کاربردی

 

WinToUSB یک راه حل نرم افزاری قابل اعتماد و کاربر پسند است که عملکرد اصلی آن کمک به شما در نصب و سپس در حال اجرا سیستم عامل ویندوز از یک چوب USB است. با تشکر از رابط کاربری سبک جادوگر، شما به راحتی می توانید این عملیات را انجام دهید، حتی اگر کمی یا حتی تجربه نداشته باشید، به لطف دستورالعمل های ارائه شده. برای نصب ویندوز بر روی فلش USB یا دیسک سخت شما میتوانید از یک تصویر ISO یا یک CD / DVD حاوی اطلاعات مورد نیاز استفاده کنید. این نرم افزار شما را قادر می سازد تا از هر نسخه ای از ویندوز ۷ تا ۱۰ برای ایجاد یک درایو ویندوز برای بروید، به این معنی که شما می توانید آن را به هر کامپیوتر وصل کنید و آن را اجرا کنید، بدون در نظر گرفتن سیستم عامل رایانه میزبان.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 43 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

شیرپوینت (به انگلیسی: SharePoint) یکی از محصولات تحت وب شرکت مایکروسافت است که نخستین بار در سال ۲۰۰۱ عرضه شده است. شیرپوینت که با مجموعه آفیس مایکروسافت یکپارچه است به عنوان یک درگاه اطلاعاتی سازمان با قابلیت مدیریت اسناد، مدیریت و سفارشی‌سازی داده‌ها و قابلیت تعریف و مدیریت سایت‌های نامحدود ایجاد شده است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 74 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

نیاز به پشتیبان گیری و بازگرداندن دیسک های خود، بازیابی اسناد و عکس های حذف شده، پاک کردن دیسک های امن، نظارت بر HDD سلامت، و یا حتی تعمیر کامپیوتر، زمانی که ویندوز نمی تواند به طور معمول شروع شود؟ Active @ Data Studio مجموعه ای از برنامه های کاربردی دسک تاپ به همراه یک CD / DVD قابل بوت یا USB Disk برای راه اندازی هر سیستم در یک محیط بازیابی ویندوز است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 60 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Autodesk، Inc. یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی امریکایی است که نرم افزار را برای معماری، مهندسی، ساخت و ساز، تولید، رسانه، و صنایع سرگرمی می سازد. Autodesk در سان رافائل، کالیفرنیا مستقر است، و در گالری سانفرانسیسکو، یک گالری از کارهای مشتریانش دارد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 55 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

نرم افزار Prelude CC 2018 یک نرم افزار تولید فیلم ویدئویی و برچسب گذاری است. این برنامه برای ورودی متادیتای بصری و کارآمد طراحی شده است که به شما اجازه می دهد تا فیلم های خود را به سرعت و سریع تر تکرار کنید. اصل روند تولید خود را ساده تر کنید، سازماندهی کنید و سریعتر با استفاده از ابزار متصل شده کار کنید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 42 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

یک طراح ۳D قدرتمند ۳D که تسهیل ایجاد گرافیک عکس واقعی را دارد، مناسب برای عکس های نزدیک و تجسم هنری است. ابعاد جایگزین پروژه Felix را جایگزین می کند، طراحان گرافیک را با یک طراح ۳D قدرتمند و ابزار رندر ارائه می دهد. با استفاده از تکنولوژی گرافیکی بالا در موتور رندر V-Ray و الگوریتم های یادگیری ماشین، Dimension اداره می کند که منحصر به فرد با کیفیت بالا تولید کند، که آن را مناسب برای نزدیک بودن محصول، هنر انتزاعی و صحنه های ۳D می کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 77 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

ادوبی پریمیر پرو (به انگلیسی: Adobe Premiere Pro) یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی است. این محصول بخشی از Adobe Production Studio می‌باشد و یک مجموعه، از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است.پریمیر پرو سخت‌افزارها و نرم‌افزارهایی را به همراه دارد و در بیشتر موارد به عنوان یک بسته به نام OEM به همراه کارت‌های ویرایش ویدئویی مانند Matrox RT.X۲ همراه است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

iClone یک برنامه انیمیشن سه بعدی در ۳D زمان واقعی و برنامه نرم افزاری رندر است که کاربران را قادر می سازد تا انیمیشن های ۳D را ایجاد کنند. پخش واقعی در زمان با استفاده از یک موتور بازی ویدئویی ۳D برای نمایش سریع بر روی صفحه نمایش فعال می شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 216 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Focusky یک ابزار نرم افزاری جالب و بصری است که با هدف ارائه راه های جایگزین برای ارائه سخنرانی های حرفه ای برای مقاصد مدرسه یا کار با کمترین تلاش برای شما ارائه می دهد. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده است که آن را بسیار قابل دسترسی می کند، حتی برای کاربران که با ابزارهای ارائه سنتی بیشتر کار می کنند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 222 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

SharpKeys یک برنامه بسیار ساده است که به شما کمک می کند کلید خاصی را تغییر دهید تا عملیات اختصاصی به یک کلید دیگر در صفحه کلید اعمال شود. اگر چه ممکن است صدای کمی پیچیده تر باشد، ایده پشت این برنامه نسبتا ساده است: در صورت تمایل به «Caps Lock» به عنوان یک دکمه «Shift» عمل کنید، SharpKeys راه درست برای انجام این کار است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 98 نمایش
ادامه مطلب