Stahl و Degrace توسعه داده شد. درسال ۱۹۹۵ این متدولوژی توسط Ken Schwober و Jeff Stherland بعنوان یک متدولوژی رسمی برای تولید نرم‌افزار بکار گرفته شد.

(بیشتر…)

  • 85 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

با اینکه روش اسکرام در واقع یک روش برای کل فرایند تولید نرم‌افزار در پروژه‌ها به شمار می‌رود اما اختصاصاً برای کنترل پروژه نرم‌افزار استفاده می‌گردد، همچنین امکان استفاده از این روش در نگهداری و پشتیبانی نرم‌افزار به عنوان برنامه و خط مشی عمومی وجود دارد. اسکرام (Scrum) یک متدولوژی افزایشی (Incremental) برای مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری است و از رده متدولوژی‌های Agile محسوب می‌شود. این متدولوژی اولین بار در ژاپن اختراع شد و بعدها در سال ۱۹۹۱ توسط Stahl و Degrace توسعه داده شد. درسال ۱۹۹۵ این متدولوژی توسط Ken Schwober و Jeff Stherland بعنوان یک متدولوژی رسمی برای تولید نرم‌افزار بکار گرفته شد. (بیشتر…)

  • 121 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

کلیک ویو نرم‌افزاری است که می‌توان با استفاده از آن حدس زدن را متوقف کرد و آن را با تصمیمات تجاری سریعتر و هوشمندانه تر تعویض نمود. این نرم‌افزار می‌تواند به انواع دیتا بیس‌ها مانند SQL متصل شود و استفاده از آن رایگان است. کیلک ویو بستر هوش تجاری برای تبدیل دادها به دانش می‌باشد. این نرم‌افزار هر کسب و کار و کاربرهای فنی را قادر می‌سازد تا داده‌های خود را بدون هیچ محدودیتی جدا کنند، و به آن‌ها کمک می‌کند زمانی که نیاز به تصمیم‌گیری در مورد مسائل سازمانی است، تصمیمات مؤثر و بهتری مبتنی بر اطلاعات صحیح بگیرند. کلیک ویو مجموعه نرم‌افزار کاملی در زمینه هوش تجاری است. سریع نصب می‌شود، یادگیری آن بسیار ساده است، به آسانی و به دور از پیچیدگیهای فنی، قابل استفاده است. همچنین سازمان‌ها در کمتر از چند روز و در اکثر مواقع یک هفته می‌توانند گزارش‌ها و تحلیل‌های خود را طراحی و استفاده کنند. کلیک ویو با معماری یکپارچه خود انواع تحلیل‌ها، نمودارها، نیازهای اطلاعاتی و انواع نیازهای گزارش گیری را برای تمام سازمانها فرآهم می‌آورد. کلیک ویو با فناوری منحصر بفرد و ثبت شده خود، دسترسی کاربر به اطلاعات مخفی در سیستم‌های عملیاتی را به هیچ عنوان محدود نمی‌کند. کلیک ویو قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است. عمیق‌ترین تحلیل‌ها و گزارشات از ماموریت‌های کلیک ویو می‌باشد، کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می‌کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می‌دهد.تمام نیازهای شما برای انجام کار در کلیک ویو موجود است.

(بیشتر…)

  • 212 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

جیرا  یک نرم‌افزار اختصاصی برای موارد کارکرد حرفه‌ای است، که توسط اطلسین (به انگلیسی: Atlassian) به صورت گسترده ای به منظور رفع اشکال و پیگیری درخواست در بین برنامه‌های بزرگ کد باز مانند en:Linden Labs و en:Second Life و نیز پروژه مرتبطی با نام سیمولاتور باز (به انگلیسی: OpenSimulator)، و همچنین بسیاری از برنامه‌های شناخته شده در دنیای برنامه‌های کد باز استفاده می‌شود. این برنامه برای سیستم‌های با اندازه بزرگ یا عمومی مناسب است و هم اکنون بیش از ۱۲۰۰۰ مشتری در ۱۰۰ کشور جهان دارد.

