Blocked because of IPS attack


An attack was detected, originating from your system. Please contact the system administrator.


دسته‌ها کاربردی : خانه دانلود
کاربردی

 

تکنولوژی امروز اجازه می دهد تا تصاویر و فیلم ها را به گونه ای بازسازی کنید که حتی با کیفیت اصلی آنها می تواند خجالت بکشد. با این حال، بسیاری از مردم تصور می کنند که ابزارهایی که برای این کار استفاده می شوند. یک ابزار نرم افزاری مانند AKVIS Coloriage در اینجا برای اثبات آنها اشتباه است زیرا می تواند زندگی جدید خود را در تصاویر سیاه و سفید خود را با قرار دادن رنگ رنگ به هر شی که آنها نشان می دهد.در ادامه مطلب با همراه باشید. (بیشتر…)

  • 122 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

ویژوال استودیو کد (به انگلیسی: Visual Studio Code) یک ویرایشگر کد منبع متن باز برای لینوکس، او اس ده و ویندوز می‌باشد که به صورت درونی از تکمیل کد هوشمند (انگلیسی: intelligent code completion)،برجسته سازی نحو (انگلیسی: syntax highlighting)، بازسازی کد (انگلیسی: code refactoring bugging)، embedded Git control و تکه-کدها (انگلیسی: snippets) پشتیبانی می‌کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 170 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Oxygen XML Editor (سبک <oXygen />) یک ویرایشگر XML چند پلتفرم، اشکالزای XSLT / XQuery و پروفایل با پشتیبانی یونیکد است. این یک برنامه جاوا است، بنابراین می تواند در ویندوز، مک OS X و لینوکس اجرا شود. همچنین دارای یک نسخه است که می تواند به عنوان یک افزونه Eclipse اجرا شود.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 109 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

ادوبی میوز (انگلیسی: Adobe Muse) نرم‌افزاری از ادوبی سیستم است که به طراحان اجازه می‌دهد بدون نیاز به نوشتن هرگونه کد به ایجاد وب سایت بپردازند. این نرم‌افزار از طریق نرم‌افزار ابر خالق ادوبی (Adobe Creative Cloud) در دسترس است.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 146 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

ابعاد Adobe جایگزین پروژه فلیکس، ارائه طراحان گرافیک با یک طراح ۳D قدرتمند و ابزار رندر است. با استفاده از تکنولوژی گرافیکی بالا در موتور رندر V-Ray و الگوریتم های یادگیری ماشین، Dimension مدیریت می کند که خروجی منحصر به فرد با کیفیت بالا را تولید کند.در ادامه مطلب با همراه باشید. (بیشتر…)

  • 151 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

عکس ها و کلیپ های ویدئویی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس Quik کار جادوی خود را انجام دهید. در چند ثانیه، لحظات عالی را می یابید، جلوه های زیبایی و جلوه های زیبایی را به همراه می آورد و همه چیز را به ضرب و شتم موسیقی همگام می کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 82 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Adobe Prelude ابزاری برای ثبت و ضبط رسانه ها با ابرداده برای جستجوی، جریان های پس از تولید و مدیریت چرخه حیات فیلم می باشد. Adobe Prelude همچنین برای کار با Adobe Premiere Pro کار می کند. این بخش بخشی از Adobe Creative Cloud است و به تنهایی یا با یک گروه به طور حرفه ای ویرایش ویدیو می پردازد. این نرم افزار همچنین ویژگی هایی مانند خرد کردن خرد کردن را ارائه می دهد.ویژگی رونویسی گفتار در دسامبر ۲۰۱۴ حذف شد.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 72 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Wondershare Data Recovery یک ابزار نرم افزاری است که هدف آن کمک به افراد در بازیابی فایل های پاک شده یا از دست رفته از درایوهای FAT و NTFS است. رابط کاربری بسیار ساده است بنابراین اجازه می دهد همه نوع کاربری بدون آنکه با هر گونه مشکلی مواجه شود با نرم افزار اقدام به برگرداندن اطلاعت از دست رفته کند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 71 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

Adobe Camera RAW (ACR) سیستم ادوبی برای پردازش فایل های RAW است و بخشی جدایی ناپذیر از Adobe Photoshop (از نسخه CS1) و Adobe Photoshop Lightroom را تشکیل می دهد. کاربران فتوشاپ و Lightroom که اخیرا از دوربین خارج شده اند، اغلب متوجه می شوند که نمی توانند از فایل های RAW خود استفاده کنند.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 62 نمایش
ادامه مطلب
کاربردی

 

ادوبی ایکس دی (به انگلیسی: Adobe XD) یک نرم‌افزار طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری که توسط ادوبی تهیه و منتشر شده‌است. این نرم‌افزار از طراحی برداری و طراحی Wireframe پشتیبانی می‌کند و در آن می‌توانید تنها با یک کلیک پروتوتایپ تعاملی بسازید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید. (بیشتر…)

  • 108 نمایش
ادامه مطلب