Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها پشتیبانگیری از اطلاعات : خانه دانلود
پشتیبانگیری از اطلاعات

EASEUS Todo Backup Advanced Server نرم افزاری قدرتمند و  پرکاربرد است که هم اکنون در وبسایت iHomes برای شما در دسترس قرار گرفته این نرم افزار در حیطه ی بک آپ گیری از فایل های قابل اجرا در محیط ویندوز می باشد که برای تهیه نسخه پشتیبان ویندوز، سرور و بازیابی کامپیوتر از مشکلات فیزیکی و مجازی محیط ویندوز و سرور می باشد. تهیه بک آپ توسط این نرم افزار دارای ویژگی هایی مانند سرعت بالا ، پشتیبانی از فایل ها ، بازگردانی به حالت سالم، جابه جایی نسخه پشتیبان پایگاه داده های سرور SQL و بازیابی آن ، زمان بندی پشتیبان گیری به صورت حرفه ای و در نهایت بازیابی فراگیر و جامع آن می باشد. از قابلیت های قابل ذکر در این نرم افزار امکان بک آپ گیری به صورت ریموت روی سروری دیگر از طریق FTP است. این امکان برای کسانی که می خواهند بک آپ روزانه داشته باشند امکانی بسیار عالی است.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

R-Drive Image  نرم افزاری جهت پشتیبان گیری از سیستم است.با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا به سهولت سیستم را نصب و راه اندازی کنید. بخصوص در شبکه ها و کافی نت  ها و هر جایی که چند سیستم با مشخصات یکسان وجود داشته باشد این امکان وجود دارد تا با نصب ویندوز و برنامه های جانبی و تنظیمات شبکه و… بر روی یکی از سیستم ها و image گرفتن از آن مراحل نصب را در بقیه سیستم ها از طریق image ادامه دهید تا در وقت خود صرفه جویی نمایید.جهت ایمیج گرفتن از ویندو و بازگردانی ویندوز در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند مفید واقع شود و برای گرفتن ایمیج هیچ نیازی به توقف در کارهای دیگر نمی باشد و مستقیما بدون ذخیره کردن ان (on the fly) می توانید بر روی هر یک از وسایل مجود مانند D-R(W)/DVD, Iomega Zip or Jazz disks ذخیره نمایید .

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

نرم افزار موجود(Ocster Backup) از نرم افزار های مناسب جهت گرفتن نسخه پشتیبان از فایل ها به صورت سهل و آسان می باشد.  در این برنامه با تهیه بک آپ از فایل های ضروری ،خواهید توانست این فایل ها را برای زمان دلخواه حفظ کنید و همیشه یک نسخه پشتیبان از فایل های خود داشته باشید تا در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید. این نرم افزار که از iHomes دانلود خواهید کرد نه تنها برای شما دست و پا گیر نخواهد بود، بلکه زمانی که سیستم عامل شما در حالت آماده به کار است شروع به کار میکند. یکی دیگر از قابلیت های جذاب این برنامه ، هماهنگی آن با دیگر برنامه های سیستم می باشد. این نرم افزار این قابلیت را دارد که بکاپ را بر روی هارد دیسک فعلی و یا بر روی دیسک اکسترنال انجام دهد تا برای زمانی طولانی برای شما در دسترس باشد.

(بیشتر…)

  • 92 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

نرم افزار Backup4All شما را قادر میسازد تا به راحتی از اطلاعات خود بک آپ تهیه کرده و آنها را بروی دیوایس های مختلف از جمله هارد دیسک، شبکه، FTP ،CD/DVD و فلش دیسک ها ذخیره نمایید تا در صورت از دست رفتن اطلاعات بتوانید دوباره از آن ها استفاده کنید. توسط این برنامه قادر خواهید بود تا بر روی ورودی فایل های بک آپ گیری شده رمز عبور گذاشته و اجازه دسترسی به شخص یا اشخاص دیگری را ندهید. این ویژگی فقط جهت حصول اطمینان کامل از عدم دسترسی فرد یا افراد دیگر در این نرم افزار  طراحی و تعبیه شده است. از طرفی چنانچه قصد استفاده مجدد یا به اصطلاح بازگردانی اطلاعات را دارید، پس از وارد نمودن رمز قرار داده شده توسط خودتان، می توانید در کمترین زمان ممکن و تنها با یک کلیک ساده اقدام به این کار نمایید. از دیگر قابلیت های نرم افزار می توان به توانایی تهیه فایل backup به صورت image قابل رایت بر روی سی دی و دی وی دی نام برد.

