ابزار سه بعدی ساز

 

Autodesk 3ds Max یک نرم افزار حرفه ای در زمینه تولید جلوه های سه بعدی گرافیکی کامپیوتری برای ساخت انیمیشن های ۳D، مدل ها، بازی ها و تصاویر است. این توسعه و تولید شده توسط Autodesk رسانه و سرگرمی است. این قابلیت های مدل سازی و یک معماری پلاگین قابل انعطاف است و می تواند در پلتفرم مایکروسافت ویندوز استفاده شود. این است که اغلب توسط توسعه دهندگان بازی های ویدئویی، بسیاری از استودیو های تجاری تلویزیون و استودیو های تجسم معماری استفاده می شود. همچنین برای اثرات فیلم و فیلم قبل از تجسم استفاده می شود. (بیشتر…)

  • 94 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

Esri CityEngine برنامه ریزی شهری، معماری و طراحی را بهبود می بخشد. از قدرت تجسم سه بعدی خود برای دیدن روابط پروژه ها، ارزیابی امکان سنجی آنها و برنامه ریزی اجرای آنها استفاده کنید. CityEngine به شما کمک می کند تصمیمات کیفیتی بگیرید که برای دهه ها به نفع جامعه شما باشد.
(بیشتر…)

  • 180 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

CorelDraw (کپی رایت CorelDRAW) یک گرافیک گرافیکی بردار است که توسط Corel Corporation توسعه و عرضه شده است. همچنین نام Corel’s Graphics Suite است که CorelDraw را با ویرایشگر Bitmap-Image Corel Corel Photo-Paint و سایر برنامه های مرتبط با گرافیک همراه می کند. نسخه X7 (معادل نسخه ۱۷) و در مارس ۲۰۱۵ منتشر شد. CorelDraw برای ویرایش تصاویر دو بعدی مانند آرم و پوستر طراحی شده است.در سال ۱۹۸۷، Corel مهندسان نرم افزار میشل بویلون و پت بییرن را استخدام کرد تا یک برنامه تصویر برداری بر مبنای بردار را با سیستم های نشر دسکتاپ خود بسازند. این برنامه، CorelDraw، در ابتدا در سال ۱۹۸۹ منتشر شد. CorelDraw 1.x و ۲٫x تحت ویندوز ۲٫x و ۳٫۰ اجرا شد. CorelDraw 3.0 با انتشار مایکروسافت ویندوز ۳٫۱ به خودی خود وارد شده است. گنجاندن TrueType در ویندوز ۳٫۱ تبدیل CorelDraw به یک برنامه تصویری جدی قادر به استفاده از فونت های طرح شده نصب سیستم بدون نیاز به نرم افزار شخص ثالث مانند Adobe Type Manager؛ همراه با یک برنامه ویرایش عکس (Corel Photo-Paint)، یک مدیر فونت و چندین بخش دیگر از نرم افزار، بخشی از اولین مجموعه گرافیکی همه در یک است.
(بیشتر…)

  • 561 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

Tekla Structures نرم افزار ساخت اطلاعات اطلاعاتی (BIM) است که امکان ایجاد و مدیریت مدل های ساختاری دقیق دقیق و بسیار سازنده ۳D را بدون در نظر گرفتن پیچیدگی های مواد یا ساختاری فراهم می کند. این مدل ها می توانند فرایند کل ساختمان را از طراحی مفهومی تا ساخت، نصب و مدیریت ساختمانی پوشش دهند.
(بیشتر…)

  • 56 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

MotionBuilder نرم افزار حرفه ای ۳D انیمیشن کاراکتر تولید شده توسط Autodesk است. این برای تولید مجازی، ضبط حرکت و انیمیشن متحرک کلیدی استفاده می شود. ابتدا آن را Filmbox نامگذاری کرد وقتی که اولین بار توسط شرکت کانادایی Kaydara ایجاد شد، که بعدها توسط Alias به دست آمد و به MotionBuilder تغییر نام داد. نام مستعار به نوبه خود توسط Autodesk به دست آمد. این در درجه اول در فیلم، بازی، تولید تلویزیون، و همچنین دیگر پروژه های چند رسانه ای استفاده می شود. مثالهای اصلی شامل Assassin’s Creed، Killzone 2 و Avatar است. در SIGGRAPH 2012، Autodesk یک مشارکت با Weta Digital و Lightstorm Entertainment اعلام کرد تا نسل بعدی این فناوری را توسعه دهد.
(بیشتر…)

  • 53 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

نرم افزار gif Atani یک نرم افزار کاربردی برای ساختن تصاویر متحرک GIF است. این نرم افزار شامل امکاناتی نظیر ویرایشگر قاب، ساخت AVI یا GIF بوسیله ضبط کردن، Morphing 1 ،Morphing 2 ،AVI viewer و … می باشد. این انیمیشن‌ها می‌توانند با ترکیب و تلفیق تصاویر با هر نوع بافت و فرمتی که داشته باشند مانند BMP ،EMF ،GIF ،JPG ،ICO ،PNG ،WMF ساخته شوند و یا از روی تصاویری که در ویرایشگر خود برنامه موجود هستند ، درست شوند. بیش از ۸۰ نوع فیلتر با تنظیمات خاص خود برای اعمال جلوه‌های ویژه در نظر گرفته شده است. دانلود کنید و لذت ببرید.