(بیشتر…)

  • 322 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

داده کاوی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را در نوع ابزارهای تحلیل موجود نشان می‌دهد اما محدودیت‌هایی نیز دارد. یکی از این محدودیت‌ها این است که با وجود اینکه به آشکارسازی الگوها و روابط کمک می‌کند اما اطلاعاتی را دربارهٔ ارزش یا میزان اهمیت آنها به دست نمی‌دهد. دومین محدودیت آن این است که با وجود توانایی شناسایی روابط بین رفتارها یا متغیرها لزوماً قادر به کشف روابط علت و معلولی نیست. موفقیت داده کاوی در گرو بهره‌گیری از کارشناسان فنی و تحلیل گران کار آزموده‌ای است که از توانایی کافی برای طبقه‌بندی تحلیل‌ها و تغییر آنها برخوردار هستند. تفاوت عمده در مقیاس، وسعت و گوناگونی زمینه‌ها و کاربردها، و نیز ابعاد و اندازه‌های داده‌های امروزین است که شیوه‌های ماشینی مربوط به یادگیری، مدل‌سازی، و آموزش را طلب می‌نماید.

در دوره آموزشی داده کاوی برای آنالیز تجاری به معرفی تکنیک ها و ویژگی های مختلف داده کاوی برای آنالیز داده های تجاری می پردازیم.

(بیشتر…)

  • 185 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

اکثر کاربران اینترنت به محصولات و تکنولوژی مربوط به رایانه علاقه‌مند هستند و از این رو اکثر تبلیغات شبکه برای محصولات مرتبط با رایانه‌است. تنها ۱۴ درصد تبلیغات برای سایر محصولات مصرفی و کمتر از ۱۰ درصد آن برای اتوموبیل، مسافرت و خدمات مالی است. غالب کاربران اینترنت در گروه سنی خاصی قرار دارند که این امر موجب کاهش مخاطبین این نوع از تبلیغات می‌شود. با زیاد شدن تعداد آگهی‌های تبلیغاتی احتمال مورد توجه قرار گرفتن آگهی‌ها به شدت کاهش می‌یابد. یکی از محدودیت‌های تبلیغات اینترنتی فقدان کنترل‌های لازم می‌باشد. مرکز آموزشی ارتباطات رسانه‌ای آمریکا، اینترنت را شبکه فریب نامیده است، چرا که برخی از تبلیغ‌کنندگان با هدف قرار دادن کودکان با پیام‌های تبلیغاتی زیرکانه، سعی در فریب آنان دارند.در این دوره آموزشی به طور کامل با دیجیتال مارکتینگ و ویژگی های آن آشنا خواهید شد.

(بیشتر…)

  • 152 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

برنامه ای است در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت، در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود، در انجام این مهم کمک می‌گیرد. در واقع کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین شده برای پروژه است، به طوری که هنگام خروج از برنامه بتوان با تشخیص علل و طرح اقتصادی‌ترین فعالیتها، پروژه را به نزدیکترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود بازگرداند. کنترل پروژه در این راه از سه عامل زیر بهره می‌گیرد. در این دوره آموزشی  با نرم افزار آنلاین مدیریت پروژه بیس کمپ ۳ و ویژگی های آن آشنا خواهید شد.

(بیشتر…)

  • 94 نمایش
ادامه مطلب
کسب و کار

پایتون مدل‌های مختلف برنامه‌نویسی (از جمله شیء گرا و برنامه‌نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانهٔ پویا استفاده می‌کند. تجزیه‌وتحلیل مالی اغلب بمنظور بررسی استحکام یک مؤسسه و توانایی آن در پرداخت دیون، همچنین میزان نقدشوندگی و سودآوری آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجزیه و تحلیل مالی اغلب روی صورت سود و زیان، ترازنامه و جریان وجوه نقد تمرکز دارد،. تجزیه و تحلیل مالی  به پروسه ارزیابی شرکت‌ها، کسب‌وکارها یا پروژه‌ها، از نظر بودجه‌بندی و جنبه‌های مالی دیگر این مؤسسات گفته می‌شود، که برای تعیین میزان شایستگی این مؤسسات برای سرمایه‌گذاری از طریق صورت‌های مالی انجام می‌شود.سازمان‌های بزرگی که از پایتون استفاده می‌کنند، شامل گوگل، یاهو، سرن و ناسا هستند. ITA نیز از پایتون برای بعضی از اجزای خود استفاده می‌کند.

(بیشتر…)

  • 113 نمایش
ادامه مطلب