(بیشتر…)

  • 105 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

FarStone One Pro 1.10.1 از سری نرم‌افزارهای قدرتمند جهت بازگردانی سیستمی است که یک Factory Recovery Image در همان سیستم ایجاد می‌کند. کاربر می‌تواند سیستم خود را با یک Hot Key در قسمت Boot Menu، بازگردانی کند. Factory Recovery Image شامل فایل‌های سیستمی، برنامه‌ها، فایل های موردعلاقه، ایمیل‌ها، موزیک‌ها، تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و اطلاعات تمامی پارتیشن‌ها است.استفاده از این نرم افزار، یک راه متفاوت بودن با سایرین است و FarStone One که از Ihomes دانلود می‌کنید تنها راه حل برای ساخت Factory Recovery Image بر روی سیستم شماست.
عملیات بازگردانی به حالت کارخانه‌ای با توابع بازگردانی سریع این برنامه تنها ۳ دقیقه طول خواهد کشید. در نتیجه ساخت یک حالت بازگردانی به طور موثر به شما توانایی ساخت OEM Factory Recovery را می‌دهد.

(بیشتر…)

  • 83 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

Nero BackItUp اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که اطلاعات شخصی آن ها از جمله عکس های یادگاری و خانوادگی، سند های تجاری مهم، فایل های صوتی و بسیاری از اطلاعات دیگر آن ها اگر از بین برود، غیر قابل برگشت و جایگزینی خواهند بود، نرم افزار Nero BackItUp را دانلود و نصب کنید تا نسخه پشتیبان کاملی در زمینه حفاظت از اطلاعات خود داشته باشید. این نرم افزار ویژگی هایی با کاربرد آسان و تکنولوژی مطمئن را برای شما فراهم آورده است تا قادر باشید از فایل ها ًروری و مورد نیاز خود برای هارد درایو و یا ذخیره سازی های آنلاین (Online Storage) یک پشتیبان تهیه کنید. Nero BackItUp قابلیت تنظیم برای اجرای پشتیبان گیری خودکار و آگاه سازی شما از طریق دریافت ایمیل را نیز دارد .

(بیشتر…)

  • 103 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات
AX64 Time Machine 2.0.0.665 از سری نرم افزارهای مفید و قابل اطمینان است که در جهت ایجاد نسخه پشتیبان از وضعیت فعلی کامپیوتر شما ساخت و طراحی شده تا در زمان نیاز به یاری تان بشتابد. به کمک نرم افزار AX64 Time Machine قادر خواهید بود ویندوز خود را به زمان قبل از خرابی برگردانید. همچنین این نرم افزار در زمان خرابی دیسک ها و یا نفوذ ویروس ها به سیستم شما بسیار مفید است .

(بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات
در میان نرم افزار های موجود برای بک آپ گیری ViceVersa Pro 2.5 نرم افزاری قدرتمند برای همگام سازی ( یکسان سازی و سینک کردن ) و  بک آپ گیری از داده های مهم می باشد.محور اصلی فعالیت این نرم افزار همگام سازی/Synchronization فایل، رونوشت/Replication ، بک آپ گیری و فشرده سازی فایل است ، با استفاده از ViceVersa Pro 2.5 دیگر نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات مهم را نداشته باشید.

ای نرم افزار به گونه ای طراحی گردیده تا بر روی ویندوز ۷، ویستا، XP، ۲۰۰۸، ۲۰۰۳ قابل اجرا و نصب باشد .

(بیشتر…)

  • 93 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

اگر از آن دسته از افراد هستید که همواره نگران از دست دادن اطلاعات مهم و حیاتی خود هستید دیگر جای نگرانی نیست زیرا rParagon Hard Disk Manage از سری محصولات قدرتمند در جهت بک آپ گیری است که تمام نیاز های شما را برای مدیریت و پشتیبانی هاردتان ارضا میسازد همچنین این نرم افزار به شما امکان پارتیشن بندی پیشرفته بدون از دست دادن اطلاعات، بازگردانی دوره ای سیستم و اظلاعات، رفع هرگونه مشکل بوت سیستم،اجرای بی عیب windows چند گانه در کامپیوتر های مشابه، کپی هارد درایو های قدیمی و ایجاد هارد درایو های جدید و تهیه بک آپ منظم و اتوماتیک را می دهد.

(بیشتر…)

  • 130 نمایش
ادامه مطلب
پشتیبانگیری از اطلاعات

این نرم افزار(Drive Snapshot)در جهت تهیه ی بک آپ از درایور های سیستم میباشد که در عین کم حجمی بسیار کاربردی میباشد.در حالیکه ویندوز در حال اجرا است و شما در حال انجام کار های خود هستید این نرم افزار از دستگاه شما Image تهیه میکند.Drive Snapshot به شما این امکان را می دهد که از پارتیشن سیستم و یا درایو Hard Disk تان بک آپ بگیرد و همچنین یک Disk Image از سیستم شما تهیه کند که در صورت بروز مشکل (Virus , Trojan)در مدت زمانی کوتاه امکان Restore کامل سیستمتان را داشته باشید. این Image File قادر است به عنوان یک درایو مجازی باشد ، بنابراین شما می توانید با استفاده از Windows Explorer و یا دیگر برنامه ها به راحتی فایلها و دایرکتوریهای خود را بازگردانی کنید .

(بیشتر…)

  • 90 نمایش
ادامه مطلب