Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها سرگرم کننده : خانه دانلود
سرگرم کننده

بازی Super Dungeon Bros Super Dungeon Bros توسط React Games ساخته و توسط Wired Productions, THQ Nordicجهت بازی در رایانه های شخصی منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که چهار برادر آهنی به نام های  Axl ،Lars ،Freddie و Ozzie در سیاه چالی به گیر افتاده اند و میخواهند از آن نجات پیدا کنند.

(بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

این بازی میتواند با جلوها و موسیقی خود، شما را به طرف خود بکشد. شما در این بازی باید به دنبال راهی باشید که با کمترین حرکت کاشی ها را باهم ادغام کرده و از بین ببرید. بازیکن می تواند چهار حالت متفاوت بازی و مراحل متوالی در آن ها را تجربه کند.

(بیشتر…)

  • 135 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

این بازی یک شبیه ساز میز پین بال است که بوسیله استدیو Zen Studios طراحی شده جهت بازی در رایانه های شخصی روانه بازار گردید. تا امروز ورژن جدیدی مانند Star Wars Pinball The Force Awakens Pack و Aliens vs Pinball برای نسخه اصلی بازی انتشار یافته است که هرکدام حال و هوای خاصی به بازی بخشیده اند. در بازی شاهد ابرقهرمانان زن دنیای مارول می باشیم که بازی پین بال را متنوع تر کرده است و در سرتاسر بازی می تواند با قدرت های منحصر بفرد به کمک شما در انجام دادن بازی بیایند. هر کدام از شخصیت ها میز پین بال اختصاص خود را دارا می باشند.

(بیشتر…)

  • 173 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

این بازی در سال ۲۰۱۶ به دست BANDAI NAMCO Studios Inc تولید و جهت بازی در رایانه های شخصی انتشار یافته است.  نسخه اول از این بازی در سال ۱۹۸۰ بوسیله Tōru Iwatani انتشار یافت. در بازی باید تمام سکه های موجود در صفحه را جمع کرده و از ۴ روح سرگردانی که شما را دنبال می کنند فرار کرده و سعی کنید تا به دام آنها نیفتید.

(بیشتر…)

  • 131 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

در این بازی شخصیت اصلی بازی یعنی Nyx در جستجوی پیدا کردن عزیزترین دوست خود یعنی ایکاروس تلاش می کند، آشنا می شوید. این بازی در یونان باستان انجام میشود  یعنی جایی که سرنوشت انسان ها در دست خدایان دمدمی مزاج است. مراحل بازی در صحنه های فوق العاده ایی که پر از موجوادت جالب است به وقوع می پیوندد. این محیط دارای موجودات آسمانی خطرناکی است و Nyx نمی تواند به تنهایی با آن ها روبرو شود بنابراین شما باید او را در پرواز و عبور از موانع راهنمایی کنید و کمک کنید تا از قدرت های باورنکردنی برخی خدایان که به او بخشیده اند، به درستی استفاده کند.

(بیشتر…)

  • 173 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

در این بازی سبک دیگری از بازی پازل تجربه می شود. کل تصویر از مکعب های رنگی تشکیل یافته است که باید بر اساس حالت و جهت قرار گیری مکعب های رنگی، آن ها را در کوتاه ترین زمان با کمترین حرکات، نابود کنید.

(بیشتر…)

  • 184 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

در داستان این بازی، طوفان برای دهکده تهدید بزرگی می باشد بنابراین یکی از اهالی تصمیم می گیرد تا علت آن را کشف باشد. یک ماجراجویی مهیج که در آن باید به یک مادر دختری برای نجات پدرش که در چنگال یک روح شیطانی اسیر شده است کمک کرد و با حل معماهای مختلف، از بارش باران مرموز سیاه جلوگیری کرد.

(بیشتر…)

  • 112 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

جزیره ای در آمازون – Amazonia

بدون دیدگاه
Amazonia

در این بازی که در جزایر آمازون انجام می گیرد شش روح آزاد می شود که ادعا می کنند که گنج بسیار عالی از مهر و وحدت در جزیره وجود دارد! در سرزمین های آمازون، بویژه در مناطق ممنوعه آن گنجینه های بسیاری پنهان شده است که هرکس با هوش و درایت خود می تواند آن ها را بدست آورد.

(بیشتر…)

  • 134 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

در این بازی به یکی از فروشندگان هات داگ در شهر نیویورک تبدیل خواهید شد!
در این بازی شما به عنوان یکی از موفق ترین فروشندگان هات داگ در مسابقه تلویزیونی حقیقی با سایر رقبای خود به رقابت خواهید پرداخت تا بتوانید برنده هات داگ طلایی شوید. در این بازی سرعت عمل و مهارت مدیریت زمان، در کسب رضایت مشتریانتان از اهمیت بالایی برخوردار است.

(بیشتر…)

  • 295 نمایش
ادامه مطلب
سرگرم کننده

در بازی Ice Land 2 شما به پنگوئنی به نام Mortimer کمک می کنید تا تمام ماهی هایی را که روی تکه های شناور یخ افتاده اند را بعنوان غذای مورد نیاز خود و همسرش جمع آوری کند. در این بازی شما باید عکس العمل سریع و پرش های سریع و به موقع داشته باشید تا در آب نیافتید.

(بیشتر…)

  • 177 نمایش
ادامه مطلب