(بیشتر…)

  • 56 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

Aspire بر روی پلت فرم مشابه Vcrar VCarve نرم افزار، به اشتراک گذاری رابط بصری و سهولت استفاده برای طراحی و مسیریابی تولید ساخته شده است. Aspire همچنین علاوه بر ابزارهای هوشمند طراحی و تولید مسیریابی VCarve Pro، ابزارهایی دارد که شما را قادر می سازد طرح های ۲D، عکس، نقاشی و آثار هنری دیجیتال را به مدل های سه بعدی سه بعدی تبدیل کنید و سپس برای محاسبه خطوط ۳D Roughing و Finishing به منظور دقت برش این شکل ها .در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نرم افزار بیشتر آشنا کنیم. (بیشتر…)

  • 69 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

AutoForm^Plus، پیشرو تامین کننده راه حل های نرم افزاری برای صنعت ورق فلز، آخرین نسخه نرم افزاری AutoFormplus R6 را معرفی کرد. این نسخه جدید مجموعه ای از قابلیت های قدرتمندی را برای پشتیبانی از کاربران در سراسر زنجیره فرآیند فلز دیجیتال ارائه می دهد. AutoFormplus R6 به کاربران اجازه می دهد تا زنجیره فرایند دیجیتال را از طریق یک مجموعه جدید از قابلیت های قدرتمند گسترش دهند. چندین گزینه جدید در این نسخه شامل موارد زیر می باشد: مدل سازی قرقره ای، تعریف خالی، افزایش جبران برگشت به عقب، بهبود فرایند سیستماتیک و همچنین راه حل جامع تلفیقی، نشان دادن و تأکید بر تلاش های مداوم AutoForm برای ساده سازی و سرعت بخشیدن به کل فرآیند مهندسی ورق تشکیل فلز طراحی و ساخته شده است.
(بیشتر…)

  • 124 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

Fusion یک نسخه جدید عظیم با ویژگی هایی است که به طور خاص برای آخرین واقعیت مجازی، جلوه های بصری، گرافیک حرکت و گردش کارهای ۳D طراحی شده است! ابزار کاملا جدید VR Fusion را برای پروژه های واقعیت مجازی ضروری می سازد، در حالی که ویژگی های جدید دوربین و ردیابی این امکان را به شما می دهد تا دقیقا آهنگ ها و اشیا کامپوزیت را در حالی که چشم انداز و حرکت دوربین را حفظ می کنید. Fusion همچنین دارای کلیدواژه دلتا، با علم پیشرفته تصویر است که آن را کلید پیشرفته ترین جهان می سازد. علاوه بر این، شما همچنین استودیو پخش است که شامل ابزار جدید همکاری چند کاربر برای ردیابی و مدیریت عکس، همراه با تاریخ نسخه، یادداشت های حاشیه نویسی و بیشتر!
(بیشتر…)

  • 70 نمایش
ادامه مطلب
ابزار سه بعدی ساز

 

در این پست سایت ای هومز با معرفی نرم افزاری جدید در خدمت شما کاربران عزیز میباشد.نرم افزار اپکس فوسا با کاهش زمان و فرآیند شبیه سازی و مدلسازی CAE، از چند روز به چندساعت به مهندسین کمک می کند تا در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی کنند. این نرم افزار از تکنولوژی های نوآورانه ای برای به انجام رساندن فرآیند های مهندسی توسط کامپیوتر استفاده می کند که کاربرانش را قادر می سازد تا محصولات را به صورت صحیح و با دقت بیشتری شبیه سازی کنند. MSC Apex امکانی را فراهم می کند تا در هر مرحله از طراحی قادر باشید مدل های زیرسیستم و قسمت های مختلف را به صورت تدریجی و تعاملی بررسی نموده و از صحت و دقت آن ها اطمینان حاصل کنید تا حتی در اجرای اولین شبیه سازی تان نیز تمام آن ها با یکدیگر همگرا باشند. علاوه بر این، Apex Fossa به طراح اجازه می دهد تا آنچه را که در صفحه ی مربوط به نتایج تجزیه و تحلیل ها می بیند را به راحتی و بدون این که نیازی به برگشتن به CAD و یا طراحی مجدد یک قسمت و مونتاژ مجدد آن داشته باشد، بررسی کند. (بیشتر…)

  • 61 نمایش
ادامه مطلب