انیمیشن

انیمیشن بره ناقلا ساخت بریتانیا می باشد در این قسمت از سری قشنگ بره های ناقلا صاحب مزرعه قصد برگزاری میهمانی را دارد و سگ را مسئول ارسال کارت های دعوت می کند ولی در اثر بی احتیاطی سگ تمامی کارت های دعوت از بین می رود و گوسفندان با هم فکر میکنند و به این نتیجه میرسند که بهتر است خودشان به جای مهمان ها سر میز مهمانی بنشینند و…. (بیشتر…)

  • 266 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

دانلود انیمیشن سیندرلا – Cinderella

بدون دیدگاه

همه شما با زندگی پر مشقت سیندرلا خبر دارید داستان هایی در باره اینکه قبل از فوت مادرش زندگی شیرین داشته است ولی با ازدواج مجدد پدرش ، دچار آزار های نامادری خود می شود.بدرفتاری های نامادری و دخترانش از بین رفتن تمامی ثروت پدری ، روزگار سیندرلا را سیاه میکند بعد از مرگ پدر، نامادری مهربان ، به نامادری بی رحم تبدیل می شود و زندگی رو برای سیندرلا سخت می کند. سیندرلای مهربان هم چاره ای جز اطاعت از دستورات این سه نفر ندارد و تنها دوستانش حیوان هایی هستند که در گوشه و کنار خانه زندگی می کنند. تا اینکه شاهزاده قصه ما تصمیم میگیرد ازدواج کند و….

(بیشتر…)

  • 285 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

در این انیمیشن کوتاه و زیبای Big Buck Bunny داستان خرگوش خپل و دوست داشتنی است که برخلاف ظاهر خشنش قلبی مهربان دارد او عاشق عطر گل و پروانه هاست ولی در بیشه محل زندگی او سنجاب های مزاحمی بودند که به آزار حیوانات می پرداختند، آن ها آنقدر به آزار حیوانات و کشتن پروانه ها پرداختند که خرگوش قضه ما دیگر طاقتش به سر رسید و …
(بیشتر…)

  • 92 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

جعفر بعد از شکست دوباره برای انتقام از علا الدین برمیگردد و به وسیله یک دزد احمق و خیانت بنام ایاگو می خواهد راهی برای بدست آوردن قدرت پیدا کند… علا الدین جوانی که  فقیر است و  عاشق پرنس زیبا  می شود یک چراغ جادو وجود دارد که بعد از  بدست آوردن آن و همچنین با کمک غول ، چراغ جادو تبدیل به پرنس پولدار می شود و بعد از فراز و نشیب های بسیار به معشوقه خود می رسد.و این هم ادامه داستان…. (بیشتر…)

  • 177 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

پنگوئن های ماداگاسکار شیطنت های بیش از حد انجام می دهند. در این مجموعه ۲ ساعتی پنگوئن ها کار های بی نظیر خنده دار انجام می دهند و …

  • 169 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

دانلود کلاه قرمزی ۹۰

بدون دیدگاه

در عید سال۱۳۹۰ عروسک خاطره انگیز “کلاه قرمزی” به همراه پسرخاله، پسرعمه زا، آقای مجری و میهمانان برنامه با ایجاد فضای مفرح و شاد در شبکه ۲ پخش می شود .
کلاه قرمزی با تمام جذابیتهای و شیطنت های بامزه اش و ابراز علاقه به بچه ها، تلویزیون و آقای مجری علاوه بر ایجاد روحیه شاد در کودکان، سبب ایجاد حس نوستالیژیک در بزرگترها نیز شد. (بیشتر…)

  • 155 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

دانلود انیمیشن ۹

بدون دیدگاه

داستان این فیلم در موازات سیاره زمین و زمانی که انسان ها وجود ندارند ،اتفاق می افتد. تنها میراثی انسان ها بر روی سیاره گذاشته اند ماشین های مکانیکی بزرگ و مخوف است که جان انسان ها را به خطر می انداخت. در این بین ۹ گروه از عروسک های پارچه سر از لاک خود دربرمی آورند تا سیاره را از دست این ماشین ها نجات دهند. (بیشتر…)

  • 114 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

داستان از این قرار است که ملکه‌ای در وسط زمستان کنار پنجره‌ای نشسته بود و مشغول قلاب‌دوزی از روی طرحی از جنس درخت آبنوس بود که انگشتش را زخمی می‌کند.او با دیدن خون آرزو می‌کند که دختری که از او به دنیا می‌آید پوستی به سفیدی برف و لبانی به سرخی خون و مو وچشمانی به سیاهی قالب درخت آبنوس که در دستانش بود داشته باشد..سفیدبرفی و هفت کوتوله نام یک افسانه‌ در اروپا و یکی از فیلم‌های کارتونی شرکت  والت دیزنی است.

(بیشتر…)

  • 117 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

خلاصه داستان این است که بعد از پیشرفت های زیاد علم و فناوری در زمین انسان ها برای استفاده از منابع طبیعی به دو سیاره ی همسایه ی زمین یافت شد و در آن ها حیات دیگری تشکیل دادند ولی پس از گذشت دو قرن این دو سیاره خواستار استقلال شدند که باعث ایجاد جنگ بین این سه سیاره شد در نتیجه هر سه سیاره نابود شدند، باقی ماندگان در این جنگ مجبور می شوند به دنبال سیاره ای دیگر باشند که انسان قادر به زندگی کردن در آن باشد.
بنابراین سیاره ای پیدا می کنند و اسم آن را “ترا” می گذارند ولی در این سیاره موجودات دیگری نیز زندگی می کنند که عدم شناخت انها بعث ترس میشود به هر حال اینها وارد سیاره انها شدند ولی در ادامه …  (بیشتر…)

  • 69 نمایش
ادامه مطلب
انیمیشن

وقتی آقای وینی توسط گروهی دزدیده  می شود بوگ، الیوت و بادی تصمیم به نجاتآقای وینی می گیرند، الیوت هم در مراسم ازدواجش شاخ خود را از دست داده و همچنین دوستش سوسیس توسط خانمی به نام سنجاقک گرفتار شده است فرار می کند و جریانات دیگر نیز اتفاق می افتد.
(بیشتر…)

  • 115 نمایش
ادامه مطلب