اکشن

این بازی زیبا و مهیج که برای سیستم عاپل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های اکشن می باشد . در این بازی یک نظم افسانه ای باید ایجاد شود و این عمل زمانی به حقیقت میپوندد که قهرمانان جهان باهم به مبارزه بپردازند . شما در این بازی می توانید قدرت خود را افزایش داده و سپس وارد جنگ شده و با دشمنان خود نبرد کنید . این بازی زیبا با داشتن گرافیکی سه بعدی بازی را برای شما جذاب تر می کند . همچنین این بازی داری گیم پلی اعتیاد آور است که از بازی با آن لذت خواهید برد . (بیشتر…)

  • 124 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی بازیست بسیار زیبا و جذاب که توسط شرکت بازی سازی Zonmob Tech., JSC Unimob طراحی و ساخته شده است . این بازی که در سبک بازی های اکشن می باشد برای سیستم عامل اندروید تهیه شده است . شما در این بازی در نقش یک آدمک شبح مدلی خواهید بود که ماموریت خاصی برعهده آن قرار داده شده و او باید این ماموریت را به خوبی انجام دهد .

(بیشتر…)

  • 244 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی جذاب و زیبا که برای سیستم عامل اندرویدطراحی وساخته شده است  در سبک بازی های اندروید می باشد .شما در این بازی هر نبردی را که در این بازی انتخاب کنید تنها نخواهید بود. حالت منحصر به فرد گیم پلی تعاونی به شما امکان می دهد تا به نیروها اضافه شوید. با طیف گسترده ای از هواپیماها و ارتقاء ها که برای انتخاب در دسترس شماست، و همچنین انواع ماموریت و چالش ها، Hawk یک تجربه هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.این بازی زیبا با کسب امتیاز بالا از گوگل پلی توانسته محبوبیت خود را افزایش دهد . این بازی همچنین با داشتن گرافیکی زیبا بازی رابرای شما جذابتر کرده است .باید بدانید این بازی بصورت آنلاین اجرا می شود پس برای نصبو اجرا به اینترنت نیاز دارید. (بیشتر…)

  • 67 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی جذاب و مهیج که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های اکشن می باشد . شما در این بازی علاوه بر قدرت هجومی به ایجاد روابط مناسب و دیپلماتیک با همسایگان خود نیاز دارید تا قدرت خود را افزایش دهید . شما با این کار قادر خواهید بود تا در نبردها از قدرت های دیگر پیشتیبان داشته باشید . این بازی زیبا و جذاب با داشتن گرافیکی فوق العاده و جذاب بازی را برایتان زیباتر خواهد کرد . (بیشتر…)

  • 50 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

بازی Kritika The White Knights که توسط شرکت GAMEVIL  طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های اکشن و مهیج می باشد واین بازی مناسب برای سیستم عامل اندروید می باشد .

(بیشتر…)

  • 74 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی زیبا و جذاب که برای سیستم عامل اندروید تهیه و ساخته شده است . سبک این بازی اکشن و هیجانی می باشد .در این بازی تاریکی همه جا را فرا گرفته است شما تنها امید برای مردم این شهر می باشید تا عدالت را برای این سرزمین باز گردانید . شما در این بازی نقش اصلی را برعهده دارید و باید بتوانید با هیولاها مبارزه کنید .مراقب تله های مرگبار باشید و با تلاش به پیروزی برسید .این بازی که دارای گیم پلی راحت می باشد با داشتن گرافیک فو ق العاده بازی را برای شما جذابتر و زیباتر کرده است . (بیشتر…)

  • 61 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی جذاب و مهیج که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های تیراندازی و اکشن می باشد . این بازی زیبا و سرگرم کننده با داشتن گیم پلی روان می تواند شما را ساعت ها بخود جذب کند . شما در این بازی می توانید از میان تانک های مختلفی که وجود دارد یکی را انتخاب کرده و آپشن های آن را افزایش داده و قدرت تانک خود را بالا ببرید . شما در این بازی امکان این را دارید که به نیروهای زرهی هزار بازیکن ملحق شوید و در مسابقات جنگی شرکت کنید . این بازی مهیج یک بازی آنلاین می باشد. پس توجه داشته باشید برای اجرای بازی نیاز به اینترنت می باشد . (بیشتر…)

  • 130 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی محبوب و دو ستداشتنی که برلی سیستموعامل اندروید طراحی و ساخته شده است در سبک بازی های تیراندازی و تفنگی می باشد .شما در این بازی با انواع و اقسام مختلف سلاح ها روبه رواید . شما با استفاده از این سلاح ها به جنگ با دشمنان خواهید رفت و باید در مبارزات شرکت کرده و آنها را نابود کنید . در این بازی شما بصورت آنلاین با رقیبانتان به مبارزه می پردازید و باید آنها راشکست دهید و هرکسی که کمترین کشته و بیشترین نابودی را داشت برنده است .این بازی با داشتن گرافیک زیبا و حالت اعتیاد آورش قادر است ساعت ها شما را مشغول کند .بازی آنلاین میباشد و برای اجرا نیاز به اینترنت دارد. (بیشتر…)

  • 153 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

این بازی زیبا و جدید که برای سیستم عامل اندروید طراحی و ساخته شده است بسیار محبوب می باشد .سبک این بازی زیبا و محبوب اکشن می باشد . شما در این بازی باید کهکشان زیبا را که توسط دشمنان مورد حمله قرار گرفته و می خواهند آن را از بین ببرند را نجات دهید . شما در این بازی قهرمان کهکشان می باشید و بعنوان یک ناجی باید کهکشان را نجات دهید .شما در این بازی هدایت و کنترل سفینه های فضایی را بر عهده دارید که می توانید با شلیک تیر به سمت بیگانگان آن دشمنان را یکی بعد از دیگری نابود کنید .از ویژگی های این بازی می توان به نورپردازی زیبا ، جلوه های خاص ،امکان ارتقا سفینه ، صداگذاری زیبا و مهیج ،امکان استفاده از سلاح های متنوع و … اشاره کرد . (بیشتر…)

  • 77 نمایش
ادامه مطلب
اکشن

 

N.O.V.A  سری جدید بازی زیبا و معروف مبارزه برای بقای انسان در بزرگترین جنگ فضائی است . در این بازی شما به مبارزه ای جذاب و سرگرم کننده در مقابل موجودات فضایی که برای نابودی نسل انسان به زمین آمده اند دعوت میشوید . بازی را دانلود کرده و خود را با این بازی شگفت انگیز به چالش بکشید.

(بیشتر…)

  • 84 نمایش
ادامه مطلب